Autor Wątek: Transfery 2008/09 - dyskusja  (Przeczytany 141485 razy)

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Transfery 2008/09 - dyskusja
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 20, 2008, 16:20:17 pm »
Nie mamy:
*Gabrycha
Ja bym jeszcze dołożył Jaśka Sucha, mimo szacunku jakim go darze ale jednak nie którzy zawodnicy mówili "nie" klubowi właśnie z jego powodu (np Bąkiewicz)

Olala

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: Transfery 2008/09 - dyskusja
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 20, 2008, 21:44:53 pm »
Ja bym jeszcze dołożył Jaśka Sucha, mimo szacunku jakim go darze ale jednak nie którzy zawodnicy mówili "nie" klubowi właśnie z jego powodu (np Bąkiewicz)

Pomyślałam właśnie o tym samym i mam nadzieję, że zmiana trenera spowoduje zmiany decyzji pewnych zawodników :) To będzie istny sprawdzian dla Kowala, bardzo jestem ciekawa co im wyjdzie z transferów szczególnie, jeśli wejdzie w życie nowy zapis o ilości zagranicznych zawodników  :-X :)
Widzę też dobrą stronę tego, że mieliśmy w składzie Gabrycha - po tym wszystkim co się działo, nikt nie będzie próbował go tu znowu sprowadzić ;D

Aga;)

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: Transfery 2008/09 - dyskusja
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 20, 2008, 22:09:29 pm »
To będzie istny sprawdzian dla Kowala, bardzo jestem ciekawa co im wyjdzie z transferów szczególnie, jeśli wejdzie w życie nowy zapis o ilości zagranicznych zawodników  :-X :)

Ja nie jestem pewna, czy to trener nie będzie "transferowym hitem" i czy działacze nie zafundują nam jakiegoś "doświadczonego" trenera.

jadzinka

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 275
Odp: Transfery 2008/09 - dyskusja
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 20, 2008, 22:18:07 pm »
Ale Kowal chyba postawił warunek przy podejmowaniu zespołu po odejsciu Sucha, że ma go prowadzic takze i w kolejnym sezonie... chociaz nigdy nic nie wiadomo. Taaa, to doswiadczenie...

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Transfery 2008/09 - dyskusja
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 20, 2008, 22:40:16 pm »
To będzie istny sprawdzian dla Kowala, bardzo jestem ciekawa co im wyjdzie z transferów szczególnie, jeśli wejdzie w życie nowy zapis o ilości zagranicznych zawodników  :-X :)

Ja nie jestem pewna, czy to trener nie będzie "transferowym hitem" i czy działacze nie zafundują nam jakiegoś "doświadczonego" trenera.
Kowal zastrzegł że przejmie rolę trenera tylko w przypadku gdy będzie prowadzić drużynę również w następnym sezonie i działacze, a chyba nawet sam Góral mu to obiecali. Jeśli będzie zmiana to mało kto uwierzy później im na słowo.

Olala

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: Transfery 2008/09 - dyskusja
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 20, 2008, 23:12:59 pm »
Kowal zastrzegł że przejmie rolę trenera tylko w przypadku gdy będzie prowadzić drużynę również w następnym sezonie i działacze, a chyba nawet sam Góral mu to obiecali. Jeśli będzie zmiana to mało kto uwierzy później im na słowo.
Właśnie dlatego napisałam, że to będzie jego sprawdzian ;) Ale znając cały nasz zarząd i ich genialne nie raz pomysły, a jeszcze lepsze wykonanie, to niczego nie można być pewnym... ;D Chociaż jeśli zatrzymają Igłę, to kibice chyba będą w stanie im więcej "wybaczyć" hehe ;D

daniel75

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 51
Odp: Transfery 2008/09 - dyskusja
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 21, 2008, 12:59:49 pm »
Proszę tylko nie Bąkiewicz. 191 cm to oznacza, jeszcze słabszy atak ( niż Łuki) tego niezłego przyjmującego.

Vahan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 184
Odp: Transfery 2008/09 - dyskusja
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 21, 2008, 16:24:20 pm »
Slabszy atak? Chyba zartujesz. Jesli slabszy to czemu zamiast Bakiewicza Łuka nie gra w Belchatowie ani w reprezentacji?

zursan

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 74
Odp: Transfery 2008/09 - dyskusja
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 21, 2008, 16:37:22 pm »
Wiem, że to bujanie w obłokach - ale po co ich porównywać?

Wyobraźmy sobie, że w składzie jest Bąkiewicz (w miejsce Świra). Przychodzi feralny moment kontuzji Piotrka Łuki... Ehh, żeby w tym momencie można było "puścić takiego Bąka" :D na boisko... W sobotę byłaby czwórka!
Tylko w takim przypadku cała siatkarska Polska nie oglądałaby super meczu (czyt. horroru) w Olsztynie :P

Maciejos

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 155
Odp: Transfery 2008/09 - dyskusja
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 21, 2008, 17:12:43 pm »
Bąkiewicz gdyby miał słaby atak to nieznalazłby się w reprezentacji. Łuka według pewnego eksperta siatkarskiego, niepamiętam już którego,  powinnien być w najlepszej 6 sezonu obok Dawida Murka na przyjeciu :P