Autor Wątek: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013  (Przeczytany 188256 razy)

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #410 dnia: Lutego 23, 2013, 12:23:17 pm »

Co więcej, w ostatnim zdaniu Mazur powiedział, że.. Porażka w tie breaku Skre podbuduje  ;D ;D ;D Dość odważna teza, bo jak żyję nie widziałam by to PORAŻKI budowały zespół  ;D Ale jak widać w Skrze jest wszystko inaczej i szczerze mówiąc po Panu Irku nigdy nie spodziewałabym sie tak idiotycznego stwierdzenia. Dla mnie jest to głupotą, jest to wręcz kuriozalne.

Wydaje mi się, ze Pan Ireneusz akurat mądrze powiedział. Pamiętasz co mówił trener Kowal po dwumeczu z Moskwą w finale PCEV rok temu? Że mimo porażek w obu spotkaniach, drużyna uwierzyła, że może grać z najlepszymi jak równy z równym, co w sumie, ubiegłoroczny finał MP pokazał :). Myślę, że o to właśnie Panu Mazurowi chodziło. Z pewnością Skra krwawi dość mocno po tych porażkach, ale nie potrafię sobie wyobrazić sytuacji, w której oddają trzeci mecz bez walki...
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #411 dnia: Lutego 23, 2013, 12:33:58 pm »
Wydaje mi się, ze Pan Ireneusz akurat mądrze powiedział. Pamiętasz co mówił trener Kowal po dwumeczu z Moskwą w finale PCEV rok temu? Że mimo porażek w obu spotkaniach, drużyna uwierzyła, że może grać z najlepszymi jak równy z równym, co w sumie, ubiegłoroczny finał MP pokazał :). Myślę, że o to właśnie Panu Mazurowi chodziło. Z pewnością Skra krwawi dość mocno po tych porażkach, ale nie potrafię sobie wyobrazić sytuacji, w której oddają trzeci mecz bez walki...

Tylko jemu chodziło o to, że to tie break wzmocnił Skrę. Pytam więc jak? Co innego gdyby walka w tym secie toczona była OD POCZĄTKU punkt za punkt, tak nie było. Skra uwierzyła już, że ma nas na deskach, ale my się nie daliśmy. Czy to buduje? Masz gdzieś w świadomości, że wygrana jest na wyciągnięcie ręki ii.. Zespół przeciwny odpala. To nie buduje. Nie Skre, bo Skra to nie jest Lotos, nie ten kaliber. Zarówno Resovia jak i Skra mają ogromny potencjał, drużyny są bardzo zbliżone do siebie. Nie wiem co chciał przez ten wywiad powiedzieć Mazur, ale uważam, że chociaż odrobinę dobrego słowa o Resovi by się przydało - tego nie było, jedynie krótkie wspomnienie, że strzelba Bartmana wystrzeliła.
Nie liczę, że Skra odda mecz. Ale mam nadzieję, że jutro w Ulu będę świętowała zwycięstwo. Brzydkie, ładne, obojętnie jakie, ważne by na tablicy wyników przy 'Resovia' widniała liczba 3 :) Stać nas na to, bo kibice Skry to nie kibice Resovi którzy są w stanie pomóc tak drużynie. Przykład? Pełna Atlas Arena na zółto czarno i co? I nic, mimo pisków, wrzasków to nie jest 'to'.
Resovio do boju! Pokaż tym wszystkim dziennikarzynom, że zasługujesz na słowa pochwały, a nie ciągłego omijania.
Seize the day or die regretting the time you lost.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #412 dnia: Lutego 23, 2013, 14:02:07 pm »
"Podbuduje", "nie podbuduje"... to zupełnie bez znaczenia. Trochę dorabiania ideologii do faktów, jakkolwiek się te fakty przestawiają czy będą przedstawiać.
Błędem jest w tej chwli myślenie, że "Skra musi wygrać 2 mecze u siebie". Skra musi wgrać tylko jeden mecz - ten jutrzejszy. Myślenie o kolejnym meczu rozpocznie się najwcześniej w niedzielę wieczorem.
My też nie możemy myśleć "Musimy wygrać jeden mecz z 3", bo to pierwszy krok do całkowitej porażki.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #413 dnia: Lutego 23, 2013, 14:18:56 pm »
Jestem pewna, że nasi myślą tylko o wygraniu jutrzejszego meczu. Kolejnymi nawet jeszcze sobie głowy nie zwracają ;)

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #414 dnia: Lutego 23, 2013, 16:46:47 pm »

Niepowetowana strara ;D ;D ;D ;D Jeden zdruzgotany kibic mniej po naszym zwycięstwie! :P

Ale cisza...
« Ostatnia zmiana: Lutego 23, 2013, 16:52:18 pm wysłana przez Vegia »

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 956
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #415 dnia: Lutego 23, 2013, 18:11:58 pm »
Cisza przed burzą ;D
Ja już wytrzymać nie mogę... To napięcie przed meczami jest nie do zniesienia...
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #416 dnia: Lutego 23, 2013, 18:16:26 pm »
Cisza przed burzą ;D
Ja już wytrzymać nie mogę... To napięcie przed meczami jest nie do zniesienia...
Oglądaj skoki na MŚ  ;D Kamil drugi po 1 serii

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #417 dnia: Lutego 23, 2013, 18:25:03 pm »
Hahah dokładnie jeszcze te komentarze tu i ówdzie kibiców Skry, że nam pokażą...  :o  :D

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 956
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #418 dnia: Lutego 23, 2013, 18:45:20 pm »
Hahah dokładnie jeszcze te komentarze tu i ówdzie kibiców Skry, że nam pokażą...  :o  :D

Jasne, pokażą nam i całej Polsce, jak wylewają łzy po przegranym ćwierćfinale PO ;D
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #419 dnia: Lutego 23, 2013, 18:55:40 pm »
Ja już wytrzymać nie mogę... To napięcie przed meczami jest nie do zniesienia...
Jeszcze bardziej się denerwujesz jak wiesz, że możesz oglądać tylko 1h 30min meczu...... Szybkie Skra 0 - 3 RESOVIA?  8)