Autor Wątek: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013  (Przeczytany 188293 razy)

michos

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #800 dnia: Lutego 26, 2013, 12:44:15 pm »
No to 5-ty meczyk jednak w poniedziałek o 18!!

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #801 dnia: Lutego 26, 2013, 12:49:24 pm »
Jestem też bardzo ciekawa obsady sędziowskiej na mecz w Rzeszowie. Wczoraj Panowie znów dali popis - przyjęcie Zatora palcsmi poniżej linii barku - błędu nie ma, ale Pitowi to jużkażda gwizdali. Wiem, że to indywidualna sprawa sędziego, ale albo coś gwiżdżemy albo nie. To już staje się żenujące bo w nd Winiar ani raz nie przyją piłki na palce poprawnie - wszystkie odpychał od swojej klatki piersiowej.
Seize the day or die regretting the time you lost.

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #802 dnia: Lutego 26, 2013, 12:50:37 pm »
.
Paula -Nic więcej nie możemy zrobic niż kibicowac,zedrzec gardła,klaskac,żeby nam ręce popuchły.Piszesz co da kibicowanie-ja Ci odpowiem-bardzo duzo.Jest to olbrzymia siła.Nie mówie,że nasze głosy na hali będą piłki nosiły w pomaranczowe,ale w sferze psychiki  troszkę doda naszym chłopakom  skrzydel.Będą żyli meczem,a to bardzo wiele. ;D
mam wrażenie,że ten mecz wczorajszy w trzecim secie na naszej hali byśmy wygrali ;D

na koniec -wiadomo jak się źle u nas gra druzynom przyjezdnym.Trzeba byc naprawde dobrym ,ba nawet bardzo dobrym aby nas tu w Rzeszowie ktos pokonał(nie liczę tu wpadki z AZS bo to po prostu lekcewazenie przeciwnika- a na to Skra nie ma  co liczyc).Ja aż tej różnicy nie widzę pomiędzy umiejętnościami naszymi  a Skry.

Kto do końca wiarę ma? :)

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #803 dnia: Lutego 26, 2013, 12:52:03 pm »
Dziś nowy dzień, emocje opadły, człowiek z tych nerwów 10 lat starszy i siwych włosów przybyło... Nie wiem czy moje serce wytrzyma jeszcze jeden taki mecz w poniedziałek. Mam przeczucie, że będzie 5-cio setowy bój, a o zwycięzcy zdecyduje tylko łut szczęścia w końcówce meczu. Jestem ciekawa obsady sędziowskiej tego meczu, bo ciśnienie będzie nie tylko na zawodnikach obu zespołów, ale w kontrowersyjnych sytuacjach to sędziowie muszą udźwignąć presję spotkania. Przy słupku sędziowskim może iskrzyć.
Wierzę, że bilety trafią we właściwe ręce i nie będzie na hali pesymistycznych pikników z tyłkami z ołowiu, a przyjdą ludzie, którzy wierzą, chcą i mogą pomóc swoim dopingiem Resovii. Już dziś mam "stresa" i ciśnienie skacze, a gdzie tu jeszcze do poniedziałku?

Jeszcze taka anegdotka z wczoraj:
Przy słuchaniu wczorajszego meczu (przy 5-cio miesięcznym dziecku bardziej się meczu słucha, niż go ogląda) uderzyło mnie to ciągłe i namiętne powtarzanie przez Drzyzgę i Swędrowskiego "Asseco, Asseco". Zaczęłam się zastanawiać czy Góral odpala komentatorom jakąś kasę za reklamę jego firmy na antenie Polsatu?
Dziś się wszystko wyjaśniło. Po prostu kibice Resovii napomknęli przed meczem do Drzyzgi, aby ten przy komentowaniu zastępował nazwę sponsora naszą Resovią. Wziął sobie te słowa do serca i powtarzał Asseco ze zdwojoną siłą.   ::)   :)
« Ostatnia zmiana: Lutego 26, 2013, 12:55:22 pm wysłana przez kasia84 »

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #804 dnia: Lutego 26, 2013, 14:36:52 pm »
Zaczęłam się zastanawiać czy Góral odpala komentatorom jakąś kasę za reklamę jego firmy na antenie Polsatu?

Tak, odpala niemala kasiorke zeby przy okazji meczow promowac swoja marke. I nie Polsatowi tylko nam, naszym zawodnikom.

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #805 dnia: Lutego 26, 2013, 14:41:28 pm »
Tak, odpala niemala kasiorke zeby przy okazji meczow promowac swoja marke. I nie Polsatowi tylko nam, naszym zawodnikom.

Tylko Drzyzga nic z tego nie ma.

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #806 dnia: Lutego 26, 2013, 14:50:56 pm »
Tym bardziej to godziwe, ze nie chce za to dodatkowej kaski  :P

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #807 dnia: Lutego 26, 2013, 14:59:43 pm »
Tylko Drzyzga nic z tego nie ma.

Robi to z miłości do klubu....charytatywnie  :)
bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy

kubuuu7

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 189
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #808 dnia: Lutego 26, 2013, 15:18:10 pm »
Jestem też bardzo ciekawa obsady sędziowskiej na mecz w Rzeszowie. Wczoraj Panowie znów dali popis - przyjęcie Zatora palcsmi poniżej linii barku - błędu nie ma, ale Pitowi to jużkażda gwizdali. Wiem, że to indywidualna sprawa sędziego, ale albo coś gwiżdżemy albo nie. To już staje się żenujące bo w nd Winiar ani raz nie przyją piłki na palce poprawnie - wszystkie odpychał od swojej klatki piersiowej.
http://www.rzeszow.sport.pl/sport-rzeszow/1,130162,13464676,Znamy_sedziow_najwazniejszego_meczu_sezonu__Mistrz.html
Cytuj
Maciej Twardowski z Radomia i Paweł Burkiewicz z Krakowa. Ta sama dwójka sędziów prowadziła już pierwszy mecz obu drużyn w Rzeszowie, z tym że pierwszym arbitrem był Burkiewicz, drugim Twardowski. Tym razem będzie odwrotnie.


paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #809 dnia: Lutego 26, 2013, 15:27:48 pm »
No to wszystko jasne - oj Panowie, będziecie musieli mieć oczy szeroko otwarte, bo w mojej opinii Pan Burkiewicz to jeden ze słabszych sędziów. Na słupku wygląda na takiego który nie wie co tutaj robi :D nie muszę przypominać, że to sędzia 'międzynarodowy' który próbkę swoich możliwości dał w Belinie podczas meczu LM z Zenitem. Po tym spotkaniu stał się pośmiewiskiem w Europie.
Nie wiem kto zajmuje się przydzielaniem sędziów, ale osobiście uważam, że na najważniejsze mecze sezonu, gdzie poziom drużyn jest tak wyrównany i często decyduje oko sędziego powinni być przydzielani sędziowie z NAJWYŻSZYMI notami w lidze. Pan Burkiewicz chyba 10 w życiu na oczy nie widział zatem nie sądze by to był dobry pomysł. Wystarczy prześledzić jego spotkania i sprawdzić ile chellengów przegrał :)
« Ostatnia zmiana: Lutego 26, 2013, 15:47:32 pm wysłana przez paula16 »
Seize the day or die regretting the time you lost.