Autor Wątek: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013  (Przeczytany 188290 razy)

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #300 dnia: Lutego 19, 2013, 20:26:28 pm »
I zobaczcie sami jak emocje opadają -demony odchodzą w siną dal... :D :D :D
Hahahahahhaha! Trafnie powiedziane! A zdjęcie rzeczywiście przeurocze. Czyżby Aleks chciał do naszego Nikoli mówić teściu?  ;D ;D

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #301 dnia: Lutego 19, 2013, 20:34:07 pm »


Apropo reprezentacji. Dla mnie obecne powołania pokażą czy nasz trener ma jaja. Jeżeli na jego liście zabraknie Mariusza i Alka to będzie dla mnie skreślony.

Alka nie będzie w kadrze. W tym wyPadku do tanga trzeba.. Trojga. Alek i Anastasi to jedno, ale pierwszy głos ma tutaj PZPS. Muszą oni wpłacić nie małe pieniądze i załatwić kilka spraw bez których się nie obejdzie. Alek w wakacje udzielił dosyć obszernego wywiadu na ten temat białoruskiemu portalowi co później znalazło się w polskim tłumaczeniu. Nie wiem jak teraz wygląda sprawa, bo Prezio milczy, media milczą ale nie sądze by im się spieszyło do takich spraw, chyba że.. Anastasi będzie naciskał, ale zostało zbyt mało czasu.
Seize the day or die regretting the time you lost.

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #302 dnia: Lutego 19, 2013, 20:38:32 pm »
Czytałam ten wywiad ale był chyba jeszcze z czerwca dlatego liczę, że przez ten czas PZPS coś załatwił. Media milczą ale nadzieja umiera ostatnia...

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #303 dnia: Lutego 19, 2013, 20:44:15 pm »
Czytałam ten wywiad ale był chyba jeszcze z czerwca dlatego liczę, że przez ten czas PZPS coś załatwił. Media milczą ale nadzieja umiera ostatnia...
Może taka cisza przed burzą... ;)
Takie powołanie byłoby naprawdę wydarzeniem.Pierwszy (poprawcie mnie jak się mylę) siatkarz urodzony poza granicami obecnej Polski grający w naszej reprezentacji :)Życzę z całego serca tego Alkowi.Zasługuje on na  to powołanie ;D
bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #304 dnia: Lutego 19, 2013, 20:50:26 pm »
Wszystko byłoby pięknie, ładnie, no ale.. Nasz Prezio woli się główkować nad tym jak tu urozmaicić siatkówkę. Wymyśla durnowate systemy grania do 5 wygranych setów co nie ma prawa się przebić na większą skalę. Wystarczyłoby żeby załatwił Alka, Gladyra i Wlazłego, a siatkówka międzynarodowa z dnia na dzień stałaby się piękniejsza..
Seize the day or die regretting the time you lost.

benek18

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 211
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #305 dnia: Lutego 19, 2013, 20:57:51 pm »
fragmenty meczu nr 2:
http://youtu.be/07zIBzrVvCc

