Autor Wątek: Transfery na sezon 2013/2014 spekulacje, plotki i marzenia.  (Przeczytany 359091 razy)

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Sezon transferowy 2013
« Odpowiedź #40 dnia: Kwietnia 21, 2013, 00:37:04 am »
Po co nam Leon czy kurek? Na ławkę bo z alkiem w parze to nie zagrają. A alka nie zmienimy, facet wygrywa nam drugi finał i jest dla mnie najlepszym polskim przyjmujacym a i na świecie w top 10 sie spokojnie zmieści.

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Sezon transferowy 2013
« Odpowiedź #41 dnia: Kwietnia 21, 2013, 00:37:39 am »
To prawda ale ja patrze na to troche innaczej. Super chłopak grał, szacun dla niego ale grał często do 20 punktu. Sporo setów tej rywalizacji, które Sovia wygrywała kończyło się czapą na Atanie albo jego błędem. Tie-break piątego meczu od tej kontrowersyjnej piłki przy ataku Lotmana to trzy czapy na Atanie i jeden jego atak w antenkę :P Tak jakoś mi to utkwiło po tym jak pisał, że sędziowie wepchenęli nas do półfinału... A jego zachowanie to druga kwestia. Alunia mówi przecież, że PO to czas prawdziwych mężczyzn, a Atan to dla mnie jeszcze dzieciak...
Mimo wszystko wole mlodych. Co do skutecznosci, to malo jest na swiecie takich, ktorzy koncza wszystko i to przez caly mecz. Od tego mamy Jochena, zeby go zastapil jak sie mlodzian zagotuje.
Zreszta te same grzechy, ktore wymienilas przy Alexie, mozna przypisac Konarskiemu...
Pamietajmy, ze na swiatowy top, to nas nie stac

bos

  • Malkontenci
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 302
Odp: Sezon transferowy 2013
« Odpowiedź #42 dnia: Kwietnia 21, 2013, 00:37:57 am »
Z Wroną były/są rozmowy, ale w razie odejścia Nowakowskiego. Ponieważ zostaje, to by musieli zrobić coś z nadmiarem środkowych. Stokr był już kiedyś w kręgu zainteresowań klubu, ale czy teraz też to wątpię, chociaż nie mówię nie.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 21, 2013, 00:42:23 am wysłana przez bos »

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Sezon transferowy 2013
« Odpowiedź #43 dnia: Kwietnia 21, 2013, 00:42:55 am »
Po co nam Leon czy kurek? Na ławkę bo z alkiem w parze to nie zagrają. A alka nie zmienimy, facet wygrywa nam drugi finał i jest dla mnie najlepszym polskim przyjmujacym a i na świecie w top 10 sie spokojnie zmieści.
Podpisuje się obiema rękami! My jeżeli chcemy wzacniać przyjęcie to za Lotmana. Potrzebny nam facet który pomoże w przyjęciu ale i zaatakuje. Jednak nie mam serca stawiać Paula do kwadratu... Zdrowy i formie jest nieoceniony :P

gregy69 Jakoś mnie Atan nie przkonuje i nie przekona. Wolałabym Konara :) Niech Profesor Schops uczy naszego jak się gra z blokiem ;D A i chłopak skromniejszy i jakoś bardziej mi pasuje do Resovii. Na szczęście nie ja decyduje, bo pewnie nic bym nie zmieniła ;)

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Sezon transferowy 2013
« Odpowiedź #44 dnia: Kwietnia 21, 2013, 00:49:47 am »
Podpisuje się obiema rękami! My jeżeli chcemy wzacniać przyjęcie to za Lotmana. Potrzebny nam facet który pomoże w przyjęciu ale i zaatakuje. Jednak nie mam serca stawiać Paula do kwadratu... Zdrowy i formie jest nieoceniony :P

gregy69 Jakoś mnie Atan nie przkonuje i nie przekona. Wolałabym Konara :) Niech Profesor Schops uczy naszego jak się gra z blokiem ;D A i chłopak skromniejszy i jakoś bardziej mi pasuje do Resovii. Na szczęście nie ja decyduje, bo pewnie nic bym nie zmieniła ;)
Vegia, szczerze mowiac to w pierwszej chwili tez tak pomyslalem..
Z drugiej strony, to konstruujac druzyne, musimy patrzec tez na cechy charakterologiczne zawodnikow. Po odejsciu Zibiego, potrzebujemy zawodnikow, ktorzy wniosa chemie do zespolu. Konar to dla mnie charakterologicznie drugi Piotrek. Jednego Cichego juz mamy i wystarczy :-)

