Autor Wątek: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013  (Przeczytany 188259 razy)

Miguell

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 205
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #180 dnia: Lutego 18, 2013, 07:30:16 am »
slowa" matka sukcesu" powiedzial Ireneusz Mazur

damiano

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 207
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #181 dnia: Lutego 18, 2013, 08:03:40 am »
slowa" matka sukcesu" powiedzial Ireneusz Mazur

O przepraszam, powiedział "matka i ojciec sukcesu"  ;D

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #182 dnia: Lutego 18, 2013, 08:31:18 am »
To jeszcze kilka słów, co do wczorajszego komentowania  Wczoraj oglądając powtórkę wytrzymałem 3 sety. Nie, nie z winy komentatorów. Po prostu padłem.

Słuchając panów Drzyzgi i Swędrowskiego byłem w pozytywnym szoku. W pewnym momencie miałem iść uszy myć, bo zacząłem niedowierzać własnemu słuchowi. W pierwszym secie owszem chwalili Skrę (było za co), ale po Resce nie jechali. Ba, potem nawet Wojtek usprawiedliwiał naszych chłopaków, że gospodarzowi w takich meczach, pierwszy set gra się źle, pod presją.
Natomiast drugi, a trzeci set, to  :o . Cały czas podkreślali komentatorzy, że Resovia gra wspaniale, niszczy Skrę zagrywką. A hasło "Winiarski ustrzelony przez Grześka Kosoka" brzmi dziwnie. Onegdaj brzmiało by to tak: "Michał Winiarski nie przyjął  flota Kosoka". Jest różnica. A wczoraj jeszcze "Wlazły podbity przez Krzyśka Ignaczaka" .  Przy stanie 12-2 " Resovii gra się swobodnie przy takim wyniku, ale  ten wynik trzeba było sobie wypracować". Pan Tomasz z 2 razy to podkreślał.  Owszem były ochy nad pojedynczymi zagrywkami, ale nie biło tak po uszach.

Po co to piszę. Tydzień temu pojechałem po Wojciechu Drzyzdze za antyresoviacki komentarz w meczu z Lotosem.  Wczoraj metamorfoza. Trzeba to docenić. Mam nieodparte wrażenie, że wśród gości naszego forum bywają polsatowscy dziennikarze. Może chcą dorównać swoim kolegom z działu piłki nożnej swojej stacji, do których nieustannie ich porównuję. Tak Panowie trzeba bowiem równać do najlepszych. Nie warto trwać w swoich uprzedzeniach i sympatiach. Tak bowiem to ja, kibic Resovii mógłbym komentować. Wy zaś Panowie macie być  ekspertami poważnej stacji telewizyjnej.

PS. Ażeby, nie było tak różowo, to dzisiaj rano jakiś dziennikarz (nazwiska nie pamiętam) na Polsacie, snuł wizję, że dzisiaj jest nowy  dzień i może być 1-1. Owszem może być 1-1, ale może być też 2-0. Ale, o tym ów dziennikarz zapomniał  ::)  dodać. Cóż to jest właśnie "obiektywne" komentowanie. 
« Ostatnia zmiana: Lutego 18, 2013, 08:34:21 am wysłana przez rayan11 »

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #183 dnia: Lutego 18, 2013, 11:11:30 am »
Skra wyjdzie dzisiaj tak jak wczoraj - może być jedna zmiana z Plińskim. Nawrocki powiedział, że zmiana pozycji Mariusza z przyjmującego na atakującego w ciągu 24h będzie wielką rewolucją.

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #184 dnia: Lutego 18, 2013, 11:58:31 am »
Oglądałem wczoraj w nocy na spokojnie mecz w TV, bo na hali było za dużo emocji i na prawdę daliśmy im łupnia, że aż miło.
Komentatorzy spoko i obiektywnie podkreślali naszą dominację, krytykując młodego Aleksa w nieudanych aukcjach i Winiara za przyjęcie.
Chwalili naszych, że grają dobrą i mocną siatkę, a blokiem, to się zachwycali.

Dobra, dziś jest nowy dzień, ale wczoraj zamieniłem słówko z Wojtkiem Grzybem i powiedział, że może dziś nie będzie 3-0, ale będzie wygrana. Dla mnie może być i 3-2, ale wolałbym najwyżej 3-1.

