Autor Wątek: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013  (Przeczytany 188265 razy)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #250 dnia: Lutego 19, 2013, 00:11:41 am »
Na ipli prędzej czy później się pojawią ;)

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #251 dnia: Lutego 19, 2013, 00:23:18 am »
Trzeci mecz gramy w niedzielę o 14:30 i ew. w poniedziałek o 18:00.

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #252 dnia: Lutego 19, 2013, 00:25:14 am »
Skończyła się powtórka, ochłonąłem trochę i malutkie podsumowanie tylko hasłowo.

Wróżka Miesiąca - Wojtek Grzyb - za wczorajsze wieszczenie wyniku :)
Klasa dopingu - hala na Podpromiu.
Wejście Smoka  - Bąkiewicz
MEGA Wejście Smoka - ZB9
Super Mecz - Aleks A - szacun, grał błyskotliwie
Super Mecz - Heniek
Super, super mecz - Alek (MVP) i Igła
Idiota meczu - Pliński - za tekst z ławki, choć nie słyszałem i klepanie się po tyłku w stronę kibiców.
Pajac meczu - Woicki
Decyzja meczu - Kowal, za wprowadzenie Zbyszka i Nawrocki, za Bąkiewicza
Słabizna meczu - Winiarski
Klas sportowa - Wlazły, za zachowanie po meczu, zdjęcie z kibicami, etc.
Zaangażowanie w grę - Resovia i Skra - świetne zawody.

Podsumowując naszych:
Lukas:
- mało środka
+ dokładne rozegranie i granie do Zbycha w końcówkach
Pit i Kosa:
- mało bloków
+ zagrywka
Paul:
- słaby atak
+ przyjęcie
Igła:
- dalej, moim zdaniem słabo ustawia się do obrony po bloku
+ przyjęcie i szorowanie parkietu
Heniek:
- zagotowany w IV secie
+ super gra przez 3 sety
Alek:
- do poprawy zagrywka, ale już jest dobrze, kilka niepotrzebnych kiwek
+ super mecz i ataki, że aż miło
Andrzej K:
+ za spokój na ławce i odwagę wprowadzenia Zbyszka
Sztab szkoleniowy:
+ za rosnącą formę.


Gardło mnie boli, straciłem z nerwów ze 2 lata życia :), a zyskałem ze 4 lata z radości po wygraniu meczu.

Ogólnie bardzo, ale to bardzo TWARDY mecz WALKI i MĘSKIEGO grania, bez żadnych pitu-pitu.

Teraz 1 mecz w Ulu trzeba wygrać i Delektę pokonać raz u nich i gramy o MAJSTRA!!!!


« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2013, 00:27:15 am wysłana przez spider2you »
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #253 dnia: Lutego 19, 2013, 00:33:41 am »
Super mecz.
Buractwo w wykonaniu Skry jak zwykle przechodzą samych siebie, naprawdę u każdego sędziego dostaliby żółtą kartkę, Nawrocki rzuca się do sędziego jak dorsz po wyjęciu z wody, Pliński jako prosty chłopak z Pucka, w sumie za dużo od niego nie oczekuje... Woicki i te radości śmiechy, chichy, podnoszenie do góry i inne burackie zachowania, ogólnie kartka jak nic, naprawdę dziwię się Wlazłemu że chce mu się grać wśród takiej bandy, nasi to mistrzowie spokoju.

Ale trochę ponarzekam, gra środkiem, więcej, przy dobrej piłce i Woickim na bloku aż się prosi o środek. Zagrywka, do poprawki, gramy jak w finałach wyłączając zagrywkę, gdyby Alek podłączył prąd, podobnie Lukas, byłoby szybciej i przyjemniej.

