Autor Wątek: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013  (Przeczytany 188258 razy)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #310 dnia: Lutego 19, 2013, 21:51:41 pm »
Masz rację Rayan. Dbajmy o nasze forum. Rożnimy się jedynie definicją "dbałości o forum".
Mi nie chodzi o to "czy moje jest mojsze". Co niby ma być "moje"? Sprzeciwianie się bezzasadnej nagonce na Pawła Woickiego? No to będę udowadniał, że "moje jest mojsze", bo stoi za tym wartość o wiele wyższa niż "moja" racja.
Łatwo napisać "ja nie mam szacunku do Woickiego, bo mam prawo nie mieć szacunku". Oczywiście w ramach wolności poglądów. Wcześniej ten "brak szacunku" określano mianem "buractwa". Myślę, że takie określenia, jeśli są używane bezzasadnie, wystawiają złe świadectwo naszemu forum.
"Wlazłemu się należało", a teraz "Woickiemu się należy"? Ani jednemu, ani drugiemu "nic się nie należało i nie należy". Nic złego nam nie zrobili.
Tobie też chętnie udostępnię zapis z miną Woickiego, gdy zablokował Martina i w ten sposób "prowokował kędzierzyńską publiczność". Wtedy był cacany, a teraz jest ob.....(cytując Klasyka  :) )? Dobrze, że publiczność z Kędzierzyna miała wtedy więcej rozumu. Widocznie niechęć do Resovii nie osiągała jeszcze wtedy "należnych Resovii" rozmiarów.
"Moje jest mojsze"? A może zwyczajnie mam rację, o którą warto walczyć w dyskusji?

Repres znasz takie powiedzenie "nie sra się we własne gniazdo"? Na pewno znasz. A dlaczego się "nie sra"- żeby i inni w niego nie srali. Nie obsmarowuje się  publicznie rodziny, a jesteśmy forumową rodziną, robiąc   aluzje o niedojrzałości emocjonalnej. Jeżeli chcesz kogoś nawracać, to rób to w taki sposób, który jest godny miana współgospodarza. A Ty jako Moderator, tym współgospodarzem jesteś. Szlachectwo zobowiązuje.

Ja,   co do Twoich argumentów dotyczących Woickiego, jego postawy, przyznaje Ci rację.  Ale na argumenty ad personam, dotyczących użytkowników tego forum, mojej zgody nie ma i nie będzie . Jednemu z Adminów tłumaczyłem do czego takie "argumenty" prowadzą. Tobie ,nawet nie dopuszczam myśli, że musiałbym tłumaczyć.
« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2013, 21:58:42 pm wysłana przez rayan11 »

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #311 dnia: Lutego 19, 2013, 21:53:58 pm »
A może by tak panowie i panie coś bardziej konstruktywnego?  :)

Zapraszam do wątku Wspólne kibicowanie z KK, gdzie wespół zespół wymyśliliśmy nową formę dopingu. Ciekaw jestem Waszego zdania.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #312 dnia: Lutego 19, 2013, 21:57:08 pm »
A może by tak panowie i panie coś bardziej konstruktywnego?  :)

Zapraszam do wątku Wspólne kibicowanie z KK, gdzie wespół zespół wymyśliliśmy nową formę dopingu. Ciekaw jestem Waszego zdania.

Czytałem i R E W E L A C J A. Przećwiczymy w Bełku.

