Autor Wątek: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013  (Przeczytany 188296 razy)

edikp

  • Malkontenci
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 353
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #760 dnia: Lutego 25, 2013, 23:11:30 pm »

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #761 dnia: Lutego 25, 2013, 23:24:32 pm »
Cytuj
Olieg Achrem (kapitan Asseco Resovii Rzeszów): Gratulacje dla Skry. Niestety spotkamy się jeszcze w Rzeszowie. Przeciwko Skrze trzeba grać całą drużyną. Pojedyncze osoby nie mogą się usuwać i mówić, że nie mogą grać. W Rzeszowie musimy się skoncentrować, pokazać, że możemy walczyć i wykorzystać swoją halę. Na gorąco nie chcę mówić zbyt wiele mówić, bo trzeba to wszystko na spokojnie przeanalizować.

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #762 dnia: Lutego 25, 2013, 23:27:53 pm »
"Przeciwko Skrze trzeba grać całą drużyną. Pojedyncze osoby nie mogą się usuwać i mówić, że nie mogą grać."

 :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

Nie dzieje się dobrze w tej Resovi, oj nie dzieje. Co ma znaczyć ta wypowiedź Alka ?!  :o :o To z pewnością nie jest 'barwienie rzeczywistości' bo to nie jest w stylu Alka.
Atmosfera widzę w drużynie jest, żyć nie umierać..
Seize the day or die regretting the time you lost.

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #763 dnia: Lutego 25, 2013, 23:42:04 pm »
Jak dziecko dałem się podejść na Podpromiu że jest forma... nie ma po prostu Skra jest słabsza niż była...

Zagrywka spieprzona:
Skra ćwierćfinał / finał + Bonus Zaksa PO
Alek - 19 / 12 / 8
Lukas - 9  / 9 / 8
Grozer  18 / 23 - Bartman + Szeps 22
Lotman - 13 / 9 / 10

+ Nikola - na 10 zagrywek 5 popsutych

Jak dodamy dramatyczną ilość asów + dramatycznie słabą zagrywkę w porównaniu do poprzedniego roku to wyjdzie zupełny brak przygotowania. Wyglądać to będzie jakby naszych ze Strzelczyka wyjęli i kazali grać.

Pomyliłem z formą zdrowie Alka, on musiał się sprężyć i być w 100% zdrowy, on po prostu tak gra, gdyby był zdrowy cały sezon też by tak grał, kwestia siły i zasięgu...

O co chdziło Alkowi? Ktoś wie?
« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2013, 23:44:18 pm wysłana przez biperion »

mumcio

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 681
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #764 dnia: Lutego 25, 2013, 23:45:13 pm »
Atmosfery nie ma i nie bedzie , zasługa to działaczy i po cześci nas kibiców . Witanie Redwiza w nastepnym sezonie , oklaski przy zejsciu Tichacka , nie dziwie sie ze chlop ma wszystko gdzies , gra bo gra bo mu za to płaca ale ognia tam nie widze ...

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #765 dnia: Lutego 25, 2013, 23:51:32 pm »
Nowy dzień to i może nowe rozdanie. Mecze były ale to już historia. Zresztą chyba lepiej świętować awans na swojm parkiecie. Przynajmniej większość z nas to zobaczy.
Mecz o awans.

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #766 dnia: Lutego 25, 2013, 23:52:05 pm »
A kto ich przygotowywał przez całą rundę zasadniczą? Ty Linka, ja Repres, Paula? Nie, trener Andrzej Kowal ze swoim sztabem.
 Dziękuję dobranoc. Przez ostatnie dwa dni miałem wystarczająco dużo wrażeń.

Oczywiście zgadzam się z Tobą. Chodziło mi o to że w poprzedniej wypowiedzi odniosłeś się tylko do PO. Superpuchar gładko przegraliśmy, PP nie wygraliśmy, w LM zaprezentowaliśmy się słabo, faza zasadnicza - bardzo słaba gra. Kto za to odpowiada? Oczywiście trener i sztab. Jednak zawodnicy też nie są bez winy - brak chłodnej głowy, popełnianie szkolnych błędów i można by tak wymieniać.

