Autor Wątek: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013  (Przeczytany 188261 razy)

Karolina3451

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 392
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #1090 dnia: Marca 05, 2013, 17:12:44 pm »
Po spotkaniu słyszałem że grał z zapaleniem ucha, może faktycznie coś było na rzeczy

dostal jeszcze od Alka przez przypadek, jak opadali po bloku. w tv dobrze bylo widac. i lodem jeszcze pozniej przykladal. cięzkie zycie mial z tymi uszami wczoraj ;)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #1091 dnia: Marca 05, 2013, 17:14:18 pm »
Obejrzałam powtórkę i Pliński naprawdę śmieszny jest. Komentatorzy przyznali, że był blok. A jeśli nawet sie mylą to ten punkt nic im nie dawał najważniejszy punkt dla nich zepsuł Atanasijević.

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #1092 dnia: Marca 05, 2013, 17:43:55 pm »

jasio p

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 282
moja fotorelacja !!! 2 części !!!
« Odpowiedź #1093 dnia: Marca 05, 2013, 19:44:39 pm »
moja fotorelacja !!! 2 części !!!
zapraszam do oglądania i komentowania:
http://www.volley24.pl/index.php/galerie/category/529-po-asseco-resovia-skra-belchatow-04-03-2013
« Ostatnia zmiana: Marca 05, 2013, 19:48:14 pm wysłana przez jasio p »

benek18

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 211
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #1094 dnia: Marca 05, 2013, 20:29:00 pm »
fragmenty wczorajszego meczu  ;D

http://youtu.be/MGAfBiTw1Y4

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #1095 dnia: Marca 05, 2013, 20:34:30 pm »
Magazyn ligi na ps poświęcony przyczynom i porażce Skry ;D o tym że my jednak wygraliśmy ze 2 zdania ::)
W końcu.

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #1096 dnia: Marca 05, 2013, 20:39:06 pm »
Magazyn ligi na ps poświęcony przyczynom i porażce Skry ;D o tym że my jednak wygraliśmy ze 2 zdania ::)
Dokładnie. Z 30 minut poświęconych na Magazyn 15 minut to Skra, Skra, Skra..
Przyznać trzeba, naszego Henia nachwalić się nie mogli, ale to by było w sumie na tyle jeżeli chodzi o temat Resovi. Oczywiście o Tichacku parę słów też padło. Bednaruk stwerdził, że gra mądrą siatkówkę bo gra skuteczną czyli - idzie Alkowi, ładuje do niego 5 piłek, idzie Heniowi to do niego.

Ale warto dodać, że o porażce Skry było i było.. Ale o błędzie sędziowskim wspomnieć również musieli. Wywiad z Strzylakiem który powiedział iż rozmawiał z Twardowskim, a ten słyszał, że Lotman zaatakował po bloku i według niego podjął dobrą decyzję.
Ogólnie fajny materiał pokazujący, że piłka po ataku Paula była na 7:6 dla Reski, a nie tak jak Pliński się upiera.. Pokazali też, że wszystkie problemy Skry zaczęły się od wyblokowanego ataku Atanasijevića i tutaj należy doszukiwać się przyczyn porażki czyli po prostu 'czytania' gry Serba bo w tie breaku zagraliśmy przeciwko niemu koncertowo - no dobra, w drugiej części 5 partii :P
Seize the day or die regretting the time you lost.

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: moja fotorelacja !!! 2 części !!!
« Odpowiedź #1097 dnia: Marca 05, 2013, 20:55:27 pm »
moja fotorelacja !!! 2 części !!!
zapraszam do oglądania i komentowania:
http://www.volley24.pl/index.php/galerie/category/529-po-asseco-resovia-skra-belchatow-04-03-2013

Nareszcie zdjęcia kibiców i to nie tylko tych z KK.

A panienki popisujące się w przerwach niekoniecznie. To zbyt łatwe.

Poza tym b. fajne zdjęcia.

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #1098 dnia: Marca 05, 2013, 20:59:31 pm »
Dokładnie. Z 30 minut poświęconych na Magazyn 15 minut to Skra, Skra, Skra..
Przyznać trzeba, naszego Henia nachwalić się nie mogli, ale to by było w sumie na tyle jeżeli chodzi o temat Resovi. Oczywiście o Tichacku parę słów też padło. Bednaruk stwerdził, że gra mądrą siatkówkę bo gra skuteczną czyli - idzie Alkowi, ładuje do niego 5 piłek, idzie Heniowi to do niego.

Ale warto dodać, że o porażce Skry było i było.. Ale o błędzie sędziowskim wspomnieć również musieli. Wywiad z Strzylakiem który powiedział iż rozmawiał z Twardowskim, a ten słyszał, że Lotman zaatakował po bloku i według niego podjął dobrą decyzję.
Ogólnie fajny materiał pokazujący, że piłka po ataku Paula była na 7:6 dla Reski, a nie tak jak Pliński się upiera.. Pokazali też, że wszystkie problemy Skry zaczęły się od wyblokowanego ataku Atanasijevića i tutaj należy doszukiwać się przyczyn porażki czyli po prostu 'czytania' gry Serba bo w tie breaku zagraliśmy przeciwko niemu koncertowo - no dobra, w drugiej części 5 partii :P

Dopiero wróciłem do domu, czy jest gdzieś możliwość obejrzenia powtórki magazynu ?  :) bo przeglądam program TV i chyba nie, może gdzieś w sieci ?  ;)

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #1099 dnia: Marca 05, 2013, 21:02:13 pm »
Dopiero wróciłem do domu, czy jest gdzieś możliwość obejrzenia powtórki magazynu ?  :) bo przeglądam program TV i chyba nie, może gdzieś w sieci ?  ;)
jutro i w czwartek o 16 na PS, w piątek rano