Autor Wątek: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013  (Przeczytany 188298 razy)

Miguell

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 205
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #130 dnia: Lutego 17, 2013, 16:42:49 pm »
To byl zdecydowanie NAJLEPSZY mecz RESOVI i oby tak bylo do kwietnia czego sobie i wam zycze :)

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #131 dnia: Lutego 17, 2013, 16:43:22 pm »
Kapitalny mecz, chociaż po pierwszym secie minę miałem nietęgą, ale jak zawsze mamy tak grać po przegraniu pierwszego seta, to ja nie mam nic przeciwko żebyśmy do końca sezonu wszystkie mecze 3:1 wygrali. :) Tak grającej Sovii nie widzieliśmy od poprzedniego sezonu.

HEJ! HEJ! RESOVIA!

Daro

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 220
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #132 dnia: Lutego 17, 2013, 16:43:50 pm »
Zwycięstwo zwycięstwem ale mnie wiecie co najbardziej cieszy? To że u chłopaków widziałem KURWIKI w oczach a nie wzrok bibliotekarki rok przed emeryturą :D Jeszcze dwa!

ull

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 103
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #133 dnia: Lutego 17, 2013, 16:44:46 pm »
Forma przyszła na play-offy, chyba o to nam chodziło w całym tym sezonie :)
Schops MVP, rewelacyjna gra Niemca, zaskakuje mnie ilość kombinacji przeróżnych ataków tego chłopaka.

btw, co Bartman miał dziś na głowie?  :o  :P
We wszystkim co robisz dąż do perfekcji i nigdy nie myśl, że już jesteś "mistrzem".

Daro

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 220
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #134 dnia: Lutego 17, 2013, 16:46:28 pm »
Forma przyszła na play-offy, chyba o to nam chodziło w całym tym sezonie :)
Schops MVP, rewelacyjna gra Niemca, zaskakuje mnie ilość kombinacji przeróżnych ataków tego chłopaka.

btw, co Bartman miał dziś na głowie?  :o  :P
W sumie pierwsze co pomyślałem to skunks :D

poyjla

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 362
  • Rzeszowianka
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #135 dnia: Lutego 17, 2013, 16:59:53 pm »
SOVIA !! MISTRZ MISTRZ SOVIA!! Jestesmy na dobrej drodze. Po fatalnym pierwszym secie, nastapil CUD i Zawodnicy pokazali klase!
Tak trzymac - glowa do gory i do Finalu!

btw, co Bartman miał dziś na głowie?  :o  :P
Pewnie z P.Lotmanem poszli do jednego Mistrza Nozyczek :P
:: Bez Kibiców nie ma sportu ::

res-tyszanka

  • Gość
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #136 dnia: Lutego 17, 2013, 17:10:08 pm »
Na tak fantastyczną grę Resovii było nam czekać całą rundę zasadniczą, ale nareszcie ta forma przyszła! Po prostu z przyjemnością oglądało się dzisiaj mecz od drugiego seta, a już to co wyprawiał Jochen to przechodziło ludzkie pojęcie! W końcu! :D Ja tylko się cieszę i dziękuję naszemu trenerowi, że w tych play-offach postawił właśnie na Niemca, a nie na Zibiego. Oby taka forma utrzymała się już do samego końca, a będzie pięknie!
Co do Skry, to Winiarski był dzisiaj cieniem samego siebie, fajnie go przycisnął zagrywką nasz Grzesiu Kosok tak jak w finałach w ubiegłym sezonie 8)

Z niecierpliwością czekam na jutro i mecz w ulu.

MISTRZ, MISTRZ RESOVIA!

fafa?

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #137 dnia: Lutego 17, 2013, 17:21:33 pm »
Odkupie 2 bilety na jutrzejszy mecz. jestem w stanie zapłacić 80 zł za sztukie. jak coś to pw.

Nataliad6

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 105
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #138 dnia: Lutego 17, 2013, 17:32:23 pm »
JOCHEN JESTEŚ NIESAMOWITY!!! Ile on miał dzisiaj skuteczności w ataku? 80%? Wszyscy zagrali świetne spotkanie. Lotman - wejście smoka! Taka mała, pracowita mróweczka! Igła - klasa! Dzisiaj pokazał że jest NAJLEPSZYM libero w tym kraju, wyciągał niesamowite piłki! Tichy też bardzo dobry mecz, chyba nie ma się do czego przyczepić. Nasz kapitan w coraz lepszej formie, jak zwykle poprowadził nas do zwycięstwa!
Doping dzisiaj to była po porostu bajka! Myślałam, że mi głośniki rozsadzi! Świetnie was było słychać w TV!
Jeżeli chodzi o dzisiejszy komentarz to byłam tak przejęta naszą grą, że nie wyłapałam niczego niestosownego, od czasu do czasu nawet nas pochwalili.
Ok koniec tego słodzenia! Jutro czeka nasz kolejny ciężki mecz i chłopaki muszą wyjść z taką samą determinacją!
Vegia - Panowie z Warszawy bardzo dobrze zinterpretowali twój sen  ;) Już wiemy co oznacza Winiarski w Pasiaku!
« Ostatnia zmiana: Lutego 17, 2013, 17:34:02 pm wysłana przez Nataliad6 »

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #139 dnia: Lutego 17, 2013, 17:39:19 pm »
Co sie stalo, ze w polowie drugiego seta zlapalismy i juz nie wypuscilismy? Trudno mi to zrozumiec, w pierwszym secie zadnej formy nie widzialem, np. patrz: zagrywka, Achrem na pierwsze 5 przyjec jedno dobre, dwa do gory, dwa w buraki. Moim zdaniem, ona rodzila sie w trakcie dzisiajszego meczu. Skra padla dzis w ataku, a ta bida zaczela sie u nich od serii zagrywek Jochena na Wlazlego (wczesniej jakos nikt na to nie wpadl).
Nareszcie dobra gra Tichaczka.
Ale nie popadajmy w samozachwyt, potrzebny reset i jutro zaczynamy od nowa.