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #313 dnia: Lutego 19, 2013, 21:59:50 pm »
Też jestem za tym by przećwiczyć to na terenie wroga. W końcu "troche" nas tam będzie to myślę, że damy rade:)
Seize the day or die regretting the time you lost.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #314 dnia: Lutego 19, 2013, 22:03:49 pm »
Repres znasz takie powiedzenie "nie sra się we własne gniazdo"? Na pewno znasz. A dlaczego się "nie sra"- żeby i inni w niego nie srali. Nie obsmarowuje się  publicznie rodziny, a jesteśmy forumową rodziną,
Otóż Rayanie, gdyby mój syn obsrał publicznie jakąś niewinną osobę, to nie ograniczyłbym się do "prania brudów we własnym domu", ale publicznie bym go zjechał. Mimo, że pewnie nie przestałbym go kochać. Uważałbym, że w ten sposób bronię godności mojej rodziny.
Szczerze powiedziawszy nie mam do Ciebie żalu za nazywanie mnie kiedyś... pamiętasz jak. Nie obchodziło mnie wtedy czy ktoś to "wywlecze w Polskę", czy nie. Obchodziła mnie wartość, po której się opowiadam.
Nie wiem czy sranie (jeśli już używamy tego słowa) na Woickiego buduje naszą resoviacką rodzinę. Śmiem wątpić. Jeśli takie coś ma budować rodzinę, to nie będzie to moja rodzina. Nie chce mi się uczestniczyć w budowaniu z takiego budulca jak guano wylewane na Woickiego czy Wlazłego.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #315 dnia: Lutego 19, 2013, 22:04:02 pm »
Za taki sposób zachowania kibicom należy się ?wielki burak? Kibice zachowywali się trochę jak w ?remizie strażackiej?. Płacąc za bilety mają prawo się tak zachowywać, ale ja ma też prawo powiedzieć, że bardzo nam się to nie podobało. Dla mnie osobiście bardzo przykro było być na tym meczu  Ta atmosfera i gwizdy jeszcze bardziej nas nakręciły i sprawiły, że doprowadziliśmy do tie-breaka. Paweł Woicki-13.10.2011
Kady ma prawo do wyrażania własnych opini.Tak widział to wtedy Paweł Woicki.
Czy mam klaskać i skakać do góry ,cieszyć się z gry jego zespołu-Nie
Czy mam prawo czuć się urażony taką wypowiedzią.-Tak
Czy pamiętam co zrobił dla nas Paweł Woicki w przytaczanym przez Was sezonie.Tak
Myślę ,że Paweł w innych okolicznościach, z chłodną głową takich słów dosłownie by nie użył.Może trochę zazdrości atmosfery na Podpromiu,może rzeczywiście ma jakiś ,żal,zadre w sercu..
Ale to jego sprawa.Teraz najważniejszy jest następny mecz
bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy

lukasz90

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #316 dnia: Lutego 19, 2013, 22:12:57 pm »
Dajcie już spokój tym nic nie wnoszącym do tematu dyskusjom. Jeden zawodnik ma taki charakter, drugi całkiem inny. Każdy z nas, kibiców ma prawo odbierać to po swojemu ;) Akurat na Podpromiu takie dwuznaczne sytuacje nakręcają atmosferę na trybunach, a to z kolei przekłada się na skuteczność naszych zawodników... Ale nieważne, co w głowach mają Bełchatowianie, ważne, że my i nasze walczaki mogą cieszyć się z każdego ciężko zdobytego punktu :) Teraz trzeba myśleć o meczu nr 3, a nie o tym co miał na myśli Woicki, kiedy zwrócił się w kierunku trybun...

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #317 dnia: Lutego 19, 2013, 22:18:12 pm »
To nieprawda, że takie "dwuznaczne sytuacje" nakręcają atmosferę na trybunach. Jak była dwuznaczność podczas meczu z Fenerbahce czy Dynamem? Takie dwuznaczności mogą jedynie popsuć atmosferę na Podpromiu. Niech one sobie nakręcają zupełnie inne trybuny. Te nie przykryte dachem.
Chelepperro, a może Woicki miał wtedy rację? Dla jasności: wiem, że mówił wtedy także o mnie.
« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2013, 22:27:25 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #318 dnia: Lutego 19, 2013, 22:30:40 pm »
Pierwszy (poprawcie mnie jak się mylę) siatkarz urodzony poza granicami obecnej Polski grający w naszej reprezentacji :)Życzę z całego serca tego Alkowi.Zasługuje on na  to powołanie ;D
Fabian Drzyzga urodził się we Francji :P

edikp

  • Malkontenci
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 353
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #319 dnia: Lutego 19, 2013, 23:05:48 pm »
Gratulacje dla całej ekipy. Jeszcze tylko, albo aż jeden mecz:) Bravo dla Alka, Schopsa i końcówka Bartman. Super.