Autor Wątek: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013  (Przeczytany 188267 razy)

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #820 dnia: Lutego 26, 2013, 17:55:50 pm »
rayan11; zgadzam się z Tobą, takie mini zgrupowanie pozwoli wyciszyć się, oderwać od spraw domowych, zebrać drużynę tu i teraz i np. z Kielnarowej przyjechać prosto pod halę. Tak powinno być przed tak ważnym spotkaniem.
Założę się, że SKRA zawita już w piątek i w swym ulubionym hoteliku zagoszczą.

Odnośnie sędziów, to prawda, że mogą odmienić oblicze meczu i swą decyzją zachwiać równowagę psychiczną zawodnika(zawodników). Tak paula16 wspomniała, jednym się gwiżdże podwójne odbicie, innym nie. Czy myślicie, że to z równowagi nie wyprowadza?

Nie wiem, mogę się mylić, ale jeżeli sędzia Twardowski jest głównym, to można oczekiwać zdecydowanych decyzji. Ale ten drugi, jak mu tam Burkiewicz, mało mi znany, a przecież On będzie odczytywał słynne chellenge. A ostatnio kamera Polsatu pokazywała boisko zdecydowanie, a sędzia wypatrzył aut!!!!

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 848
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #821 dnia: Lutego 26, 2013, 18:15:17 pm »
Ludzie, przestańcie już o tych sędziach... Takie dywagacje zostawcie Bińczykowi.
Wyjdziemy i zagramy tak, że nikt nie będzie miał wątpliwości, że zasłużyliśmy na awans. Tak właśnie będzie. Howgh! :P

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #822 dnia: Lutego 26, 2013, 18:16:56 pm »
Może i tak będzie, Alex. Więc przyjmijmy to do wiadomości, nastawmy się na to mentalnie  i niech się to stanie naszą siłą. Przeciwnik wyprowadzony z równowagi to pół zwycięstwa.
Nie przegramy przez sędziów. Ile oni piłek w secie są w stanie skręcić? 1, 2, góra 3? Niby dużo, ale przegrać możemy jedynie przez błędy własne. Oddanie przeciwnikowi zagrywką łatwej piłki też traktuję jako błąd własny.
Dość mazgajenia się. Dość narzekania na niekorzystne okoliczności przyrody. Zagrajmy nareszcie mecz na poziomie godnym mistrza Polski i kontraktów naszych zawodników. Jesteśmy zawodową drużyną czy zbieraniną lebiegów?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #823 dnia: Lutego 26, 2013, 19:05:26 pm »
Może i tak będzie, Alex. Więc przyjmijmy to do wiadomości, nastawmy się na to mentalnie  i niech się to stanie naszą siłą. Przeciwnik wyprowadzony z równowagi to pół zwycięstwa.
Nie przegramy przez sędziów. Ile oni piłek w secie są w stanie skręcić? 1, 2, góra 3? Niby dużo, ale przegrać możemy jedynie przez błędy własne. Oddanie przeciwnikowi zagrywką łatwej piłki też traktuję jako błąd własny.
Dość mazgajenia się. Dość narzekania na niekorzystne okoliczności przyrody. Zagrajmy nareszcie mecz na poziomie godnym mistrza Polski i kontraktów naszych zawodników. Jesteśmy zawodową drużyną czy zbieraniną lebiegów?

Rozróżnijmy dwie rzeczy, Repres.
Pierwsza to dopuszczanie przez sędziego do bałaganu na boisku. Czy takie zachowanie nie wpływa na jakość widowiska? Czy nie jest to brak umiejętności sędziego w panowaniu nad sytuacją? Nie odmawiaj nam krytykowania zachowań nagannych. No chyba, że jedni mogą więcej niż inni...tak z założenia. Po jedynie słusznej linii. U nas w Polsce to dość popularne zjawisko...można powiedzieć, że zakorzenione genetycznie od pokoleń w naszej nacji...
Druga to dostosowanie się do otaczających nas warunków. Absolutnie nie możemy dawać się wyprowadzać z równowagi, a do tego jeszcze powinniśmy zwalczać (celowo używam tego wyrazu) przeciwnika w taki sposób, żeby to on wykonywał nerwowe ruchy. Taka gierka nie powinna być dopuszczana przez sędziego, ale skoro już jest...to w nią grajmy...tylko z głową.
« Ostatnia zmiana: Lutego 26, 2013, 19:12:53 pm wysłana przez alex »

bartolini007

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 348
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #824 dnia: Lutego 26, 2013, 19:15:33 pm »
dla przypomnienia 2 mecz u nas :D

http://www.youtube.com/watch?v=qdbhJZbJovw


leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #825 dnia: Lutego 26, 2013, 19:20:27 pm »
Mieliśmy poważną szansę wyeliminowania tej wady widowiska siatkarskiego i nadal ją mamy. Wystarczy wygrać najbliższy mecz i skończyć z epoką "świętych bydlątek".  :)
...wydawało się wielu z nas, że wyeliminowanie tej wady powinno nastąpić równo z końcem poprzedniego sezonu...
Widać lobby związkowe jest trwalsze...dużo trwalsze.

agnik

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 194
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #826 dnia: Lutego 26, 2013, 20:25:53 pm »
szkoda ze w Bełku nie wyszlo, Skra sie rozegrala ale miejmy nadzieje ze w poniedzialek to my bedizmy swietowac :)

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #827 dnia: Lutego 26, 2013, 20:57:41 pm »
Sędziowie, team spirit lub spirytus :) nie jest istotne.
Muszą zawodnicy z trenerem śpiąć poślady i wreszcie wygrać mecz, bo MUSZĄ.
Jak będą zwieszone głowy czy nerwy, to będzie .... Kicha i będziemy dzierżyć koronę, ale fajtłapy sezonu.
My kibicujmy, a oni niech wreszcie zagrają dobry mecz.
Do poniedziałku będę miał 3 wrzody, zszarpane nerwy, ale na meczu będę się darł i klaskał, obym na intensywnej nie wylądował
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #828 dnia: Lutego 26, 2013, 21:11:57 pm »
Spider2you; pięknie powiedziane... my kibicujemy, ale spojrzyj co się dzieje jak drużynie nie idzie, jak kibicujemy? jedna nieudana akcja i już wszyscy...prawie wszyscy klap na siodełka.
Mecze w Bełchatowie oglądałem przed telewizorem, ale wydawało mi się, że tam w taybreku wszyscy na stojąco.

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 956
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #829 dnia: Lutego 26, 2013, 21:14:48 pm »
Spider2you; pięknie powiedziane... my kibicujemy, ale spojrzyj co się dzieje jak drużynie nie idzie, jak kibicujemy? jedna nieudana akcja i już wszyscy...prawie wszyscy klap na siodełka.
Mecze w Bełchatowie oglądałem przed telewizorem, ale wydawało mi się, że tam w taybreku wszyscy na stojąco.
No raczej nie wszyscy, ale sporo osób. Tam pięknie spiker ich nawoływał do kibicowania.
Mam nadzieję, że w poniedziałek wszyscy sprawimy Skrze piekło  ;D
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!