Autor Wątek: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013  (Przeczytany 188294 razy)

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #700 dnia: Lutego 25, 2013, 20:27:42 pm »
Nie wywołujcie Nikoli z lasu, bo z nim na przyjęciu i Alkiem po prostu nie istniejemy, kiedy to zrozumiecie? Wystarczy spojrzeć na 1 seta dzisiejszego meczu.
Nikola z pewnością jest świetnym zawodnikiem, ale niestety mieć 2 ofensywnych przyjmujących na boisku nei wróży nic dobrego. To nie jest Juantorena który zaatakuje z 5 metra, zrozumcie to. Naszym podstawowym przyjmującym jest Paul, wiecie dlaczego? Bo przy nim Alek czuje się pewnie. Atakuje, a odrobinę mniej roboty ma w przyjęciu. Gdy jest Nikola to zwykle siedzi mu to w głowie ii nie jest tak kolorowo.
Przegraliśmy dziś z Atanasijevićem. Nie mogę uwierzyć, że Mistrz Polski dał się zrobić jak dziecko 22 letniemu chłopaczkowi. Jest świetny - to jest FAKT, ale czy w przeciągu 4 setowego spotkania zaatakował chociaż 10 razy po prostej? NIE to po kiego grzyba my ustawiamy blok na prostą? Wydaje mi się, że lepiej zamknąć skos i dać piłkę do obrony Igle niż liczyć na to, że Tichacek jakimś cudem się ruszy z miejsca. Przykro to mówić, ale Dimitry Muserski przy Tichym to profesor obrony.. :(
Seize the day or die regretting the time you lost.

MARIOX

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 588
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #701 dnia: Lutego 25, 2013, 20:29:58 pm »
Mecze do obejrzenia dla naszego sztabu , nawet jeżeli Serb jest w życiowej formie to częśc jego gry to nasza zasługa.
I co z Schopsem , jest parę kamyczków do worka trenera i spółki jeśli liczył że nasz PODSTAWOWY atakujący to cyborg a nie dobry zawodnik po kontuzji i pozwolił Tichackowi go zajechać  to gratuluję .
O taktyce bloku pisałem.
Szkoda meczy za dużo błędów i straconych okazji.
Niestety jest widoczna dziura na pozycji 2 przyjmującego Lotman dzisiaj cień zawodnika.
Nadzieja umiera ostatnia.

Kasia93

  • Gość
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #702 dnia: Lutego 25, 2013, 20:30:19 pm »
Ja nie mogę dalej w to uwierzyc jak w jednym momencie posypała się nasza drużyna ... to nie świadczy o niej najlepiej, tydzień temu euforia : gra środkiem (pierwszy mecz), wejście smoka Bartmana dobra gra Lotmana nie wspominajac juz o Alku i Jochenie, cudowne obrony Igły ... I przez jeden pieprzony set/mecz wszystko się sypnęło ?

To wskazuje nie tylko na problem z kondycją ale przede wszystkim z baaardzo kiepską PSYCHIKĄ naszego zespołu, a tego też nie da się nadrobic w 5 dni. Już widzę ich sztywnikutkich na Podpromiu, zagrywka w aut albo siatkę co prowadzi do zmiany jej na balony, ataki przed siebie (czytaj ZIBI) i pogubieni środkowi .... Trochę pesymistycznie, ale ja tak to czuje

MARIOX

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 588
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #703 dnia: Lutego 25, 2013, 20:34:07 pm »
paula16
Mylisz się wczoraj Tichy pokazał że "CZASMI RWIE SIĘ DO PIŁKI TYLKO PODBIJA NIE TE CO TRZEBA"

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #704 dnia: Lutego 25, 2013, 20:37:27 pm »
kiedy gramy ten piaty mecz ? bo w Polsacie mówią że w niedzielę

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #705 dnia: Lutego 25, 2013, 20:38:02 pm »
To ja się wypikam .... Pi, pi, pi ,piiiiii.
Dzieci opierdzieliłem, psa wyrzuciłem na pole, żonę na zakupy i .... Dalej jestem wściekły ja diabli.
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

Ryoovi

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 70
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #706 dnia: Lutego 25, 2013, 20:39:20 pm »
Czy my w tym sezonie mamy taką opcję, że jak "padniemy" teraz to kasa zostanie przycięta i następny sezon gramy młodymi chłopakami?

A i mam pytanie: dlaczego przez te dwa ostatnie mecze tak dużo zagrywaliśmy na Zatorskiego? On miał mieć problemy w przyjęciu?

Oba pytania moje na poważnie.

Daro

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 220
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #707 dnia: Lutego 25, 2013, 20:39:35 pm »
kiedy gramy ten piaty mecz ? bo w Polsacie mówią że w niedzielę
Podobno w niedzielę o 14 : 30

edikp

  • Malkontenci
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 353
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #708 dnia: Lutego 25, 2013, 20:40:09 pm »
Jak sie nie wezmiemy w garść to MISTRZ POLSKI bedzie gral o miejsce 5-8. To by była kompromitacja, nie wyobrazam sobie tego. Czy nie mozemy nauczyc sie grać srodkiem i dobrze serwować. Kurde ...... A Bartman pokazal na co go stać. Brak mi słów.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #709 dnia: Lutego 25, 2013, 20:40:48 pm »
STAŁO SIĘ... TRUDNO. MY NIC NA TO NIE PORADZIMY JUŻ.

Zajmijmy się więc tym, na co mamy wpływ i co podobno potrafimy robić najlepiej w Polsce! To jest mecz o życie i tak ma wyglądać. Szykować gardła, koszulki, szaliki i rekwizyty wszelakie. TEN MECZ MUSIMY WYGRAĆ!