Poza parkietem > Kosmos

Asseco Resovia - GKS Katowice, 30.03.18 godz. 18:00

<< < (3/5) > >>

MARIOX:
Jak się potwierdzą plotki co do składu na przyszły sezon + nasz Mag na ławce to dzisiejsza frekwencja będzie liczbą sprzedanych karnetów na przyszły sezon.Szkoda mi tylko miejsca które mam bo może kiedys do Resovi przyjdzie jakiś Wielki trener.

jupi_1991:

--- Cytat: kael w Marca 30, 2018, 18:27:22 pm ---Niestety, ale zanosi się że AZS wygra swój mecze bez straty pkt, złapali wiatr w żagle

No to czekamy na jeszcze jeden set dla Warszawy. Brawo Heniek.

No niestety, największa kompromitacja od Żłobina o krok. Oby Katowice u siebie zawalczyły.

--- Koniec cytatu ---

Jedno jest pewne wszystkie mecze do końca musimy już wygrywać, a to wcale nie będzie takie proste.

Naszą szansę upatruje w słabej kondycji fizycznej graczy z Warszawy (3 mecze w ciągu 7 dnich, Kwolek na kroplówkach). Czekają ich mecze z Cuprum Lubin i Czarnymi Radom na wyjeździe. W każdym razie sam fakt że musimy liczyć na potknięcie się rywali aby awansować to pierwszej 6 już teraz rozpatruję jako porażkę, gdyż tylko szczęśliwy splot wydarzeń da nam play offy.

piokol:
I tak oto Kowalowe szczęście dobiega końca. Katowice nie będą umierać dla Rzeszowa bo o nic nie grają za to Będzin i owszem. Mamy sponsora który ogłupiał na punkcie przereklamowanego "trenera" i brnie z całym tym majdanem ku zagładzie. Może dojść do tego że trzeba będzie zwozić kibiców na mecz aby zapełnić 1/3 trybuny. Ale na szczęście jest alternatywa w Rzeszowie. To już nie jest Resovia to jest tylko Asseco Rzeszów.

Majer:
Czy może ktoś kto był na meczu napisać coś o tym meczu?. Biadolenia czytam już od jakiegoś czasu i jakoś nie mam ochoty na więcej. Ktoś napisał o frekwencji, nie dziwmy się, jak gra się mecz w takim dniu i o takiej porze. Kościoły (przynajmniej mój) pękały w szwach, bo wiadomo jaki mamy czas. Czekam na jakieś info o meczu. Dzięki.

mumcio:

--- Cytat: piokol w Marca 30, 2018, 20:42:31 pm ---I tak oto Kowalowe szczęście dobiega końca. Katowice nie będą umierać dla Rzeszowa bo o nic nie grają za to Będzin i owszem. Mamy sponsora który ogłupiał na punkcie przereklamowanego "trenera" i brnie z całym tym majdanem ku zagładzie. Może dojść do tego że trzeba będzie zwozić kibiców na mecz aby zapełnić 1/3 trybuny. Ale na szczęście jest alternatywa w Rzeszowie. To już nie jest Resovia to jest tylko Asseco Rzeszów.

--- Koniec cytatu ---

Jak by było samo Asseco to byłby i Grozer i Leon takie mam dziwne przeczucie

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej