Autor Wątek: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013  (Przeczytany 188290 razy)

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 848
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #40 dnia: Lutego 12, 2013, 20:23:15 pm »
Marzenie... teraz trzeba sie modlić o cud.

Spózniona rada. Przecież Nawrocki już dał na mszę.

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #41 dnia: Lutego 12, 2013, 20:29:27 pm »
Jaki cud? Ja jestem spokojna o to, że Skrę pokonamy.

To wlej i we mnie ten spokój  ;D ;D ;D ;D Nie no co Wy.. Pewnie, że przejdziemy Skrę. Korzystajmy z Wlazłego - wciąż atakującego - na przyjęciu. Punktujmy go zagrywką szybującą. W Winiara mocne bomby ładujmy bo chłopak trochę 'przestał' na treningach i czucia tej piłki w przyjęciu też nie ma - z Wawą 5 błędów  :o. Zator jest pod ochroną, bo specjalnie biegać to on do obron nie może - bo nie daj Boże jak zrobi szpagat..  ;D Nie no tak całkiem serio to Zator jest tylko do przyjęcia, a do obrony ten młody bo boją sie, że Paweł zerwie sobie tu i ówdzie - a jak zagrają z nami? Znając Nawrockiego to jeszcze go wystawi na rozegraniu żeby przypadkiem się nie rozjechał..
No i Woicki - trzeba latać nad jego blokiem, a nie ładować w te opuszki palców które wystają z nad siatki.

Wykorzystajmy brak ławki rezerwowych w Skrze! Oni z Atanasijevićem który po kontuzji nie ma zasięgu i dynamiki daleko nie zajadą - no chyba, że my ten mecz prześpimy/przestoimy/przemarzymy wówczas inna sprawa..
Seize the day or die regretting the time you lost.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #42 dnia: Lutego 12, 2013, 20:43:34 pm »
Cytuj
no chyba, że my ten mecz prześpimy/przestoimy/przemarzymy

A niech tylko spróbują...
Pit się nawet rzucił w obronie w meczu z Treflem to dobry znak :D  to nic, że nie podbił ale się rzucił :p Będzie walka na całego ;)

bp89

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 150
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #43 dnia: Lutego 12, 2013, 21:04:13 pm »
Faktycznie, wielką nadzieja Resovii pozostaje to, że trafi na kogoś jeszcze słabszego... Szkoda, że ten zasłużony klub zadawala sie takim założeniem. Szkoda, że kibice tego klubu takie rzeczy piszą... Resovia to taki piłkarski Real Madryt. No tak, ale ważne żeby forma przyszła na play offy... Oczywiście, daje Resovii szanse na finał, bo po pokonaniu Skry w dołku trafi na Delecte, która nie jest zespołem z potencjałem na grę w finale, ale czy chodzi tylko o wynik? Znowu za rok start w LM i znowu kolejne baty od bardziej wymagającego rywala? Niestety w LM nie da się ukryć swoich słabości, które szybko zostaną wykorzystane przez przeciwnika.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #44 dnia: Lutego 12, 2013, 21:12:48 pm »
A co Twoim zdaniem mamy robić? Płakać, że ze Skrą nie mamy szans? Jeśli chcemy wygrać Mistrzostwo to musimy pokonać każdego a w finale najpewniej ZAKSĘ o co Ty masz w ogóle pretensje... to że nie grali dobrze cały sezon ma znaczyć, że już nie warto?  ::)

