Autor Wątek: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013  (Przeczytany 188258 razy)

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #560 dnia: Lutego 24, 2013, 22:43:14 pm »
Możesz podać link?
Bardzo bym chciał, ale nie moge znaleźć, bo screen "złapany" na fb  :)

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #561 dnia: Lutego 24, 2013, 22:43:58 pm »
Na podstawie jednostek mających problemy same ze sobą nie ocenia się grupy.

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #562 dnia: Lutego 24, 2013, 22:46:07 pm »
Na podstawie jednostek mających problemy same ze sobą nie ocenia się grupy.
No właśnie, ale wiadomo przez takie "odpały", wszyscy jesteśmy tak postrzegani.

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #563 dnia: Lutego 24, 2013, 23:32:59 pm »
Wybiera się ktoś jutro np. do Cornera, albo innego pubu na mecz?

franks

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #564 dnia: Lutego 25, 2013, 00:22:36 am »
Czytałem tutaj jakiś domysły na temat ostatniej zagrywki Grześka, szczerze mówiąc nie pamiętam jaki był wtedy wynik ale nie było tak jak tutaj uważacie, że po prostu bał się zaryzykować. Chodziło o to, że Nawrocki wziął za późno czas a Woicki był już poza boiskiem( zupełnie nie w tej strefie gdzie miał stać przy zagrywce Kosoka, co równa się punktowi dla nas za błąd ustawienia), więc Kosok zagrał piłkę jak najszybciej, żeby sędziowie mogli odgwizdać błąd ustawienia w Skrze !!! Co do meczu to wydawało się po tych 2 wygranych setach, że Skra się już nie podniesie, baa nawet sama rozgrzewka przed meczem nie wyglądała już jakoś dla nich korzystnie, wydawali się jacyś tacy ospali i tak właśnie się mecz zaczął. Trzeba przyznać, że pomocną dłoń wyciągnęli do nich nasi zawodnicy psując chyba 28 zagrywek !!! Ludzie to jest ponad 5 zagrywek na seta, a dzisiaj nie można powiedzieć, żebysmy jakoś bardzo ryzykowali zagrywka. Jutro jest nowy dzień i mam nadzieję, że sędziowie i nasi zawodnicy będą mieli lepszy dzień, a ze Skra na podpromiu zobaczymy się dopiero w przyszłym sezonie.

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #565 dnia: Lutego 25, 2013, 07:21:24 am »
Obawiam się o sędziowanie. Na takie mecze powinni być wyznaczani najlepsi arbitrzy. Ani wczorajsza obsada, ani dzisiejsza nie jest specjalnie dla mnie znana.

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #566 dnia: Lutego 25, 2013, 08:04:32 am »
Jesli to prawda z zagrywka Grzeska to sedziowie do odstawki na rok. Ale problem w naszej grze pojawila się dużo wczesniej - przyjecie 2 set i zmiana Zibi Alek 3 set . Niepotrzebne bylo tez schodzenie do szatni po 3 - błędów Nawrockiego nie powinnismy powtarzać. Niestety ale pokazalismy wtedy ze mamy pełno w gaciach a ławka nie taka dluga jak sie wydaje. Bezproduktywny Perła na zagrywkach i slabiutki Kola. Wojtek do klaskania a Pit do skakania. Tak nie można wygrać. Wielkiej nadziei na dzisiaj nie mam a w Rzeszowie ?... kto wie. Na Podpromiu nie porzegrywamy z silniejszymi , ot cala nadzieja.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #567 dnia: Lutego 25, 2013, 09:03:08 am »
Sami przegraliśmy więc nie szukajmy wymówek. Nie zachowujmy się jak Skra, iz będziemy płakać pod słupkiem. Niech zawodnicy pokażą sportową złość dziś i wygrają. Mniej błędów własnych i będzie dobrze.

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #568 dnia: Lutego 25, 2013, 09:04:51 am »
Czytałem tutaj jakiś domysły na temat ostatniej zagrywki Grześka, szczerze mówiąc nie pamiętam jaki był wtedy wynik ale nie było tak jak tutaj uważacie, że po prostu bał się zaryzykować.

Dokładnie - to była piłka meczowa, zaraz po wyjściu z hali w nieświadomości rozmawiałem z kimś na ten temat i stwierdził to samo - w Skrze był błąd ustawienia i stąd ta pośpieszna zagrywka, nie wiem, czy w tv to było widać, ale zaraz po akcji nasi podbiegli do sędziego z uwagami ( delikatnie mówiąc  ;) ), nic to oczywiście nie dało i teraz ta wiedza też nam nic nie da, ale słusznie ktoś się obawiał, że poziom sędziowania będzie niewystarczający, od razu ucinam spekulacje - nie uważam, że przegraliśmy przez sędziów... Dzisiaj jest nowy dzień, drugiego z rzędu tak słabego meczu w naszym wykonaniu się nie spodziewam...

Ponawiam pytanie - wybiera się ktoś dzisiaj na mecz do Cornera, bądź innego pubu?

mumcio

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 681
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #569 dnia: Lutego 25, 2013, 10:01:01 am »
bałem się tego meczu , i boję dzisiejszego i pewnie sobotniego też będę się bał ... Skra nie ma nic do stracenia a my z każdym secie coraz więcej , porażka to brak środka i spadek skuteczności Alka , dopóki grał na 80 % to było OK potem posypał mu się atak i nie mieliśmy alternatywy . Skra wygrała bo miała wreszcie miała 2 przyjmujących a nie 1,5 a naszym w tym momencie zabrakło koncepcji gry , mam nadzieję że Nawrocki dziś Mariusza nie posadzi na ławce :)