Autor Wątek: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013  (Przeczytany 188264 razy)

milekvfb

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #380 dnia: Lutego 21, 2013, 19:09:06 pm »
Moze jednak nie powinienem siatkowki porownywac na tle pilki noznej. Tutaj transfery wewnatrz-ligowe sa o wiele czestsze.

Ja rozumiem radosc z punktu, z wygranego seta czy meczu, ale na litosc boska - z umiarem. Igla jest ekspresyjny i kazdy o tym wie, ale nie przypominam sobie, zeby cieszyl sie w ten sposob do kibicow z Belchatowa. Bartman to inna bajka, o tym wie cala PlusLiga. Pamietam jak w Czewie jeszcze na pozycji przyjmujacego w meczu przeciwko Resovii zakrzyknal "jazda z ku***mi". A Woicki? Kto sie po nim spodziewal takiej radosci?

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #381 dnia: Lutego 21, 2013, 19:31:56 pm »
Uwierz mi, że Woicki ma stały sposób okazywania radości. Taki był w barwach AZS Cz., Resovii, Delekty i taki jest w barwach Skry.
Moim zdaniem niepotrzebnie wszyscy nakręciliśmy sobie w głowach wzajemną niechęć.
Podsumuję tę dyskusję tak: Piotrek Nowakowski ekspresją radości raczej nikogo nie sprowokuje.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #382 dnia: Lutego 21, 2013, 20:02:02 pm »

Podsumuję tę dyskusję tak: Piotrek Nowakowski ekspresją radości raczej nikogo nie sprowokuje.


Tą humorystyczną puentą proponuję rozpocząć operację "wyprawa do ulu". To teraz dla nas powinno być priorytetem. Nie zaś, kto jak się uśmiechnął, kto  do kogo oko puścił.
 Kto żyw, gardła oliwić, wuwuzele brać  ;)  i azymut na Bełchatów obierać.


Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 956
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #383 dnia: Lutego 21, 2013, 20:13:53 pm »
Ja po ostatnim meczu już prawie wyleczyłam gardło :) teraz odpoczywa na operację pod kryptonimem 'Pogrom w  ulu' :D
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #384 dnia: Lutego 21, 2013, 20:27:03 pm »
Gardło w pełni gotowości! Miejmy nadzieję, że uda się podbić bełchatowską twierdzę ii.. jedziemy do Bydgoszczy :D
Seize the day or die regretting the time you lost.

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #385 dnia: Lutego 21, 2013, 20:28:02 pm »
W poniedziałek po meczu, mój znajomy wraz z synem został po meczu dość długo. Mały oczywiście z szalikiem Sovi.
Wychodzą zawodnicy Skry, Woicki sam, bez żadnych zachęt, podchodzi do małego, wita się z nim, bardzo miło, zagaduje, pyta o wrażenia z meczu mojego znajomego, ogólnie miło, sympatycznie i  normalnie - MOŻNA?!
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

bp89

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 150
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #386 dnia: Lutego 21, 2013, 20:59:12 pm »
Mam nadzieje, że Resovia poprawi zdecydowanie zagrywkę bo u nas nie wyglądało to zbyt dobrze. Bardzo ucieszyłem sie oglądając atakującego z coraz większą siłą Jochena. Szkoda tylko, że w poniedziałek w IV secie Tichacek swoimi wystawami sprowokował jego błędy i kolejne bloki Mariusza. Mam też nadzieje, że spotkania w Bełchatowie będą stały na nieco wyższym poziomie, bo po tych zespołach należało by oczekiwać nieco lepszej siatkówki.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #387 dnia: Lutego 21, 2013, 21:12:41 pm »
Spider, przecież zawsze tak było. Nie było nigdy  problemu przyjść na trening (z wyjątkiem tego przed finałem, ale to przecież zrozumiałe) Skry, porozmawiać z zawodnikami. To w większości (dostrzegam tylko jeden wyjątek; zgadnijcie kogo mam na myśli  ;D ) fajni, otwarci ludzie. Nigdy w takich sytuacjach nie gwiazdorzyli.
Wiadomo, że mecz kieruje się innymi emocjami, jednak nie ma co "pielęgnować" pewnej niechęci. nie ma się co zacietrzewiać.
Ok, rozumiem, że nasze mecze urosły do rangi polskiej "świętej wojny". Tylko, że ta "wojna" nie musi się odbywać w smrodliwej atmosferze przed- i pomeczowej.
Wyleczyliśmy już pewien kompleks (bo fakt, że przez długie lata nie mogliśmy ugrać z nimi seta był dla nas bolesny) i pora wrócić do normalności.
Dobrze, że jest ciśnienie, ale nie dajmy się temu ciśnieniu zwariować.
====================================================
Bp89, moim zdaniem, II mecz stał na bardzo wysokim poziomie. Myślę, że gdybyśmy grali w takim stylu z Cuneo czy Maceratą, to oba te zespoły mielibyśmy na rozkładzie.
Zagrywka... rzeczywiście, w wykonaniu kilku naszych była słaba. Będzie lepiej.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #388 dnia: Lutego 21, 2013, 21:19:00 pm »
Jednego możemy być pewni, że obie drużyny będą walczyć do upadłego, nie będzie żadnego odpuszczania. Będą zwroty i upadki i całe piękno siatkówki.
Tak mi coś mówi, że będą to dwa mecze, bo na jednym się nie zakończy.
Tak więc, kto się wybiera do Bełchatowa, rezerwujcie sobie hotel i urlop na poniedziałek!

Mimo, że chciałbym świętować awans do półfinału w Rzeszowie, to niech się to stanie już w Bełchatowie.


Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #389 dnia: Lutego 21, 2013, 21:43:42 pm »
Marian świętować w Rzeszowie to możemy Mistrzostwo Polski  :) . A teraz rachu, ciachu i Delecta w niedzielę pozna przeciwnika. Jeżeli mamy zakończyć te "el classico" to w niedzielę. W poniedziałek może... A co tam będę się martwił poniedziałkiem. Przecież po drodze jest niedziela.
----------------------------------------------------------------------
Repres, my wyleczyliśmy nasze kompleksy, ale obawiam się, że po drugiej stronie się one pojawiły. Są one tak mocne, że ocierają się o frustracje. Tempo ich wzrostu jest zatrważające. Przykłady: nijaki pan Bińczyk (okaz idealny dla rezydentów psychiatrii), a także redaktorzy Polsatu wspomagani panem Skłodowym