Autor Wątek: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013  (Przeczytany 188303 razy)

bartolini007

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 348
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #1080 dnia: Marca 05, 2013, 13:56:15 pm »
http://www.zaksa.pl/aktualnosci/pierwsze-mecze-zaksy-z-jastrzebskim-po-final-four

"Pierwszy mecz półfinału play-off pomiędzy Jastrzębskim Węglem i ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Jastrzębiu-Zdroju w najbliższy piątek, tj. 8 marca (początek 20:00).

Drugie spotkanie II rundy play off zaplanowano na 23 marca, a więc po powrocie naszych rywali z turnieju finałowego Ligi Mistrzów w Omsku. Godzina rozpoczęcia drugiego meczu półfinałowego w rywalizacji jastrzębsko-kędzierzyńskiej nie została jeszcze ustalona."

to jak to w koncu jest?  :o
« Ostatnia zmiana: Marca 05, 2013, 14:00:32 pm wysłana przez bartolini007 »

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #1081 dnia: Marca 05, 2013, 14:43:53 pm »

JESZCZE RESOVIA NIE ZGINĘŁĄ, PÓKI MA NAS KIBICÓW!!!!!
[/quote]

Nie odmówię sobie tej dzikiej satysfakcji i .............. przywołam swoje słowa napisane po dwóch porażkach w Bełchatowie. Chciałoby się rzec: "No i co?"
Nie będę opisywać swoich emocji bo nie ma takich słów w polskim slowniku. ODLOT!!! Cieszę się że moja "pikawa" wytrzymała.
Myślę, że wczoraj zdecydowanie zostal pobity rekord decybeli na Podpromiu. Myślałem że po finałowych meczach w ub. sezonie nic nie będzie w stanie przebić tamtych emocji. I znowy któryś kolejny raz się myliłem. Kolejnych takich meczów już mogę nie wytrzymac, więc jesli Klub chce uniknąć dożywotniej renty dla moich dzieci, to Chłopaki oszczędźcie mi już takich horrorów ;)
____________________________________________________________________________________________________
Nie wiem, jak Wy ale po 2gim secie byłem bardzo daleki od euforii. I bynajmniej nie mam na mysli tutaj bełchtowskiego meczu gdzie też prowadzilismy 2:0 w setach. Po prostu byłem pewien, że Skra w kolejnym secie nie zagra tak koszmarnie na zagrywce jak w 2gim secie. No i ...............sprawdziło się. Doszło to tie-breaka, którego - gdybyśmy grali w Bełku - jestem przekonany że nie udało by się nam go wygrać. Trzeba to powiedzieć otwarcie to my kibice, to Podpromie poniosło naszych Chłopaków dzieki czemu wydarli tą victorię Skrze z gardła. COŚ NIESAMOWITEGO. Możecie na mnie wieszać psy, wylać kubeł pomyj, etc. ale ............. w trakcie całego tie-breaka nie wydobyłem z siebie ani jednej sylaby. Po prostu ............ PARALIŻ i NIEMOC.
____________________________________________________________________________________________________
Zostawcie już i dajcie sobie spokój z tym Plińskim. Nie warto. Kompleksy jakieś macie czy co. Skoncentrujmy się na sobie i delektujmy się (to dobre słowo przed półfinałem) wczorajszym zwycięstwem. Albo nie! Już koniec z euforią! Przed nami równie (a może jeszcze cięższe - tak, tak) mecze półfinałowe. Zapomnijmy już o Skrze. Przed nami Bydgoszcz. Jedną wygraną na wyyjeździe biorę w ciemno, z pocałowaniem ręki. Jeżeli ktoś z Was mysli, że po wyeliminowaniu Skry to teraz bedzie z górki i spacerek, to ............. niech weźmie gumowy młotek i oburącz dobrze walnie się w głowę. A jak bedzie mało to niech weźmie zwykły młotek i przyjdzie do mnie, to raz dwa wybiję z głowy takie myslenie.
Skry już Panie i Panowie nie ma. Koniec z euforią. Teraz czas nas walka o Finał +L oraz Ligę Mistrzów. Jeszcze niczego nie wygralismy. PAMIETAJMY O TYM WSZYSCY!!!!! Teraz liczy się tylko Delecta. A zatem, czas zacząć opaerację "Kisiel"
« Ostatnia zmiana: Marca 05, 2013, 14:48:00 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #1082 dnia: Marca 05, 2013, 14:54:24 pm »
Spoko Pablo wybaczamy ja darłam sie za Ciebie i w czwartym secie jako jedna z tych nielicznych w moim sektorze a przede mną biedy Grzes Kosok sie nasłuchał oczywiście samych motywujących haseł ;) Do tej pory nie mówię jeszcze w dodatku jestem tak obolała jak bym to ja grała 5 meczów... aż się musiałam z zajęć zwolnić... Wszyscy podkreślają zasługę kibiców więc jak najbardziej możemy być z siebie dumni ;)

tomaszek71

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 146
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #1083 dnia: Marca 05, 2013, 15:03:03 pm »
Po wczorajszym meczu zrobiłem przegląd w szafce w kuchni. "Cudownie" zniknęły galaretki i inne budynie z logo firmy z Bydgoszczy a jutrzejsza szalotka z budyniem będzie na bazie jakiegoś niemieckiego doktorka. Po wygranym przez nas półfinale oczywiście produkty z Bydgoszczy znowu zagoszczą w szafce i moim żołądku