PS. Dajcie gdzieś ten mecz, coś takiego na dysku mieć muszę :) PROSZE
« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2013, 00:53:08 am wysłana przez biperion »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #254 dnia: Lutego 19, 2013, 08:01:00 am »
Woicki i te radości śmiechy, chichy, podnoszenie do góry i inne burackie zachowania, ogólnie kartka jak nic...
A co złego jest w tym, że Woicki cieszy się z udanej akcji czy wygranego seta? "Burackie zachowanie"? Przecież my też cieszyliśmy się i będziemy się cieszyli w Bełchatowie.
Ludzie, ogarnijcie się trochę emocjonalnie i nie miejcie pretensji do przeciwnika o to, o co nie macie pretensji do swoich zawodników. No chyba, że takie same zachowania, które u nas są "duchem drużyny", u przeciwnika są "buractwem".
====================================================
Po obejrzeniu powtórki meczu jeszcze bardziej przestałem się dziwić  :) , że to Bartman został mvp. Jego wejście to coś nieprawdopodobnego.
« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2013, 08:13:59 am wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #255 dnia: Lutego 19, 2013, 08:21:03 am »
Leszek nie udawaj, że nie wiesz o jakie buractwo chodzi, to nie jest wyrażenie radości po dobrej akcji, ale szydercze uśmiechy, ale jak ma się kompleksy, to trzeba czymś zabłysnąć, jego postawa nie zasługuje na uwagę, więc mi to zwisa. Plina jak zwykle, wyszła słoma z buciorów.
Zapomniałem coś o trenerze. Andrzej jesteś WIELKI, dzięki, że nie zawiodłem się na Tobie, jak zawsze można liczyć na to, ze na najważniejsze mecze przygotujesz drużynę perfekcyjnie. Widzę to na treningach, jeszcze raz wielkie dzięki Andrzeju.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #256 dnia: Lutego 19, 2013, 08:24:51 am »
A co złego jest w tym, że Woicki cieszy się z udanej akcji czy wygranego seta? "Burackie zachowanie"? Przecież my też cieszyliśmy się i będziemy się cieszyli w Bełchatowie.
Ludzie, ogarnijcie się trochę emocjonalnie i nie miejcie pretensji do przeciwnika o to, o co nie macie pretensji do swoich zawodników. No chyba, że takie same zachowania, które u nas są "duchem drużyny", u przeciwnika są "buractwem".
====================================================
Po obejrzeniu powtórki meczu jeszcze bardziej przestałem się dziwić  :) , że to Bartman został mvp. Jego wejście to coś nieprawdopodobnego.

Też uważam, że co do Woickiego, co do jego skakania i chicho-śmiechów nie ma się co rzucać. Pokazywał emocje, ale to normalne. Za bieganie wokół boiska, po wygranej akcji zyskał u mnie ksywkę - "Chińczyk". Pasuje jak ulał i wzrostem i duchem.  ;)   .

A Zibi, wczoraj przerósł Grozera, jeżeli chodzi o motywację zespołu. Zbyszek takie porównanie w Rzeszowie to komplement. Pamiętaj o tym.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #257 dnia: Lutego 19, 2013, 08:38:23 am »
... to nie jest wyrażenie radości po dobrej akcji, ale szydercze uśmiechy,
No właśnie. U nas to są "uśmiechy", a u nich "szydercze uśmiechy".
Mnie też złościły udane akcje Skry, bo oznaczały, że straciliśmy punkt w ważnym meczu, ale do głowy mi nie przyszło mieć pretensję do Woickiego, że cieszy się z udanych akcji swojej drużyny. Uśmiech to uśmiech. "Szyderczy"? Ten przymiotnik rodzi się w naszych głowach i bardziej powstaje z naszego nastawienia do Woickiego niż z jego rzeczywistego zachowania wczoraj.
Oglądam właśnie powtórkę i naprawdę żadnego szyderstwa nie dostrzegam.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

mumcio

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 681
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #258 dnia: Lutego 19, 2013, 08:54:25 am »
Woicki ma taki wyraz twarzy , mnie denerwował Pliński i machający rękami do sędziego Nawrocki (przyznaję że brak videoweryfikacji w takim meczu to skandal) . Mecz super - przyznaję że przy stanie 2-6 przestałem wierzyć i zaczynałem się martwić meczami w Bełku . Obawiam się że dla jednej tych drużyn przegrana może oznaczać los AZS O. w następnym sezonie ...a kysz kysz chcę oglądać wielką Resovię i równie wielką ...Skrę i takie mecze , dla nas takie mecze są jak Barca - Real ( akurat to powrónanie Plinie wyszło) klasyka !

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #259 dnia: Lutego 19, 2013, 10:00:44 am »
Można się cieszyć, robi to masa zespołów, tylko że oni się cieszą jakby do siebie, nie do przeciwnika, to jest jakis wyraz szacunku jednej drużyny do drugiej, Woicki z Plińskim cieszyli się w stronę naszych zawodników (często jest to upominane przez sędziego, nawet w pluslidze) i po prostu mnie się to nie podobało, to była typowa pokazówka, a za pyskówki do sędziego powinna być jak nic żółta kartka.