Autor Wątek: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013  (Przeczytany 188265 razy)

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #320 dnia: Lutego 19, 2013, 23:11:05 pm »
Cytuj
Na koniec o skandalu, jakim było sędziowanie. Jakoś dziwnie się zdarzyło, że przed najważniejszym meczem obecnego sezonu popsuł się system challenge, a bez niego arbitrzy - co było widać w telewizji - mylili się na niekorzyść PGE Skry. Chodzi o pojedyncze akcje, ale gdy trzy sety rywal wygrywa z minimalną przewagą, to jeden punkt może zrobić ogromną różnicę, zwłaszcza przy takiej stawce.
Wszystko nasza wina.
http://www.lodz.sport.pl/sport-lodz/1,124022,13427856,Plus_Liga__PGE_Skra_Belchatow_wciaz_wierzy_w_awans.html

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #321 dnia: Lutego 19, 2013, 23:20:12 pm »
A Ci płaczą nad rozlanym mlekiem. Sędziowie popełniali błędy i to jest fakt. Nie można mieć pretensji do liniowyvh którzy łatwo wyłapali 2 ataki Wlazłego po bloku czy as Winiara.
Cóż, taki los. Za ten mecz dostaną tragiczne oceny. Jeszcze jeden taki mecz i w nagrodę.. Orlenliga wita :)
Seize the day or die regretting the time you lost.

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #322 dnia: Lutego 19, 2013, 23:28:08 pm »
.Chelepperro, a może Woicki miał wtedy rację? Dla jasności: wiem, że mówił wtedy także o mnie.
repres -O mnie też. ;)Ale powtarzam jak mantre.EMOCJE.Mam pewność ,że nikt z tego forum,gdyby taka sytuacja miała miejsce, nieodmówiłby pogadania o siatkówce z Pawłem Woickim,Mario,czy nawet z Pliną przy małym piwku.Na pewno byśmy się nie pozagryzali ;D
Dzięki madlark za info o Drzyzdze.Alek będzie drugi.Wierzę w to.
bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #323 dnia: Lutego 19, 2013, 23:36:01 pm »
Było pytanie skąd ta niechęć do Paula u Pliny i właśnie znajoma uświadomiła mnie, że według Bełchatowian Paul więcej gada pod siatką i prowokuje niż gra dlatego nie ma się co dziwić niechęci Daniela... W tym naszym Amerykaninie to jednak diabeł drzemie. Tylko czemu nigdy go nie zauważyłam??

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #324 dnia: Lutego 19, 2013, 23:42:07 pm »
Panie Bińczyk, z całym szacunkiem dla kamer Polsatu, ale stawianie stanowczej tezy często kłóci się z tym, co rejestrują kamery sędziów, więc przestań się Pan mazgaić. Bardzo chętnie obejrzę z Panem powtórkę meczów półfinałowych sprzed 3 lat. Tam to dopiero była sędziowska jazda. Kilka (o ile mnie pamięć nie myli 3) sytuacje , w których sędzia dostrzegał blok Resovii, a kamery pokazały, że bloku nie było i zamiast stanu np. 16:15 robiło się 17:14(to w Bełchatowie). Włącznie z sytuacją, w której Mario wyblokował, podbił dyszlem i wystawił palcami  ;D (to na Podpromiu) Pisałeś Pan wtedy o "skandalu"? A może ktoś z Resovii narzekał na "skandal"?
« Ostatnia zmiana: Lutego 20, 2013, 00:01:30 am wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #325 dnia: Lutego 19, 2013, 23:44:55 pm »
Wszystko nasza wina.
http://www.lodz.sport.pl/sport-lodz/1,124022,13427856,Plus_Liga__PGE_Skra_Belchatow_wciaz_wierzy_w_awans.html

Cytuj
Jego drużyna przegrała, bo jest... biedniejsza od Resovii. Gdy Wlazły zatrzymał Schöpsa, trener Resovii zmienił go na Zbigniewa Bartmana, a ten stał się bohaterem. Obaj to reprezentanci swoich krajów. Dwa-trzy lata temu PGE Skra była w równie komfortowej sytuacji, ale teraz po prostu jej na to nie stać. Poza Bąkiewiczem i Kooistrą jej zmiennicy są słabsi i niczego nie wnoszą
:o :o :o :o

To też pisał Bińczyk?? Bo teraz tylko jakieś "jar" napisali... Aż się tego czytać nie chce. Brakuje tylko żeby zaczęli pisać, że Cala i Vincic musieli odejść, bo byli za drodzy dla biednej Skry.
« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2013, 23:47:15 pm wysłana przez Vegia »

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #326 dnia: Lutego 20, 2013, 00:09:42 am »
Bo Bińczykowi Jarosław na chrzcie dali. Stąd to "jar".
Ale nie wszystkie Jarki są takie pokręcone ? ;) Bo znam kilku normalnych  8) :o
Opinie p. Bińczyka mi latają ... Jest tak stronniczy, że żadna polemika z nim nie ma sensu.

