Autor Wątek: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013  (Przeczytany 188264 razy)

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #350 dnia: Lutego 20, 2013, 20:37:58 pm »

Czy Andrzej Kowal zostanie polskim Johse Mourinho siatkówki? A moze juz jest :)

Ma się kłócić ze wszystkimi i odsuwać od gry kapitana zespołu? ;)

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #351 dnia: Lutego 20, 2013, 20:43:22 pm »
Ma się kłócić ze wszystkimi i odsuwać od gry kapitana zespołu? ;)
Jeśli w ten sposób zdobędzie Mistrza ? - tak.
Jednak jak na razie Alek ciągnie grę, a Andrzej mu ufa  8)

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #352 dnia: Lutego 20, 2013, 20:43:43 pm »
Rayan, w lipcu zaczynam praktyki w Browarze żywieckim więc im szepne żeby wzięli się z Carlsbergiem za jakąś.. mieszankę  ;D ;D ;D

Paula to się umie ustawić! Rozumiem, że w niedzielę do Bełchatowa kilka jakiś specjalnych browarków przywieziesz?  ;D

Skąd inąd res-tyszanka także ma browar po nosem!  :)
« Ostatnia zmiana: Lutego 20, 2013, 20:45:52 pm wysłana przez fanzwawy »

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #353 dnia: Lutego 20, 2013, 21:03:53 pm »
Paula to się umie ustawić! Rozumiem, że w niedzielę do Bełchatowa kilka jakiś specjalnych browarków przywieziesz?  ;D

Skąd inąd res-tyszanka także ma browar po nosem!  :)

Eee tam, res-tyszanka ma zdecydowanie gorsze piwo - powiedziałabym wręcz, że to profanacja piwa  ;D ;D ;D ;D ;D

Spokojnie, 2 miesiące spędze w labolatorium browaru, więc ja Wam tam jakieś Mistrzowskie piwo wymyśle  8) A oczywiście na ten ostateczny mecz w niedzielę moge zabrać ze sobą te 'napoje energetyzujące' tylko pytanie, kto mnie do ula z nimi wpuści ?!  ::)
Seize the day or die regretting the time you lost.

res-tyszanka

  • Gość
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #354 dnia: Lutego 20, 2013, 21:21:49 pm »
Eee tam, res-tyszanka ma zdecydowanie gorsze piwo - powiedziałabym wręcz, że to profanacja piwa  ;D ;D ;D ;D ;D

Paula, Ty sobie lepiej uważaj i mi tutaj mojego Tyskiego nie oczerniaj! :D Pamiętasz, jak jeden z kibiców Jastrzębia stanął za mną murem - Tyskie ponad wszystkie! A już szczególnie Klasyczne ;)

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #355 dnia: Lutego 20, 2013, 21:28:24 pm »
Dziewczyny - mam propozycję - robimy konkurs. Każda w Was przywozi po 3 piwa (może być oczywiście więcej) a my robimy za jury  :)  Oczywiście spotkamy się przed meczem poza halą.

PS.
Jedno mnie tylko zastanawia - z tego co wiem, Paula niekoniecznie alkohole (tak przynajmniej twierdziła w Częstochowie) a na praktykę idzie do browaru  :o

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #356 dnia: Lutego 20, 2013, 21:31:22 pm »
My tu gadu, gadu, a tu poznaliśmy właśnie półfinałowego przeciwnika. Bydgoszcz-sympatyczne miasto.

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #357 dnia: Lutego 20, 2013, 21:36:21 pm »
Dziewczyny - mam propozycję - robimy konkurs. Każda w Was przywozi po 3 piwa (może być oczywiście więcej) a my robimy za jury  :)  Oczywiście spotkamy się przed meczem poza halą.

PS.
Jedno mnie tylko zastanawia - z tego co wiem, Paula niekoniecznie alkohole (tak przynajmniej twierdziła w Częstochowie) a na praktykę idzie do browaru  :o

Dobra, ale mogą to być piwa które są lane w MOIM żywieckim browarze, niekoniecznie muszą być to puszki z napisem: Żywiec ?!  ;D

Praktyki do Browaru bo.. 2 kroki od domu, prosta sprawa :D

Dobrze, kończymy z off topem, pogadamy na miejscu, w bełchatowskiej Energii ;)
Seize the day or die regretting the time you lost.

res-tyszanka

  • Gość
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #358 dnia: Lutego 20, 2013, 21:39:24 pm »
Dziewczyny - mam propozycję - robimy konkurs. Każda w Was przywozi po 3 piwa (może być oczywiście więcej) a my robimy za jury  :)  Oczywiście spotkamy się przed meczem poza halą.

Na propozycję chętnie przystanę. Niech szanowne jury rozsądzi nasz spór :) Teraz już definitywny koniec z offtopem.

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #359 dnia: Lutego 20, 2013, 22:25:39 pm »
My tu gadu, gadu, a tu poznaliśmy właśnie półfinałowego przeciwnika. Bydgoszcz-sympatyczne miasto.

Mam nadzieje, że to ironia z twojej strony :) Jeśli nie to mam nadzieje, że nasi tak nie pomyśleli bo jeszcze się okaże, że następny mecz na Podpromiu to będzie 5 spotkanie ze Skrą a nie półfinał z Delectą. A wtedy to już będzie inna zabawa.