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #1084 dnia: Marca 05, 2013, 15:57:53 pm »
Ach, byłbym zapomniałe o jeszcze jednej rewelacyjnym wydarzeniu którego bylismy świadkami.
To "wspólne" kibicowanie z kibicami Skry w takt ich bębnów ;D ;D ;D
R-E-W-E-L-A-C-J-A!!!!

Obróciłem się w stronę KK Skry i po prostu widziałem bezradnych i "zbaraniałych" ludzi ;D ;D
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #1085 dnia: Marca 05, 2013, 15:58:13 pm »
Pięknie  :) http://www.rzeszow.sport.pl/sport-rzeszow/1,130162,13506472,Plinski__Winiarski_i_Woicki_ukarani_po_meczu_z_Asseco.html

Powinien zostać ukarany przede wszystkim Pliński, ponieważ "zbeształ" sędziów, nie wiedząc że blok był na Atanasijević'u, a nie na Nim. Serb powinien zachować się po męsku i przyznać się do bloku, który widać na powtórkach.. a nie jak do tej pory w wypowiedziach w mediach sugerować błąd sędziów.  :o
« Ostatnia zmiana: Marca 05, 2013, 16:00:00 pm wysłana przez tomi92 »

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #1086 dnia: Marca 05, 2013, 16:00:03 pm »
Poziom decybeli na Podpromiu przekroczył wszelkie normy dopuszczalne przez bhp.....
Co musiało się dziać na boisku, skoro Heniu w 5 secie po udanej akcji i tumulcie kibiców to aż uszy zatykał.....
« Ostatnia zmiana: Marca 05, 2013, 22:07:48 pm wysłana przez spider2you »
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

maćko

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 577
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #1087 dnia: Marca 05, 2013, 16:16:41 pm »
Nie wiem czy Alkowi nie chodziło właśnie o to że młody serb nie przyznał się do bloku i stąd ta wymiana zdań pod siatką.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #1088 dnia: Marca 05, 2013, 16:17:18 pm »
Poziom decybeli na Podpromiu przekroczył wszelkie dopuszczalne przez bhp.....
Co musiało się dziać na boisku, skoro Heniu w 5 secie po udanej akcji i tumulcie kibiców to aż uszy zatykał.....

Po spotkaniu słyszałem że grał z zapaleniem ucha, może faktycznie coś było na rzeczy
W końcu.

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #1089 dnia: Marca 05, 2013, 16:50:31 pm »
Tak jak pisalem wczesniej.Przed 5 meczem byliśmy bliżej pólfinału-tą róznicę stanowilismy -MY i Nasza e cudowne Podpromie.
O meczu wszyscy już napisali wczesniej.Nic dodac i nic ując.Sama prawda.
Co do sytuacji z Plińskim.Cóż,przegrywac trzeba umiec.Porażka każda jest bolesna,z Nami dla Pliny to policzek w twarz.Co do kary,to myślę,że tutaj trzeba zastanowic się nad innym typem szukania pokory u zawodników Skry.Tak bardzo wszyscy porównują nasze spotkania z druzyna z Bełka do rywalizacji Realu z Barceloną.Tak się złożyło ,że miałem okazje ostanio ogladac mecz tych dwóch druzyn.Karny oczywiście był,sędzia nie gwizdnął.Valdes zbeształ go z błotem po meczu-za co otrzymał po meczu powtarzam czerwoną kartkę,która będzie skutkowała nie tylko kara finansową ale także nieobecnością w paru następnych spotkaniach.Myślę,że władze PLus Ligi powinni przyjrzec się tej sytuacji i wyciągnąc odpowiednie wnioski co do Pliny.Powtórzę za Kuleszą ,który swego czasu krzyczał w telewizji-cała piłkarska  Polska to widziała-po meczu Wisła -Legia z 93 roku.Teraz tez ktoś powinien powiedziec-cała siatkarska Polska to slyszała.Żadne tam 5000 zł nic tu nie da.To dla niego jak splunąc.Trzeba zacząc robic porządki,bo za rok to Plina z kolegami zaczną nie k..wac tylko bic sędziów  po przegranym meczu
Może warto brac przykład z zachowania Johana (chwalonego za postawę przez komentatorów nawet poskrweskiego Polsatu) ;)Niec ten zawodnik będzie wzorem do nasladowania dla Pliny i reszty nie zadowolonych
bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy