Autor Wątek: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013  (Przeczytany 188269 razy)

Pasiak

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 225
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #110 dnia: Lutego 16, 2013, 20:28:58 pm »
Każda zapowiedź tego spotkania przesiąka ogromną presją na obydwu drużynach: http://www.sportowefakty.pl/siatkowka/339802/maly-final-zapowiedz-dwumeczu-asseco-resovia-rzeszow-pge-skra-belchatow

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 956
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #111 dnia: Lutego 16, 2013, 21:11:16 pm »
Każda zapowiedź tego spotkania przesiąka ogromną presją na obydwu drużynach: http://www.sportowefakty.pl/siatkowka/339802/maly-final-zapowiedz-dwumeczu-asseco-resovia-rzeszow-pge-skra-belchatow

Bo prawda jest taka, że presja ciąży zarówno na nas jak i na Trutniach. To nie są przecież mecze o 'marchewkę'. Przegrany pozostanie z niczym, więc nie ma co się dziwić, że na zawodnikach ciąży właśnie presja.
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #112 dnia: Lutego 16, 2013, 21:25:20 pm »
Ale cisza na forum. Bardzo dobrze. Szykujemy się na świętą wojnę. Co mam na myśli? Tylko, to żeby każdy z nas forumowiczów  będący na meczu stracił głos. Ten mecz musimy wygrać i go wykrzyczymy. Damy z siebie wszystko, przecież kibicować umiemy. Zaczynamy jutro od hymnu.
Majer, Pędzel i spółka, prowadźcie nas do viktorii .

Oj stary ze mnie chłop, ale czuje mrowienie , jakbym szedł jutro na maturalny egzamin-tak się denerwuję.
Mam nadzieję, że jutro w razie czego, będzie więcej zespołów ratowniczych, mogą być potrzebni.  :)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #113 dnia: Lutego 16, 2013, 21:38:50 pm »
Ostatnio tak denerwowałam się przed PP u nas... Niech ten czas mija szybciej bo oszaleje

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #114 dnia: Lutego 16, 2013, 21:52:51 pm »
Alek wlał ogromną nadzieję w moje serce - jego zagrywka dziś była rewelacyjna. Nie wiem czy Igle udało się więcej niż 2/3 razy przyjąć i od razu zaznaczam, że to była genialna zagrywka, a nie żadna słabość naszego libero ;) Na trening dotarłam dopiero po 15 i wtedy graliśmy z Zibim i Paulem w pierwszej "6". Nie dłużej niż pół godziny trenowali po tym jak przyszłam, więc nie oglądnęłam za dużo naszej gry ale najbardziej rzuciła mi się w oczy właśnie zagrywka Alka i słabość Jochena... Jakoś nie mógł skończyć. Bartman prezentował się lepiej. Ale jak mówie - widziałam tylko kilka akcji. Potem trening zagrywka - przyjęcie i tam brylował Alek 8) Mam nadzieję, że reszta jutro bardziej popracuje na zagrywce, bo nie wyglądało to zbyt przekonująco. Igła chwile bawił się w rozgrywającego i po paru piłkach które rzucił Kosokowi już wiem dlaczego jest libero, a nie rozgrywającym ;D
Alek w nastroju mocno bojowym - jak nic poprowadzi nas jutro do zwycięstwa!

