Autor Wątek: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013  (Przeczytany 188290 razy)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #790 dnia: Lutego 26, 2013, 11:35:28 am »
Alex, że też Ciebie się takie żarty trzymają  ;) .

...a co...chciałem trochę rozładować napięcie...  ;)
Przecież wiesz rayan11, że rodzinę mam dużą :)
« Ostatnia zmiana: Lutego 26, 2013, 11:41:07 am wysłana przez alex »

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #791 dnia: Lutego 26, 2013, 11:46:30 am »
...a co...chciałem trochę rozładować napięcie...  ;)
Przecież wiesz rayan11, że rodzinę mam dużą :)

Wiem, wiem i do tego cała w barwach biało-czerwonych.  ;)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #792 dnia: Lutego 26, 2013, 11:47:20 am »
Nie pisałem wczoraj, bo jak wielu krew mnie zalewała. Trochę ochłonąłem, choć przyznam, że niewiele ...
O meczach nie piszę, bo nie jestem w stanie.

Jeżeli chcemy oglądać jeszcze wielką Resovię to:
1. Adam Góral musi zagościć w szatni i chłopaków zmotywować.
2. Janek Such musi codziennie dzwonić do swojego wychowanka i nie wiem co mu podpowiadać, ale Janek wie na pewno ;)
3. Podpromie musi dać z siebie 200% możliwości.
4. Chłopaki spiąć pośladki i tyle.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #793 dnia: Lutego 26, 2013, 11:53:01 am »
Wiem, wiem i do tego cała w barwach biało-czerwonych.  ;)

...nie ma lipy...  :)

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #794 dnia: Lutego 26, 2013, 11:58:00 am »
Halo,halo co taki pesymizm w narodzie w niektórych wypowiedziach :o
Piaty mecz przed nami a wy tu piszecie o transferach na przyszły sezon.Jeszcze ten się dla nas nie zakończył.
W najpięknejszych snach nikt nie przypuszcazał chyba ,ze skonczy sie na 3-0 ze Skrą.Nasza  w tym wina ,że znajdujemy sie  w tym miejscu teraz.Ale na Boga ,gramy u SIEBIE przecież.To duży handicap. ;D
Przegralismy 2 mecze na wyjeździe.To prawda.Ale nie był to Efector,Trefl czy inny AZS ,ale Skra.Słabsza niz do tej pory,ale Skra.
Było blisko po dwumeczu ,traz zrobiliśmy 2 kroki w tył,ale .. nadal mamy bliżej do mety niz druzyna z Bełka.Tę  róznicę w dystansach do polfinalu stanowi nasza hala i MY.Więc ..nie ma co rozpamietywac meczów (dobrze repre zauważył) których się już nie zagra.Wyciągnijmy wnioski,odpocznijmy,wywietrzmy głowy i do przodu !!!
Panie i Panowie ....Wiecej optymizmu :)
Resoviacy-Delecta czeka.....
bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy

Hesus

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 257
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #795 dnia: Lutego 26, 2013, 12:11:34 pm »
Poniedziałek, godzina 18:00 na 100% ;)
Będzie się działo !

Nexter

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 134
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #796 dnia: Lutego 26, 2013, 12:13:16 pm »
Poniedziałek, godzina 18:00 na 100% ;)
Będzie się działo !

Kuźwa znowu zostaje radio:(:(

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #797 dnia: Lutego 26, 2013, 12:15:29 pm »
Dokładnie po co ten pesymizm. Jak zawodnicy mają walczyć skoro my sami ich skreślamy.
Głowa do góry i jedziemy! Zwycięstwo w takim meczu może odmienić oblicze tego zespołu.
Na nic nasze gadanie zespół musi wyciągnąć wnioski. Wierzę, że z naszą pomocą wygrają.

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #798 dnia: Lutego 26, 2013, 12:21:42 pm »
Jak tu być optymistą? No jak? Chcemy wygrać ćwierćfinał jednym Alkiem? Gdyby nasi Panowie dali z siebie wszystko, gdybyśmy walczyli - co innego. U nas był kapitan i.. Długo, długo nic.
Skra się podnosi - duża w tym nasza zasługa. Winiar jakby się nowo narodził w ataku, Atanasijević forma niczym cyborg i do tego dochodzi Bąku który nie gra cały sezon, ale jak przyjdzie mecz z Resovią to odpala.
Jak mamy myśleć pozytywnie skoro nie mamy zagrywki? Obrony? Ile razy nam wczoraj piłka przeleciała nad głową? Ile razy wczoraj Atanasijević poszedł po prostej? 8? 10? Na 44 ataki!! Gdzie taktyka? Gdzie granie środkiem? Gdzie 6 strefa? Te i wiele wiele innych pytań możemy sobie zadawać, ale odpowiedzi jak nie było tak nie ma.
Czas się obudzić Panowie, bo przespaliście cały sezon - chyba za dużo tego dobrego, nie sądzicie?
Ciekawa jestem tylko na którą fazę play off miała przyjść ta forma..

To nie jest kwestia wiary w chłopaków. Ja im kibicuje, ale co to da? Przyjdzie zagrywka? Obrona? Zaczniemy grać środkiem tylko dlatego, że kibice wierzą? Błagam Was..
My dajemy z siebie wszystko od 1 meczu, kiedy Panowie się zrewanżują i dadzą nam powód do dumy? W poniedziałek mają ostatnią szanse, może wzbiją się na wyżyny?
Seize the day or die regretting the time you lost.

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #799 dnia: Lutego 26, 2013, 12:37:06 pm »
To nie jest kwestia wiary w chłopaków. Ja im kibicuje, ale co to da? Przyjdzie zagrywka? Obrona? Zaczniemy grać środkiem tylko dlatego, że kibice wierzą? Błagam Was..
My dajemy z siebie wszystko od 1 meczu, kiedy Panowie się zrewanżują i dadzą nam powód do dumy? W poniedziałek mają ostatnią szanse, może wzbiją się na wyżyny?
.
Paula -Nic więcej nie możemy zrobic niż kibicowac,zedrzec gardła,klaskac,żeby nam ręce popuchły.Piszesz co da kibicowanie-ja Ci odpowiem-bardzo duzo.Jest to olbrzymia siła.Nie mówie,że nasze głosy na hali będą piłki nosiły w pomaranczowe,ale w sferze psychiki  troszkę doda naszym chłopakom  skrzydel.Będą żyli meczem,a to bardzo wiele. ;D
mam wrażenie,że ten mecz wczorajszy w trzecim secie na naszej hali byśmy wygrali ;D

na koniec -wiadomo jak się źle u nas gra druzynom przyjezdnym.Trzeba byc naprawde dobrym ,ba nawet bardzo dobrym aby nas tu w Rzeszowie ktos pokonał(nie liczę tu wpadki z AZS bo to po prostu lekcewazenie przeciwnika- a na to Skra nie ma  co liczyc).Ja aż tej różnicy nie widzę pomiędzy umiejętnościami naszymi  a Skry.
« Ostatnia zmiana: Lutego 26, 2013, 12:42:22 pm wysłana przez chelepperro »
bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy