Autor Wątek: Puchar Polski 2017  (Przeczytany 19162 razy)

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Puchar Polski 2017
« Odpowiedź #30 dnia: Stycznia 11, 2017, 22:46:41 pm »
https://www.youtube.com/watch?v=LU9BXg39liM

Nie znajduję wytłumaczenia tej porażki. Ktoś powie, że ważniejszy mecz jest w czwartek. A gó... prawda. Każdy mecz jest ważny, zwłaszcza w sytuacji kiedy sportowy wizerunek kuleje od półtorej sezonu. Zaksa, Jastrzębie czy Skra jakoś mogą? Mogą. Po coś jest ta wyrównana "14" czy tak?
Przypomnę tylko, że Lotos wygrał mecz z Pietruczukiem i Hebdą na przyjęciu - to mówi samo za siebie.
I tak oto stało się - w czwartek mecz prawdy.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Puchar Polski 2017
« Odpowiedź #31 dnia: Stycznia 11, 2017, 22:49:05 pm »
De facto o odpasnięciu zdecydował 5 set.

De facto to o naszym odpadnięciu nie zadecydował ostatni set, tylko ostatnia akcja meczu. A nawet nie cała akcja, tylko autowy atak Tibo. A nawet nie ten atak, tylko to, że piłka na aucie wylądowała...
Zatem odpadliśmy z PP przez piłkę... I to ona jest winna... Reszta była OK...

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Puchar Polski 2017
« Odpowiedź #32 dnia: Stycznia 11, 2017, 22:57:15 pm »
Oj Kowal Kowal, ile jeszcze kompromitacji potrzeba? :(

Nie wina trenera? A czyja?! 1 i 3 set na konto Kowala, pierwszy za wyjście katastrofalnym w oststnich tygodniach Perrinem, facet dostał 3bloki, 3 ataków nie skończył i set poleciał. Ale prawdziwa maestria nastąpiła w 3 secie i zmiana najlepszego na parkiecie Schmita na Heńka, przy równej grze, blok Gdańska w ciemno chodził do lewego i też poleciało.
Niestety, ten wynik to jest kompromitacja dużej klasy. Przegrać z zespołem w którym na przyjęciu grają Pietraczuk i Hebda?!

Najlepszy jego mecz na Podpromiu.

Bo zaraz pękne ze śmiechu, 5 pkt (słownie: pięć punktów) przez 5 setów, w tym 2 bloki i 3ataki(50%) jeden atak w aut, i 5 zepsutych serwisów, to daje nam ujemny bilans?...

Napisze to jeszcze raz, odpadliśmy z pucharu grając u siebie z drużyną w której na przyjęciu grali przez cały mecz Pietraczuk i Hebda. Nosz ku*wa
W końcu.

olka_ja

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 123
Odp: Puchar Polski 2017
« Odpowiedź #33 dnia: Stycznia 11, 2017, 23:04:59 pm »
https://m.youtube.com/watch?v=jZFJ0bXV3lY
Mądrze Michał mówi, ale my znowu dajemy się zwariować. Po meczach z Zaksa i Berlinem pialiśmy z zachwytu, "Brawo Trener, brawo Drużyna" dzisiaj brakuje mi tu tylko "Kowal out", ale tylko tutaj, bo na innych forach wylało się już dużo więcej i gorszego.
Nie ma żadnego marginesu błędu, albo wygrywacie albo jesteście nikim!
"Nie ma miłości, jest Asseco Resovia"

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Puchar Polski 2017
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 11, 2017, 23:07:16 pm »
Nie ma żadnego marginesu błędu, albo wygrywacie albo jesteście nikim!

Odpadliśmy z pucharu grając u siebie z drużyną w której na przyjęciu grali przez cały mecz Pietraczuk i Hebda.
W końcu.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Puchar Polski 2017
« Odpowiedź #35 dnia: Stycznia 11, 2017, 23:12:25 pm »
Ja uważam, iż jak mielibyśmy zaliczyć we Wrocławiu taki spektakularny mecz jak rok temu, to wolę odpaść z Gdańskiem po walce. Przynajmniej było coś emocji.

Każdy kto był ma swoje przemyślenia. W kontekście naszej gry to tylko Gavin błyszczał. Nie wszystko mu wychodziło i czasem strzelał babole ale mi się jego gra podobała. Ba skrzydle Tibo błyszczał. Pozostali przyjmujący mieli pojedyńcze akcje. Ale nie był to mecz, który mogli by uznać za udany. Mały jak to mały. Grał, ale w obronie to szału nie było.  Środek też miał przebłyski. Fabian też nie może uznać tego meczu za zbyt udany. Nie miał swojego dnia.

Co do Gdańska to wielki mecz Masnego. Dowodził Gdańskiem jak profesor. Środekiem i pajpem nas zamęczył. Ładnie obnażał nasze błędy. Obijali nas, kiwali i wrzucili nam piłki za kołnierz a my słabo broniliśmy. Dodatkowo pościgali nas zagrywką.
Dodatkowo Andrea czarował. Kiedy Resovia uzyskała przewagę odpuszczał. Ściągnął Dime i Masnego. W czwartym secie odjechaliśmy i to nas uśpiło. Andrea ściągną najlepszych, którzy w tym czasie odpoczywali i patrzyli z boku.

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 274
Odp: Puchar Polski 2017
« Odpowiedź #36 dnia: Stycznia 11, 2017, 23:13:01 pm »
Odpadliśmy z pucharu grając u siebie z drużyną w której na przyjęciu grali przez cały mecz Pietraczuk i Hebda.

Lepiej napij się wody, bo na siatkówce nie znasz się na pewno:-)

olka_ja

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 123
Odp: Puchar Polski 2017
« Odpowiedź #37 dnia: Stycznia 11, 2017, 23:13:30 pm »
Odpadliśmy z pucharu grając u siebie z drużyną w której na przyjęciu grali przez cały mecz Pietraczuk i Hebda.

A czy ci zawodnicy nie mogą zagrać dobrego meczu???
Po za tym Schulz zagrał świetny mecz, docenić rywala to nie ujma...
"Nie ma miłości, jest Asseco Resovia"

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Puchar Polski 2017
« Odpowiedź #38 dnia: Stycznia 11, 2017, 23:20:33 pm »
Ja uważam, iż jak mielibyśmy zaliczyć we Wrocławiu taki spektakularny mecz jak rok temu, to wolę odpaść z Gdańskiem po walce. Przynajmniej było coś emocji.

Coraz lepiej...
Ja pociągnę ten "wątek" i zaproponuję:
1. Jak mielibyśmy zaliczyć w finale LM taki spektakularny mecz jak dwa lata temu z Zenitem
2. Jak mielibyśmy zaliczyć w finale +L taki spektakularny tzw. playoff jak rok temu z ZAKSĄ
... to odpuśćmy se jedne i drugie rozgrywki...

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Puchar Polski 2017
« Odpowiedź #39 dnia: Stycznia 11, 2017, 23:24:26 pm »
Dużo widziałem, gorsze mecze także. Przegraliśmy mecz. Odpadliśmy z Pucharu Polski.