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #306 dnia: Lutego 19, 2013, 21:13:58 pm »
Repres sam pisałeś, że to forum to jest nasz dom. Masz uwagi do Pauli, która jest mieszkańcem tego domu , sieknij je na private.Takie wpisy są bowiem cytowane na innych forach. Nie dziwmy się potem, że przeczytamy o naszym forum uogólnienie, że u nas w domu są emocjonalne karły.
Dbajmy wszyscy o to forum. Na siłę nie udowadniajmy, kto jest "mocniejszy w gębie"  , że moje jest bardziej mojsze. To bowiem prowadzi do grengolady. A nie o to nam chodzi. Nieprawdaż?!
Masz rację Rayan. Dbajmy o nasze forum. Rożnimy się jedynie definicją "dbałości o forum".
Mi nie chodzi o to "czy moje jest mojsze". Co niby ma być "moje"? Sprzeciwianie się bezzasadnej nagonce na Pawła Woickiego? No to będę udowadniał, że "moje jest mojsze", bo stoi za tym wartość o wiele wyższa niż "moja" racja.
Łatwo napisać "ja nie mam szacunku do Woickiego, bo mam prawo nie mieć szacunku". Oczywiście w ramach wolności poglądów. Wcześniej ten "brak szacunku" określano mianem "buractwa". Myślę, że takie określenia, jeśli są używane bezzasadnie, wystawiają złe świadectwo naszemu forum.
"Wlazłemu się należało", a teraz "Woickiemu się należy"? Ani jednemu, ani drugiemu "nic się nie należało i nie należy". Nic złego nam nie zrobili.
Tobie też chętnie udostępnię zapis z miną Woickiego, gdy zablokował Martina i w ten sposób "prowokował kędzierzyńską publiczność". Wtedy był cacany, a teraz jest ob.....(cytując Klasyka  :) )? Dobrze, że publiczność z Kędzierzyna miała wtedy więcej rozumu. Widocznie niechęć do Resovii nie osiągała jeszcze wtedy "należnych Resovii" rozmiarów.
"Moje jest mojsze"? A może zwyczajnie mam rację, o którą warto walczyć w dyskusji?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #307 dnia: Lutego 19, 2013, 21:20:27 pm »
Teraz o Woickim.

Pamiętam radość Woickiego, gdy zablokował Martina w V secie naszego  drugiego meczu półfinałowego w Kędzierzynie. Ten sam wyraz twarzy, zwrócony nie w kierunku Hernandeza, Ignaczaka czy Oivanena. Przebiegł przez pół boiska. Widocznie nie miał go kto chwycić (jak na zdjęciu). Czy ktoś miał wtedy do niego pretensje? Nawet kibice Zaksy nie widzieli w minie Woickiego niczego złego. Ty, Dude,powinieneś pamiętać. Jeśli zapomniałeś, udostępnię Ci zapis video. Przeprosisz wtedy?

Alez pamietam ten blok doskonale. Jedno tylko ale, nie przypominam sobie zadnej "jatrzacej" wypowiedzi Woickiego przed meczami z Zaksa. A od momentu kiedy gra w Belchatowie to  jedno czy dwa haselka nt. Rzeszowa rzucil i wcale nie byly to zbyt mile haselka. Zreszta nie nawoluje do wygwizdywania Woickiego, co to to nie. Moge nie zyczyc mu MP jako siatkarzowi? Moge 8). Bo jesli mam nie lubic Woickiego tylko za to, ze gra w Skrze - to bylby to najglupszy powod z mozliwych. Niech sobie gra.
Za co mam go przepraszac?
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #308 dnia: Lutego 19, 2013, 21:33:19 pm »
A ja właśnie obejrzałem sobie pierwszy mecz z finałów 2011/2012 w Bełku ;)
Qrde ale się fajne patrzy na praktycznie te same "mordy"  ;D
W pierwszej 6 tylko wymiana Dżordża na Henia ;] Aaaa tak to Alek, Lukas, Paul, Pit, Kosa, Igła  8)
Haaa i jak ktoś nie pamięta to tak dla ciekawości porównanie wyników pierwszych meczy:
IIIIIIIV
201218:2526:2425:1625:18
201318:2525:2025:1425:18

Największa różnica to zagrywka! Pamiętne 128km/h Dżordża, ale też bomby Alka, Paula i Lukasa! Oby nasi i tym razem odpalili działa w Bełku  :D
Aaaa i ekspert Drzyzga jakoś takie bardziej uśmiechnięty był po przegranej Skry niż w niedziele i wczoraj  ;)
« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2013, 21:35:42 pm wysłana przez dzidek »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #309 dnia: Lutego 19, 2013, 21:41:27 pm »
Za co mam go przepraszac?
Za poniższą wypowiedź, a właściwie insynuację:
Przeciez gosc odwrocil sie tylem do swoich kolegow (kolegow? To on ma kolegow?! - dobra, nie bede sie wyzlosliwial ) z druzyny tylko po to, by pokazac kibicom kim on nie jest.
Nie ściemniaj. Nie nawiązywałeś do jakichś jego wcześniejszych wypowiedzi.
A kuku!
"A w Ameryce biją murzynów".
« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2013, 21:44:32 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.