Skra przyszła jeszcze przed 16 i gdy tylko rozebrali się z kurtek Jacuś usadził ich w kółeczku i szeptał taktyke ;D Bardzo się starałam usłyszeć cokolwiek ale nie było opcji, a głupio było mi wstać i przesiąć się do pierwszego rzędu ;D Jedyne co wyłapałam to podwajanie obrony na środku boiska przy atakach Jochena. O Zbyszku też coś mówił ale najwięcej razy dosłyszałam "Schoeps", więc chyba na niego się sadzą. Jak już się naszeptał i zaczęli grać to wnioskuje, że jutro wyjdą składem: Wlazły, Winiarski, Woicki, Atanasijevic, Kooistra, Pliński i Zatorski. Chociaż pod koniec trener zarządził zmiane Woickiego z Dante ale to pewnie tylko żeby sobie Włoch zagrał pare akcji z pierwszą "6". Wlazły cały czas usiłował zameldować się w drugi metr po skosie ale nie zawsze przebijał się przez siatkę - naliczyłam 4 razy. Dużo sobie środkiem pograli i Wytze robi wrażenie... Pit i Kosa będą musieli być bardzo czujni i mieć trochę szczęścia żeby go zatrzymać. Dla nas lepiej gdyby Nawrockiemu przyśnił się dziś Kłos w składzie :D Zagrywe też prezentowali niezłą... Do lini sporo zagrywali i do tego celnie. Szczególnie do naszej pierwszej strefy. Gdy będzie tam stał nasz atakujący musi być bardzo czujny. I nie bójmy się stanąc od razu przy np. Wlazłym w czterech do przyjęcia. Lepiej dziś zagrywały Pszczólki ale oni się dziś wystrzelali, a nasi jutro odpalą ;)
Ze skrzydłowych Skry to podobał mi się Michał Winiarski. Była dynamika i moc uderzenia. Atanasijevicowi bardzo się chciało ale jeszcze nie skacze tak jak w Katarze. Mimo to dobry humor go nie opuszcza ale "Skyfall" wolę słuchać w wykonaniu Adele niż jego ;D
« Ostatnia zmiana: Lutego 16, 2013, 21:56:19 pm wysłana przez Vegia »

baltekm

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #115 dnia: Lutego 16, 2013, 21:55:25 pm »
Skra na treningu wyglądała bardzo dobrze. Wlazły jest w formie, Atanasijewicz i Kłos też niczego sobie. Winiar i Pliński tak ooo sobie, raczej słabo. Dość długo ćwiczyli zagrywkę i trzeba przyznać ze im wychodziła. Mecz będzie bardzo trudny. Oby nie zabrakło nam cwaniactwa bo może być z nimi ciężko.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #116 dnia: Lutego 16, 2013, 22:22:21 pm »

 Jedyne co wyłapałam to podwajanie obrony na środku boiska przy atakach Jochena. O Zbyszku też coś mówił ale najwięcej razy dosłyszałam "Schoeps", więc chyba na niego się sadzą.


To nasz Heniu poobija sobie trochę blok trutni.  :)

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #117 dnia: Lutego 17, 2013, 08:40:29 am »
Coś mi się wydaje, że będzie wojna na zagrywki :)
I tu może być duża rola kibiców, trzeba coś obmyślić, żeby ich zdeprymować.

Boję się o kibiców SKRY; te ich tuby i wzmacniacze do bębnów.

Myślę, że na tyle kultury mają i podczas śpiewania hymnu nie będą przeszkadzać?

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #118 dnia: Lutego 17, 2013, 09:38:32 am »
Coś mi się wydaje, że będzie wojna na zagrywki :)
I tu może być duża rola kibiców, trzeba coś obmyślić, żeby ich zdeprymować.

Boję się o kibiców SKRY; te ich tuby i wzmacniacze do bębnów.

Myślę, że na tyle kultury mają i podczas śpiewania hymnu nie będą przeszkadzać?

Nie boję się ichnich tub i wzmacniaczy. Wierzę w naszych kibiców. Pamiętacie?:   

http://www.youtube.com/watch?v=Dr8yHyPMSBs

 ;D

Wszyscy jesteśmy Resovią!

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #119 dnia: Lutego 17, 2013, 09:57:04 am »
Z każdą minutą zbliżającego się meczu każda część mojego ciała bardziej boli. Taki mecz a ja mogę być obecny tylko duchem. Nawet nie będzie mi dane dzisiaj obejrzeć tego meczu w TV. Zostaje sado-masochizm sluchania relacji w radio.
Dajcie dzisiaj z siebie wszystko co macie najlepszego. Bądźcie 8, 9 czy nawet 13-tym zawodnikiem. Niech Podpromie będzie dzisiaj prawdziwym piekłem dla trutni.
Kochana RESOVIO!!! MASZERUJ I ZWYCIEZAJ! MASZERUJ PO VIKTORIE I PO PÓŁFINAŁ! Pal licho ze mną i z tym ze będę dzisiaj skazany na radiowe męki. Jakoś zniose i to, TYLKO WYGRAJCIE DZISIAJ.
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)