Jeszcze tylko 6 godzin do meczu - już mnie nosi :)

A jeszcze jedno, zostaliśmy po meczu chwilę na trybunach i obok stolika widziałem Drzyzgę z Komisarzem, który to Wojciech D. strasznie był wzburzony, gestykulował i wręcz miał o coś pretensje pokazując na boisko i coś tłumacząc Komisarzowi. Nie wyglądało to ani ładnie, ani miło.
Ciekaw jestem o czym tak rozmawiali? I czy Drzyzga przypominał akcję źle rozpatrzoną na niekorzyść Reski - wątpię.
Chyba chodziło o przejście Alka w 4 secie - pamiętacie?

No i tyle - dziś kibicujemy, bo moja żonka powiedziała, że SUPERRR był doping, słyszalny dokładnie w TV i bardzo, bardzo fajny.

Do boju RESOVIA!!!!!!
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #185 dnia: Lutego 18, 2013, 12:05:21 pm »
Uffff! Kamien z serca, widac, ze rozpoczela sie gra na powaznie, bo Chlopy haruja az milo :). Brawo Resovia, brawo wszyscy zawodnicy, bez wyjatku! Od bardzo dawna nie widzialem meczu, w ktorym to rzeszowscy siatkarze porwali trybuny (wszystkie sektory, a jakze) do zywiolowego dopingu! Wazniejszy mecz bedzie dzisiaj, bo raczej trudno sobie wyobrazic, by po dwoch wygranych u siebie, Resovia wypuscilaby polfinal.
Pytania na dzis? Czy Paul czy Nikola w pierwszym skladzie (odnosze wrazenie, ze i jeden i drugi graja lepiej gdy wychodza z lawki)? Czy Skra zagra va banque? (Bez Winiarskiego i AA, ale z Cupko na przyjeciu z Mariuszem na ataku?) Dlaczego bez ?Winiara"? Odpowiedzia na to pytanie sa sety numer dwa i trzy wczorajszego meczu.
Czy Perlowski znowu dostanie szanse na zagrywce (Smiem twierdzic, ze byloby lepiej puscic Wojtka Grzyba, lub Zbyszka)? Czy Alkowi zaczna blokowac skos? Czy Lukas zacznie powaznie serwowac? Czy Igla powtorzy tak doskonaly mecz?
Duzo tych pytan, ale zawodnicy i stawka spotkania nie byle jaka :). Dzisiaj maszerujemy, nobody's gonna die tonight!
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

kryystu

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 94
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #186 dnia: Lutego 18, 2013, 12:41:47 pm »
wczoraj zamieniłem słówko z Wojtkiem Grzybem i powiedział, że "może dziś nie będzie 3-0, ale będzie wygrana. Dla mnie może być i 3-2, ale wolałbym najwyżej 3-1".

Potwierdzam, stałem obok i przez przypadek podsłuchałem :D i cieszę się, że dzisiaj znowu wygramy :]
Kto wygra mecz?!
SOVIA!!!!
KTO?!
SOVIA!!!!!
KTO?!
Sovia, Sovia, Sovia

Maxel10

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 394
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #187 dnia: Lutego 18, 2013, 13:05:10 pm »
Już niedługo:) Trzeba zasiąść wygodnie przed TV i kibicować!! Myśle,że bedzie dziś kolejny dzien do świętowania;)
Do boju RESOVIA!!

bartolini007

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 348
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #188 dnia: Lutego 18, 2013, 13:12:10 pm »
Skra wyjdzie dzisiaj tak jak wczoraj - może być jedna zmiana z Plińskim. Nawrocki powiedział, że zmiana pozycji Mariusza z przyjmującego na atakującego w ciągu 24h będzie wielką rewolucją.

Mariusz na treningu przyjmował cały czas, dokładniej mowiac flotowcy serwowali na Winiara i Zatora, a mocne zagrywki na Wlazłego i Bakiewicza :)

karina

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #189 dnia: Lutego 18, 2013, 15:16:04 pm »
Mnie osobiście cieszy postawa Lotmana, który już po raz kolejny na fazę play off trafia z formą.

A tak nieco z cyklu rzeszowski pudelek na rozluźnienie nastrojów przed meczem : na trybunach po dłuższej nieobecności pojawiła się była dziewczyna Dragana Travicy z Rzeszowa ( ta sama z którą Dragan spacerował po rzeszowskim rynku 2 lata temu, kiedy odbywało się zgrupowanie jego kadry!)  Tym razem w obecności polskiego sztabu trenerskiego. Wśród kibiców plotkowano,  że Michał Bąkiewicz przez całe spotkanie czynił w jej kierunku ciepłe gesty ;) Wszystko pozostaje w rodzinie siatkarskiej :)

A teraz do boju Resovio !