Autor Wątek: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013  (Przeczytany 188259 razy)

harcerz

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 553
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #590 dnia: Lutego 25, 2013, 15:09:18 pm »
Nowy dzień i nowy mecz. Nie można pozwolić rozpędzić się Skrze. Staram się być optymistą, lecz w pamięci pozostaje, wspomniany tutaj mecz Resovii z zaksą. Miejmy nadzieję że chłopaki dostali zimny prysznic i z odpowiednim nastawieniem - search and destroy - wyjdą na dzisiejszy mecz.

W górę serca, SOVIA wygra mecz!!!!
I tylko Sovia, Sovia z Rzeszowa!!!

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #591 dnia: Lutego 25, 2013, 15:26:11 pm »
Kto dziś z siebie wszystko da?

Hajduk_5

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #592 dnia: Lutego 25, 2013, 15:30:41 pm »
Mistrz Mistrz Resovia!!! :)

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #593 dnia: Lutego 25, 2013, 15:47:58 pm »
Kto pokaże jak się gra? :)

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #594 dnia: Lutego 25, 2013, 15:53:02 pm »
Kto pokaże jak się gra? :)
Mistrz! Mistrz! RESOVIA!!  8)

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #595 dnia: Lutego 25, 2013, 16:00:04 pm »
Może to wyda się dziwne, ale Skra gra dziś o przedłużenie szans, a my? My gramy o życie. Niestety na własne życzenie. Dzisiejszy mecz pokaże nam jaką drużyną jesteśmy. Ja nie popadłam w hurtaoptymizm po wygranych w Rzeszowie bo wiedziałam, że one tak naprawde nic nie dają. Nie mówiłam o świetnej formie bo de facto jej jeszcze nie ma.
Dziś dowiemy się czy nasi Panowie mają jaja. Wczoraj przez 2 sety mieli, a później.. Każdy widział.

Pamiętajcie, gramy o życie. Nie mówmy o magii Podpromia odnośnie 5 meczu bo tak naprawdę to nic nie pomoże. Jeżeli nasi Panowie przegrają dziś w głowach ( tak jak wczoraj) to 5 mecz może być formalnością, a dla nas przykrą rzeczywistością.
Licze na to, że dziś Resoviacy pokażą mi, że głowy mają mocne i radzą sobie z presją. Do boju Panowie, do boju!!
Seize the day or die regretting the time you lost.

PH3N-x

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 191
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #596 dnia: Lutego 25, 2013, 16:18:20 pm »
Przydałby się Grozer. Jako ten mentalny przywódca. W finale też przegraliśmy jeden mecz ze Skrą i wydawało się, że Bełchatowianie złapali wiatr w żagle i wygrają też drugi mecz. Jednak Grozer zebrał drużynę i pociągnął ją zarówno swoją skuteczną grą jak i mentalnym przywództwem. Oby dzisiaj znalazł się ktoś taki, wtedy wygramy.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #597 dnia: Lutego 25, 2013, 16:23:26 pm »
Kolego wyżej daruj już sobie z tym Grozerem... ::)

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #598 dnia: Lutego 25, 2013, 16:29:48 pm »
Nie przeszkadza to kibicom Skry stworzyć kapitalny doping, zwłaszcza w tie-breku. Od pierwszej piłki doping na stojąco. Oj, żeby nasze Podpromie tak spinało tyłki w chwilach grozy, czy potrzeby.

Dla nich set o życie. My też taki mieliśmy stosunkowo niedawno i też oglądaliśmy cały na stojąco zdzierając własne gardła i ręce, a nie klaskacze i trąbki ;) Chodzi mi o złoty set z Fenerbace ;D

Dżordż już nam nie pomoże i nie ma co do tego wracać. Teraz mamy Jochena, który wczoraj w pierwszych dwóch setach miał skuteczność 71% ( :o ) i wierze, że i dziś nas nie zawiedzie. Dołączy do niego Alek z Paulem, Tichy będzie mądrze, dokładnie rozrzucał i nie zapomni o środkowych. Dodam, że po dwóch setach skuteczność Wlazłego i Atanasijevica W SUMIE wynosiła około 48% ;D ;D ;D
Dziś będziemy świętować ;)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.polsatsport.pl/ jest tu pomeczowy wywiad z Woickim... Wychodzi na to, że u nas trzeba buraczyć żeby pokazać, że się podejmuje walke z Resovią... "Można to aktorstwem nazwać"
« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2013, 16:52:18 pm wysłana przez Vegia »

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #599 dnia: Lutego 25, 2013, 16:53:02 pm »
Ja wole nie zapeszać... ;)

____
BTW Gdzie skład kadry, który Anastasi miał dziś podać?