Autor Wątek: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013  (Przeczytany 188264 razy)

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #750 dnia: Lutego 25, 2013, 22:36:50 pm »
Słyszeliście po meczu Kose? "Kibice zrobią swoje i my też zrobimy swoje. Wygramy ten mecz."

Ja wymagam od nich by nie przegrali tego meczu w szatni / w głowach. I sama nie będę ich spisywać na straty przed meczem. Jasne, że możemy to przegrać ale możemy też wygrać. Czekamy i czekamy na nasze Fnerbace. Miało być nim Cuneo, miała być Macerata teraz może być nim (BA!) MUSI BYĆ NIM Skra. Wóz albo przewóz... Nie mamy się już gdzie cofnąć oni też. Oba zespoły pójdą na noże.

Mogę być głupią optymistką albo przeceniać naszą siłę ale wierze, że możemy być tym 13 zawodnikiem! Pomogliśmy im w niejednym meczu, a jak ten jest ważny chyba nikomu nie trzeba mówić. Wierze, że naszym dopingiem NIE POZWOLIMY IM PRZEGRAĆ!!!
Bartman był nakręcony oba mecze i to na pewno spora zasługa trybun. On nakręcał nas, a my jego. Co zrobił w tie-breaku nie trzeba nikomu mówić. A jak wszedł Paul w pierwszym meczu?! Ale jak wszyscy przyjdą na ten mecz oglądać porażke Resovii to po co on? Formalność?

Wiem, że dziś wszyscy są źli, zrozpaczeni i wściekli ale nic już nie zmienimy. Przepieprzyliśmy wczoraj szanse na wygraną 3:0 w meczach. Rywalizacja zaczyna się od nowa ale gramy u siebie. Zagrajmy ten mecz z nimi do końca! Nawet jeżeli nie będzie się układał po naszej myśli. Nie poddawajmy się - dopingujmy. Możemy być wściekli na różnych zawodników / trenera ale czy z szacunku chociażby dla Alka nie powinniśmy wierzyć? On nie odpuszcza. NIGDY! Dam sobie rękę uciąć, że zagra ten mecz do końca, więc bądźmy z nim.
« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2013, 22:39:13 pm wysłana przez Vegia »

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #751 dnia: Lutego 25, 2013, 22:37:12 pm »
Perła pewnie znów pojawi się na zagrywce tyko po co?
Kowal mówił o 12, tylko gdzie ona jest?

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #752 dnia: Lutego 25, 2013, 22:39:13 pm »
Budowaliśmy, budowaliśmy i cośmy zbudowali. Na pewno nie formę na play-offy. Nie wińmy Lucasa, Igły, środkowych czy Zibiego. Oni sami się do tych play-offów nie przygotowywali. Za to odpowiada sztab szkoleniowy z Andrzejem Kowalem na czele. A drużyna jest pod formą. Resovia zawsze słynęła ze świetnego przygotowania fizycznego. Tylko nie teraz. Dlaczego? Nie wiem. Najgorsze jest to, że nasz sztab też nie wie. I to jest wielki dramat.

Powiem przewrotnie i prowokacyjnie. Ewentualne nasze zwycięstwo nad Skrą, w dłuższej perspektywie czasu, może przynieść więcej strat, aniżeli korzyści.
A tera mnie linczujcie.

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #753 dnia: Lutego 25, 2013, 22:45:41 pm »

Napisałaś przyjmujĄCYCH - liczba mnoga.
To chyba logiczne, że rywale polują na Alka zagrywką, a Achrem sobie dzisiaj przecież radził, to nie on był najsłabszym ogniwem. A nam kto zabronił zagrywać na Wlazłego czy Winiarskiego? No tak, my wolimy na Zatorskiego...

Po co nam dobre przyjęcie? Po to by Lucas dogrywał dokładniej do tych skrzydłowych, jak będzie latał po całym boisku za piłką to nasza gra się poprawi?  :o Jak to mówią meczu środkiem się nie wygrywa i wczoraj bez Pita i Kosoka wygraliśmy dwa sety, mecz był na wyciągnięcie ręki.

Nie robię z Igły kozła ofiarnego. O wiele bardziej przeraża mnie to co robi Tichacek. Nie zmienia to jednak faktu, że przyjęcie jest nam potrzebne chociażby po to jak wspomniałam powyżej - żeby Lucas mógł dokładniej dogrywać na skrzydła. A o środku to już mi sie nie chce pisać i się jeszcze bardziej denerwować.

Liczby mnogiej użyłam w kontekście całego sezonu. Raz grał z Nikolą, raz z Alkiem, ale problem był wciąż ten sam. Alek radził sobie dziś świetnie, wiem to doskonale. Skrze nie było ciężko by w niego trafić - tutaj ukłony w kierunku zagrywających. Alek był kryty, a mimo wszystko jakoś w jego ręce ta piłka trafiała.
My nie mamy zagrywki - gdybyśmy ją mieli to naprawdę nie byłoby znaczenia czy przyjmuje ją Zatorski czy Winiarski. Przecież Zator nie gra fajerwerków, no ale jak mu się piłę w ręce ładuje, to co? Może tak ruszyć? Ruszamy tylko Winiarskiego - wszystko fajnie, no ale nie zapominajmy, że był też Wlazły. Po zmianie na linii Mario-Bąku ładujemy w Bąkiewicza, a co! Trzeba go oswoić z piłką ;)

Wbrew pozorom Lucas nie wysyła koszmarnych piłek z pola. Znacznie poprawił się w tym elemencie. Dziś w kilku akcjach z 5 metra wysłał taki ekspres do Alka, że.. Robiło to wrażenie. Ale to tylko pojedyńcze akcje. Z kolei gdy piłę ma przy siatce i próbuje przyśpieszyć piłę na skrzydło to nasi Panowie muszą się wręcz ratować. Ile razy dziś wyciągnął Jochena? Oj wiele. Wyciągał się jak struna i gonił piłkę. Tutaj są niedokładności, oj spore.