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 956
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #45 dnia: Lutego 13, 2013, 08:59:25 am »
Faktycznie, wielką nadzieja Resovii pozostaje to, że trafi na kogoś jeszcze słabszego... Szkoda, że ten zasłużony klub zadawala sie takim założeniem. Szkoda, że kibice tego klubu takie rzeczy piszą... Resovia to taki piłkarski Real Madryt. No tak, ale ważne żeby forma przyszła na play offy... Oczywiście, daje Resovii szanse na finał, bo po pokonaniu Skry w dołku trafi na Delecte, która nie jest zespołem z potencjałem na grę w finale, ale czy chodzi tylko o wynik? Znowu za rok start w LM i znowu kolejne baty od bardziej wymagającego rywala? Niestety w LM nie da się ukryć swoich słabości, które szybko zostaną wykorzystane przez przeciwnika.
Więc powinniśmy pochylić głowy przed Skrą? Może najlepiej oddać mecz walk-overem? Może najlepiej się wycofać z rozgrywek +L?
Przecież nasza gra jest taka słaba....
Zastanowiłeś/aś się co Ty piszesz? Ja nie znam drużyny, która w kluczowym momencie sezonu cieszy się z faktu, że trafiła na potencjalnie silniejszego zawodnika. No chyba, że Ty znasz? To bardzo proszę oświeć mnie, wyprowadź ze stanu niewiedzy.
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #46 dnia: Lutego 13, 2013, 09:41:49 am »
Faktycznie, wielką nadzieja Resovii pozostaje to, że trafi na kogoś jeszcze słabszego... Szkoda, że ten zasłużony klub zadawala sie takim założeniem. Szkoda, że kibice tego klubu takie rzeczy piszą... Resovia to taki piłkarski Real Madryt. No tak, ale ważne żeby forma przyszła na play offy... Oczywiście, daje Resovii szanse na finał, bo po pokonaniu Skry w dołku trafi na Delecte, która nie jest zespołem z potencjałem na grę w finale, ale czy chodzi tylko o wynik? Znowu za rok start w LM i znowu kolejne baty od bardziej wymagającego rywala? Niestety w LM nie da się ukryć swoich słabości, które szybko zostaną wykorzystane przez przeciwnika.

Trafiamy na Skrę w dołku powiadasz. A my do tej pory nie byliśmy w dołku?! Znaczy się jak Skra wyjdzie z dołka to my nie mamy co szukać . Czy zatem widzisz sens, aby przyjść kibicować Resovii, o ile jesteś jej kibicem . Mam bowiem poważne wątpliwości.
A o cóż chodzi w sporcie. Czy nie o osiągnięcie wyniku, w tej zabawie hula? Popraw mnie. Siatkówka to nie gimnastyka artystyczna, w której ocenia się wrażenia artystyczne. Nawet w jeździe figurowej na lodzie, wrażenia mają mniejszy wpływ na osiągany wynik.
Powiesz, że wtopiliśmy LM  Owszem, tylko skąd wyciągasz takowe wnioski, że przy ewentualny naszym przyszłorocznym awansie do LM będziemy "zakałą" polskiej siatkówki. Jasnowidz/wróżka , a może  zwykła pytia, która próbuje dopiec rzeszowskim kibicom. Mnie twoje wywody trącą bowiem polsatowskim "ekspertem". Nie mylić z ekspertem.

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #47 dnia: Lutego 13, 2013, 11:24:49 am »
Spózniona rada. Przecież Nawrocki już dał na mszę.

 ;D ;D ;D

buszcik

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Dopóki wal­czysz, jes­teś zwy­cięzcą.
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #48 dnia: Lutego 13, 2013, 11:27:13 am »
ma ktos zbedna rezerwacje ? ;)

harcerz

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 553
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #49 dnia: Lutego 13, 2013, 12:26:44 pm »
Nie ma co pękać przed skrą, gramy dwa mecze u siebie trzeba to wykorzystać i jedziemy z dopingiem!!! Oni grają słabo my może nie graliśmy rewelacyjnie ale choć by puchar polski dał nam światełko w tunelu że ten sezon jeszcze nie jest stracony!!! Chłopaków chyba mobilizować nie trzeba, nie wspominając już o kibicach, Bartman niech udowodni że "9" to nie tylko numer na koszulce po Grozerze, ale że jest jego godnym następcą (...tymczasowym...?).

Wierzę naprawdę wierzę w finał, jest w zasięgu. To właśnie teraz chłopaki mogą udowodnić swoją wartość i odkupić grzechy fazy zasadniczej!!!

Tylko zwycięstwo!!!
I tylko Sovia, Sovia z Rzeszowa!!!