Autor Wątek: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013  (Przeczytany 188269 razy)

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #1130 dnia: Marca 06, 2013, 20:29:19 pm »
http://supernowosci24.pl/jak-u-hitchcocka/

Cytuj
Ciśnienie przed poniedziałkowym meczem w obu ekipach było ogromne. Najlepszym tego przykładem może być sytuacja z przedmeczowe odprawy video zespołu z Rzeszowa. Przypadkowo zakłócił ją Grzegorz Stawinoga (wiceprezes PGE Skry), który pojawił się w biurze Asseco Resovii i wprowadził konsternacje w ekipie mistrzów Polski. Trener Andrzej Kowali przerwał analizę i dopiero wznowił ją jak z pomieszczeń klubowych wyszedł przedstawiciel Skry.

Dobrze, że nasi się zorientowali :) Oj nie ładnie, nie ładnie chciała zagrać Skra...

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
W końcu.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #1132 dnia: Marca 06, 2013, 20:35:46 pm »
...po przeczytaniu tego wywiadu śmiało mogę stwierdzić, że Paul może zostać rzecznikiem prasowym klubu...  :D

Cytuj
Wczoraj, mimo tego, że słońce świeciło na niebie i w Rzeszowie było bardzo ciepło, przegrana sprawiłaby, że pojawiłaby się nad nami ogromna chmura smutku i rozczarowania.

 

Poeta :D

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #1133 dnia: Marca 06, 2013, 21:04:40 pm »
http://www.siatkarskaligatv.pl/Dokad-odleciala-belchatowska-pszczola.html

Po oglądnięciu tego programu ciśnienie miałem większe, aniżeli po poniedziałkowym horrorze. To co zaprezentował pan Krzysztof Wanio jest żenujące. Ostrzegam, jeżeli ktoś z kibiców Resovii nie ma mocnych nerwów, niech tego nie ogląda. Może bowiem nie wytrzymać i palnąć, czy to w monitor, czy w laptopa.
Po kolei; W spotkaniu spokojny Kamil Drąg i Kamil Składowy wraz z Wanio Krzysztofem wypowiadali się na temat Skry. Wanio wystawił wszystkim zawodnikom pszczółek celujące oceny. Ok, z uśmiechem na ustach to przyjąłem. Skończyli po około 20 minutach. "Weszli" na Resovię. Obaj Kamile spokojnie, natomiast Wanio wpadł w amok. "Obiektywny" dziennikarz, miał pianę na ustch. Że to niby Resovia zachowuje się obrażona księżniczka w oblężonej twierdzy, że szukają sztucznych wrogów. Składowy spokojnie mu tłumaczy, że to jest psychologia, że wtedy się jednoczy drużyna. Przypomniał mu, że podobnie było ze Skrą.  A ten jeszcze bardziej. Nie dostrzegł kapitalnej gry Jochena Schopsa, nie pochwalił Paula Lotmana, nie dostrzegł magii dopingu na Podpromiu.
 Na koniec bredził coś o NBA i o krytyce Miami.


Nikt w Resovii  nie obraża się za słowa krytyki. Na tym forum, nie raz, nie dwa i zawodnicy i trenerzy mieli zmyte głowy za kiepską grę.  I dobrze wiemy, że nie o to chodzi. W zeszłym sezonie po zdobyciu MP między innymi "Szanowny" pan redaktor nie zdążył zorganizować loży siatkarskiej podsumowującej sezon. Nie zrobił tego Przemysław Iwańczyk w swoim magazynie. Przypadek? Nie,. Z pana i pana koleżków bije niechęć i nienawiść do Resovii. Jak Pan jest obiektywny pokazał to w tym właśnie komentowanym przeze mnie programie. Rozbieranie na czynniki pierwsze porażki Skry o tym świadczy. Hasło "Tichacek powinien stać w kolejce do profesora Woickiego" powinno być "szyldem  i wzorcem" w budowaniu pozytywnej, obiektywnej aury przy siatkówce.

Mam nadzieję, że pan  panie Wanio zrobi kolejną lożę siatkarską i uzasadni na czym polega to obrażalstwo Resovii.
Mam też nadzieję, że nie zapomni Pan wspomnieć o niezwykłym takcie pana pupilków ze Skry. Wierzę, że przedstawi pan i skomentuje ich wielką umiejętność przyjmowania porażek z godnością. Z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy.
Z naszej kibiców Resovii strony zapewniam pana "redaktora", że ten ciąg dalszy nastąpi, oczywiście zgodny z prawem. Może i topory u nas wiszą (ale tylko wiszą),  ale godność swą mmy i nie pozwolimy, aby nam pluto w twarz. Udawanie, że deszcz pada skończyło się.


Nikt nie będzie bezpodstawnie obrażał naszego ukochanego klubu, tocząc pianę na ustach
« Ostatnia zmiana: Marca 06, 2013, 21:11:25 pm wysłana przez rayan11 »

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #1134 dnia: Marca 06, 2013, 21:28:38 pm »
Iwańczyk mi obiecał, że powtórkę obejrzy...

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #1135 dnia: Marca 06, 2013, 21:52:04 pm »
Iwańczyk mi obiecał, że powtórkę obejrzy...

Biedaczek jeszcze się nie przełamał, żeby powtórkę obejrzeć  ;D

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #1136 dnia: Marca 06, 2013, 21:59:48 pm »
Biedaczek jeszcze się nie przełamał, żeby powtórkę obejrzeć  ;D

Linka mu na iplę podesłałam i napisałam od której minuty tie-break leci więcej ułatwić już mu nie mogłam :D

A występu Pana Wanio nie ma co komentować trzeba to pokazać naszym chłopakom jak to obejrzą to Mistrzostwo mamy w kieszeni ;)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #1137 dnia: Marca 06, 2013, 22:01:25 pm »
Panie Wanio jest pan zakompleksionym małym chłopczykiem, któremu ktoś zabrał łopatkę w piaskownicy, sposób w jaki poprowadził pan program nawet nie jest żenujący, nie znajduję określenia na pokazanie pańskiej małości, to tyle w temacie. Do słów o profesorze Woickim i księżniczce w twierdzy nie będę się odnosił, bo nie jestem w stanie zniżyć się do tak niskiego poziomu. Pozdrawiam pana panie Wanio z za murów twierdzy Resovia.

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #1138 dnia: Marca 06, 2013, 22:05:42 pm »
Przewiduje komentarz p. Wania w niedzielę z Bydgoszczy. Oby nie ale na to wszystko wskazuje. Magiera - oprawa finałów PP kobiet, Mielewski i spółka to samo. Zostaje Lepa no albo Wanio...

W poniedziałek był chyba nad komplet widowni. Wszystkie schody zajęte, sektory boczne full. Ciekawe ilu kibiców było.
« Ostatnia zmiana: Marca 06, 2013, 22:10:28 pm wysłana przez barto »

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #1139 dnia: Marca 06, 2013, 22:13:11 pm »
Może jakieś zgrupowanie na Zamku? Na hale blisko i nasza "agrsywna księżniczka" ucieknie przed wrogami... Też mi ciśnienie skoczło po tym. A za ten tekst o Tichym i Woickim to bym mu najchętniej przyładowała.. Niewarygodne...

Rayan co zamierzasz?