Jedno jest pewne, jak się Tichy nie obudzi, to szykujemy formę na walkę o miejsca 5-8. To on jest naszym mózgiem. Ma fantastycznych zawodników, indywidualnie jednych z lepszych w lidze i co? taki Zagumny potrafi wykreować z przeciętnych zawodników dobrych killerów (przypomina mi się tu półfinał z dwóch lat wstecz). A Tichy? Potrafi wiele, ale z pewnością nic co jest na plus dla drużyny.

Nie chcę się nad nim pastwić, bo to nie jest mój cel. Jest jednym z nas, jest Resoviakiem. Po meczach w Rzeszowie napisałam, że takiego Tichego chce oglądać.. No to chyba nie chce sprawiać mi przyjemności, bo z meczu na mecz widze coraz większą bezradność, brak zagrywki (epicie: Tichy - najgorszy zagrywający Resovi w tym sezonie wędruje na zagrywkę i ładuje w siatkę, po czym nasz trener w kolejnym obejściu wprowadza Perłę w miejsce.. Lotmana  ;D ;D ;D ;D Dobreeee! ), brak OBRONY (matko z córką, żeby do kiwki się nie rzucić ?!  ??? ??? ??? ), brak wiary w siebie i własne umiejętności. Nie stawiam na nim krzyżyka, ale nie wierzę w cudowne odrodzenie.
(Tichy, jeśli czytasz to forum prosze Cię, ZAMKNIJ MI USTA!!!)
Seize the day or die regretting the time you lost.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #754 dnia: Lutego 25, 2013, 22:58:51 pm »
Repres skoro w lutym wiadomo ze będzie tak źle to skąd nadzieja ? Skoro ktoś buduje dom w Rzeszowie to jest znudzony czy zmęczony Resovią ? O szczegóły nie pytam bo rozpoczynanie tematu transferów przed 5 meczem 1/4 nie przystoi . Mam nadzieję na coś wiecej niż wygrana ze Skrą .
Przecież nie wskazuję, że ktoś konkretny jest znudzony Resovią. Twierdzę jedynie, że na Resovię trzeba sobie zasłużyć. Bardzo zasłużyć. Twierdzę, że ktoś nad sobą nie popracował zbyt intensywnie. Może i robił, co mu kazano, ale to okazało się zbyt mało. Niech każdy odpowie sobie na pytanie: czy zrobiłem wszystko, by zasłużyć sobie na Resovię? Szybka odpowiedź na to pytanie jeszcze ma jakiś sens.
Koniec amatorskiej zabawy. Czekam na zawodową drużynę.
Nie chciało się dowiedzieć od listopada, jak trafić zagrywką 110 km/h w pomarańczowe, to w ciągu tygodnia trzeba to wynaleźć samemu. Wszystkim którzy położyli na ten element lagę (a położyli ją wszyscy) należy się szybciutkie samokształcenie.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #755 dnia: Lutego 25, 2013, 23:03:05 pm »
Budowaliśmy, budowaliśmy i cośmy zbudowali. Na pewno nie formę na play-offy. Nie wińmy Lucasa, Igły, środkowych czy Zibiego. Oni sami się do tych play-offów nie przygotowywali. Za to odpowiada sztab szkoleniowy z Andrzejem Kowalem na czele. A drużyna jest pod formą. Resovia zawsze słynęła ze świetnego przygotowania fizycznego. Tylko nie teraz. Dlaczego? Nie wiem. Najgorsze jest to, że nasz sztab też nie wie. I to jest wielki dramat.

Powiem przewrotnie i prowokacyjnie. Ewentualne nasze zwycięstwo nad Skrą, w dłuższej perspektywie czasu, może przynieść więcej strat, aniżeli korzyści.
A tera mnie linczujcie.


Problemem jest to że my tak gramy PRZEZ CAŁY SEZON z malutkimi wyjątkami. Tichacek prezentował się nie najlepiej, to samo Igła.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #756 dnia: Lutego 25, 2013, 23:06:23 pm »

Problemem jest to że my tak gramy PRZEZ CAŁY SEZON z malutkimi wyjątkami. Tichacek prezentował się nie najlepiej, to samo Igła.

A kto ich przygotowywał przez całą rundę zasadniczą? Ty Linka, ja Repres, Paula? Nie, trener Andrzej Kowal ze swoim sztabem.
 Dziękuję dobranoc. Przez ostatnie dwa dni miałem wystarczająco dużo wrażeń.
« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2013, 23:08:50 pm wysłana przez rayan11 »

edikp

  • Malkontenci
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 353
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #757 dnia: Lutego 25, 2013, 23:06:54 pm »
A są już moze jakieś informamcje na temeat terminu meczu?

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #758 dnia: Lutego 25, 2013, 23:08:10 pm »
Najprawdopodobniej poniedziałek 18

edikp

  • Malkontenci
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 353
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #759 dnia: Lutego 25, 2013, 23:09:52 pm »
Dopiero w ponidzialek, to jakaś masakra.