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #327 dnia: Lutego 20, 2013, 00:16:54 am »
No popatrzcie jak Resovi do portfela zaglądają.. Czemu ów dziennikarzyna nie napisał, że przez 7 lat Skra miała tyle kasy, że.. No właśnie, że nikt jej nie mógł dorównać, bo sypała takimi kontraktami, że dla niektórych lepiej było grzać ławę w Skrze niż grać w szóstce innego klubu? Nie pamięta?
Jesteśmy BOGACZAMI, przegrywamy z słabeuszem z Włoch - który jakimś cudem awansował do FF LM - a no! Nie jakimś cudem tylko wykorzystał osłabioną Maceratę!
Sędziowie wygrywają nam spotkania, bo na najważniejszym spotkaniu tego sezonu nie było systemu chellenge.. Cóż to się dzieje w tym Rzeszowie?!

Czekam tylko aż Bińczyk napisze, że Resovia wykupiła większość kadrowiczów - to pasowałoby jak ulał  ;D

Seize the day or die regretting the time you lost.

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #328 dnia: Lutego 20, 2013, 00:19:11 am »
Czekam tylko aż Bińczyk napisze, że Resovia wykupiła większość kadrowiczów - to pasowałoby jak ulał  ;D

 Jest takie powiedzonko-"A kto bogatemu zabroni" :)
bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #329 dnia: Lutego 20, 2013, 00:42:09 am »
Komentarz pod artykułem, bardzo trafny ;)
Cytuj
Proszę niech ktoś mi powie czy czasem autor tego artykułu to nie jaki Pan Bińczyk, bo podpisać autora "jar" to może sobie używać uczeń w gazetce szkolnej... , a nie "dziennikarz", chyba jak mniemam 'poważnego' portalu informacyjnego .. . Zaczynając od faktu że artykuł jest bardziej stronniczy niż relacja tego meczu na oficjalnej stronie Skry Bełchatów.
Zdanie "Jego drużyna przegrała, bo jest... biedniejsza od Resovii." to chyba kwintesencja tego artykułu, po pierwsze nie był bym tego taki pewny, po drugie gdy Skra przez 7 lat zdobywała tytuł a przez 5 była nie osiąglnym gigantem dla reszty stwaki w kwestii winansowej, nikt nie wypomniał jej bogactwa, wręcz przeciwnie, łącznie z Panem Bińczykiem, cały medialny dwór Skry był zachwycony jej bogactwem które przysłużyło sie choćby do organizacji turniejów finałowych LM, bez sportowego awansu, to wszystko wiązało się jak na siatkówkę z dużymi sumami.
"Na koniec o skandalu, jakim było sędziowanie." - skandalu.. ?!, sędzia pomylił się uwaga panie dziennikarzu na korzyść Resovii 3 razy, dla Skry 2 razy to jest skandal ? " Jakoś dziwnie się zdarzyło, że przed najważniejszym meczem obecnego sezonu popsuł się system challenge, a bez niego arbitrzy - co było widać w telewizji - mylili się na niekorzyść PGE Skry. " jak można takie 'bzdury' wypisywać, suguruje Pan "dziennikarz " chyba że wszystko było ukartowane przez zarząd Resovii ?, przecież to jest śmieszne... .
I na koniec, jeśli uważa Pan że mecz który dobył się na przewagi i skończył się w 5 setach, czyli wygarna jednej lub drugiej drużyny to kwestia szczęścia - pokazuje że Skra przegrała bo jest biedniejsza ?, prowadząc w 5 secie 7:3 ?, to jest porażke przez biedę ? - śmieszne. Po prostu Resovia była w tym dniu sportowo lepsza i pokazała klase wyciągając seta z takiego wyniku. Swój dzień miał Pan Bartman, co pomogło w szczęściu.

Trzeba zachować gorycz porażki, i napisać obiektywny artykuł a nie tłumaczyć porażkę Skry "bo jest biedniejsza".. , mały przykład nie układa się gra Woickiemu i wchodzi Bonifante klasowy zawodnik i działa cuda dzieki niemu wygra Skra mecz to również można powiedzieć że Skra jest bogata bo posiada taką zmianę, w porównaniu do Resovii gdzie średnimi sypaczami na arenie międzynarodowej jest TIchacek i Dobrowolski w porównaniu z w/w zawodnikiem.