Autor Wątek: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013  (Przeczytany 188262 razy)

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #830 dnia: Lutego 26, 2013, 21:21:18 pm »
Tam pięknie spiker ich nawoływał do kibicowania. a u nas..... wiem, że u nas KK prowadzi doping, ale spiker czasem powinien mieć nosa i rzucić słówko w odpowiednim czasie.
Wszyscy muszą włączyć się do dopingu. Tak jak ostatnio nawet Marek K.  i Henryk H. mocno dopingowali i bili brawa.

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 956
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #831 dnia: Lutego 26, 2013, 21:24:01 pm »
U nas KK daje z siebie wszystko. I myślę, że każdy powinien z KK brać przykład. Na początek wystarczy choćby minimum chęci i zaangażowania.
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #832 dnia: Lutego 26, 2013, 22:03:49 pm »
Spiker ich nawoływał bo sami by się nie kapnęli, że mają wstać... Ciekawe jak zniosą kolejny pobyt u nas szanowni kibice przyjezdni jak i sztab Skry. Wśród tych okropnych gwizdów i wręcz stadionowego chuligaństwa. Jak oni się odnajdą w naszej hali, przywykli do piknikowej atmosfery rodem z remizy...
Może jako gospodarze zróbmy ukłon w ich stronę i weźmy jakąś syrenę strażacką skombinujmy, paru trąbkarzy się też przyda a co! Bierzmy przykład z najlepszych... skoro i tak nie zasługujemy na miano kibiców siatkówki zróbmy sobie cyrk ;)
Ten komentarz dedykuję Panu, który czyta nasze forum i na pewno weźmie sobie to do serca ;)

Kasia93

  • Gość

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
« Ostatnia zmiana: Lutego 26, 2013, 23:08:25 pm wysłana przez barto »

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #835 dnia: Lutego 26, 2013, 22:50:03 pm »
Ale się uśmiałem.... znajomość własnej hali..... Brawa dla dziennikarza.
Choć z drugiej strony, jakby nie było, to wyjazd, oby bez powrotów do RZ, to coś w rodzaju obozu.
Może się zepną?
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

MARIOX

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 588
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #836 dnia: Lutego 26, 2013, 23:01:34 pm »
Żeby nie ochłonąć i sprawdzić na spokojnie jak wyglądali zawodnicy w trakcie meczu obejrzałem powtórkę meczu nr.4 na Polsat Sport Extra , nasza taktyka bloku na Serba to jawny sabotaż a Lotman faktycznie zupełnie "nieobecny".

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #837 dnia: Lutego 27, 2013, 03:16:47 am »
Ciekawe jak zniosą kolejny pobyt u nas szanowni kibice przyjezdni jak i sztab Skry. Wśród tych okropnych gwizdów i wręcz stadionowego chuligaństwa. Jak oni się odnajdą w naszej hali, przywykli do piknikowej atmosfery rodem z remizy...
Może jako gospodarze zróbmy ukłon w ich stronę i weźmy jakąś syrenę strażacką skombinujmy, paru trąbkarzy się też przyda a co! Bierzmy przykład z najlepszych... skoro i tak nie zasługujemy na miano kibiców siatkówki zróbmy sobie cyrk ;)

Spoko, sami ich przywiozą. Będą i trąbki i syrena.

Karolina3451

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 392
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #838 dnia: Lutego 27, 2013, 15:05:03 pm »
http://www.rzeszow.sport.pl/sport-rzeszow/1,130162,13465637,Mistrzowie_Polski_przed_meczem_sezonu_bez_hali__Przez.html#BoxSportTxt

Treningi w Krośnie, a później 2 dni wolnego ...

Wie ktoś może o ktorej są treningi w Krosnie i czy mozna będzie wejsc?

krisT

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 297
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #839 dnia: Lutego 27, 2013, 16:56:04 pm »
Wie ktoś może o ktorej są treningi w Krosnie i czy mozna będzie wejsc?

Wejść na trening ? no co Ty? Przecież nasi "stratedzy" będą wymyślać i testować super taktykę na mecz. Z tego co słyszałem to zagrywać będziemy nie na Winiara nie na Bąka nie na Zatorskiego tylko w siatkę albo w out aby przeciwnik po przyjęciu i udanym ataku nie miał powodów do radości i nakręcania swojej gry. Atanasijewiczowi nie skaczemy w ogóle do bloku to może się zdziwi zgłupieje i się  pomyli.