Shark1905

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1090
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #767 dnia: Lutego 25, 2013, 23:52:41 pm »

O co chdziło Alkowi? Ktoś wie?

Oglądnij sobie powtórkę meczów w Bełchatowie i popatrz na zachowanie Lotmana.
Chłopak się zachowuje zupełnie jak Martino. Zero emocji , w jego oczach widać brak chęci do gry.

Miałem pisać o tym wcześniej ,ale ostatnio nie mam ochoty na komentowanie naszej gry.


paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #768 dnia: Lutego 25, 2013, 23:55:20 pm »
Atmosfery nie ma i nie bedzie , zasługa to działaczy i po cześci nas kibiców . Witanie Redwiza w nastepnym sezonie , oklaski przy zejsciu Tichacka , nie dziwie sie ze chlop ma wszystko gdzies , gra bo gra bo mu za to płaca ale ognia tam nie widze ...

Naprawdę wierzysz w to, że powodem braku atmosfery jest zachowanie kibiców? No prosze Cię. Przecież my jesteśmy TYLKO kibicami. Drzyzga (tak, tak, wiem, że jego słuchać nie chcecie, no ale czasami warto) powiedział podczas transmisji któregoś meczu - gdzie graliśmy kaszanę z Lotosem?! - że mamy świetnych zawodników, ale nie ma u nas sportowej złości, nie gramy na maksa i on będąc kibicem też CZASAMI by gwizdnął by coś się ruszyło. Na koniec dodał - takie prawo kibica. Ja się z tym zgadzam.
Przepraszam bardzo, ale czy którykolwiek z zawodników przed przyjściem do Resovi był dla Was no name?! Działacze ściągając Henia, Tichacka, Grozera czy Kovacevića wiedzieli kogo biorą. Zakontraktowali świetnych zawodników i wymagali od nich TYLKO dobrej gry i zaangażowania - czy to tak wiele? Przegrywamy z Czewą to co? Mam śpiewać, nic się nie stało? Czy to zbuduje atmosfere w zespole?! Nie sądze, bo gdybyśmy głaskali ich po każdej porażce stałoby się to normalnością.

Za atmosferę w zespole odpowiadają sami zawodnicy jak i ludzie z nimi współpracujący. Są wyniki = jest atmosfera. Nie ma wyników = nie ma nic. Oczywiście, nazwiska nie grają, ale powinny być gwarancją dobrej gry. Jeżeli mówię głupotę, to po co sprowadzać takie gwiazdy skoro można grać juniorami?! Jest sens?
Jakoś po 2 meczach w Rzeszowie była atmosfera. Zibi mówił, że coraz częściej się spotykają, wychodzą na miasto i takie pierdoły. Co, już jej nie ma? Bo co? Bo przypomnieli sobie, że na forum pisaliśmy o Rafie? Bo Lucas dostał gwizdy? Hahaha.

Skąs zatem wzięła się chemia i atmosfera w drużynie Skry? Bo wczoraj zobaczyli baner "Castellani drużynę zbudował, a Nawrocki zrujnował" ? Bo Pan z trąbką zawołał na Bąkiewicza, że dupa z Niego wołowa? Ciekawe.
Seize the day or die regretting the time you lost.

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #769 dnia: Lutego 25, 2013, 23:56:22 pm »
A Tichacek zrzucający winę za słabą grę Sovii na swoich skrzydłowych w jednym z wywiadów? Wypowiedź Alka daje do myślenia. Musiał być nieźle wkurzony skoro coś takiego powiedział na konferencji. Mimo sympatii do Alka uważam, że coś takiego nie powinno wypłynąć, na pewno nie przed piątym meczem.