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Sezon transferowy 2013
« Odpowiedź #45 dnia: Kwietnia 21, 2013, 00:53:51 am »
Cieszyć się, świętować a nie o trasnferach gadacie!!!!!!!

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Sezon transferowy 2013
« Odpowiedź #46 dnia: Kwietnia 21, 2013, 01:05:28 am »
Jak był Zibi to liczba fanek też była ogromna i sytuacje czasami zabawne ( tylko nie dla niego ) ;D. Musiałem napisać coś konkretnego o transferach, bo jak czytałem o potencjalnych nowych nabytkach, to musiałem naprowadzić szanownych czytelników na lepsze tory ;)

Ale u Zibiego to inna specyfika fanek ;) Aleks chyba troszkę za bardzo się z nimi integruje... Gdyby przeszedł do nas to już widzę to rytualne palenie rysunków z jego podobizną :D Kto przegląda TT wie o co chodzi.

Ale póki co nie jestem przekonana o tym, że Zbigniew nas opuści pożyjemy zobaczymy. W razie czego jakoś nie widzi mi się Konar czy Janeczek. Ten zespół nie miał by wyrazu z nimi... Potrzebujemy jakiegoś wariata choć jednego ;)

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Sezon transferowy 2013
« Odpowiedź #47 dnia: Kwietnia 21, 2013, 01:10:32 am »
Ale u Zibiego to inna specyfika fanek ;) Aleks chyba troszkę za bardzo się z nimi integruje... Gdyby przeszedł do nas to już widzę to rytualne palenie rysunków z jego podobizną :D Kto przegląda TT wie o co chodzi.

Ale póki co nie jestem przekonana o tym, że Zbigniew nas opuści pożyjemy zobaczymy. W razie czego jakoś nie widzi mi się Konar czy Janeczek. Ten zespół nie miał by wyrazu z nimi... Potrzebujemy jakiegoś wariata choć jednego ;)
Zbycha za to polubiłam, że nie "trzymał" tak z tymi hotkami :P Olać palnie tych rysunków! Gorzej jakby zaczeły "rysować" wersje Atan - Resoviak :o :o :o

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Sezon transferowy 2013
« Odpowiedź #48 dnia: Kwietnia 21, 2013, 02:00:48 am »
Nie wiem czy takie pewne że ZB odejdzie, w tym wywiadzie mówi że RACZEJ odchodzi, po zagraniu takich finałów nie zdziwie się jeśli Góral podpisze z nim jutro nowy kontrakt, i moim zdaniem była by to najlepsza decyzja.

Reszta naszych ma podpisane nowe kontrakty już od sobotniego zwycięstwa na Podpromiu (oczywiście poza tymi którym dziękujemy za gre)
W końcu.

res-tyszanka

  • Gość
Odp: Sezon transferowy 2013
« Odpowiedź #49 dnia: Kwietnia 21, 2013, 07:03:11 am »
Jeśli już mowa o ewentualnym następcy Zbycha, no to ja bym widziała jednak tego Konara. Facet zaliczył świetny sezon, gra z głową i co najważniejsze, w jego grze widać stały progres. Do tego Polak, na którym już w niedalekiej przyszłości może być oparta gra reprezentacji (oby już w tym sezonie ;D). Dawid ma mnóstwo zalet i wbrew temu co piszecie, że cichy, spokojny, itd., to dla mnie on pasowałby do Resovii mimo wszystko.
Jakoś tak w tego Atana nie chce mi się wierzyć, a tym bardziej Stokra, no ale pożyjemy zobaczymy. Dla mnie Konar byłby spełnieniem marzeń, bo już sobie tak od pewnego czasu myślałam, że miło by było go zobaczyć w Sovii :)