Autor Wątek: Puchar Polski 2017  (Przeczytany 19141 razy)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Puchar Polski 2017
« Odpowiedź #60 dnia: Stycznia 12, 2017, 10:00:38 am »
Dlaczego tak niewielu z Was dostrzega li tylko Pietruczuka i Hebdę. A przez gardło /klawiaturę  nie przejdzie Wam  wspomnieć o  Michale Masnym, czy Damianie Schulzu.To dzięki tym zawodnikom i świetnie dyrygującym drużyną z ławki trenerskiej, trenerze Anastasim , Lotos okazał się być drużyną lepszą od nas.
Trzeba też dodać B E Z N A D Z I E J N Ą grę Fabiana i najsłabszy mecz w tym sezonie w wykonaniu trenera Kowala. Obaj Panowie przypominali swoją postawę z poprzedniego sezonu. Trzymanie tak słabo rozgrywającego Drzyzgi, uważam za (wiel)błąd trenerski. "Miszczostwem" było "rozegranie" w końcówce trzeciego seta na lewe, mając na prawym "nieobstawionego"  Jochena, który nie skończył żadnego ataku, nie ze swojej winy ( nie dostał żadnej piłki) . Za to Drzyzga powinien, wylądować w kwadracie, a  po meczu karnie 4 kółka wokół Podpromia przebiec. Niestety nasz trener uznał, że Fabian ma grać. Z żałosnym skutkiem.
Wiem, ta porażka boli, mnie też. Cóż, trzeba się nam pogodzić, że drużyna teoretycznie słabsza nas ograła.  Miała dwóch świetnych zawodników, którzy zrekompensowali słabości swoich kolegów. U nas słabości kolegi rozgrywającego nie potrafił zniwelować, ani trener, ani koledzy z boiska. Ot i całe sedno sprawy.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Puchar Polski 2017
« Odpowiedź #61 dnia: Stycznia 12, 2017, 10:26:49 am »
Powtórzę:
Można sobie po przegranym meczu...strzelić w łeb? Można. Tylko po co?
Poza tym, że kogoś ubędzie niczego to nie zmieni.

Jeśli chodzi o mój nastrój to mam jakoś teraz wiele innych ważniejszych...zmartwień, niż przegrany mecz.
Kto miał zrozumieć ten zrozumiał. A niektórym będzie na to...referatu mało.
Natomiast na spory referat uskładałoby się w temacie...wszystko można wykpić.
Leon, ale nikt nie zamierza sobie po wczorajszej porażce w łeb strzelić....
Jasne, że każdy z nas ma wiele innych ważniejszych zmartwień niż wczorajszy mecz a mimo to... poświęcił parę chwil na to by podzielić się swoimi spostrzeżeniami na tym forum. Ty również choć może nie referat, ale spory wpis tu umieściłeś. I dobrze, bo zasadniczo po to ono jest, choć zapewne żaden z Twoich problemów Twój wpis nie rozwiązał.

Jeżeli kiedykolwiek powstanie referat o wykpiwaniu, to mimo wszystko pominąłbym w nim rozdział o tym, który zawodnik gdzie i co kupuje...

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Puchar Polski 2017
« Odpowiedź #62 dnia: Stycznia 12, 2017, 10:33:46 am »
Absurdalny zarzut pojawił się na TT wśród "dziennikarzy". Odpuściliśmy Puchar Polski  :o Ale tak to jest jak nie widzi się meczu a ma się o nim najwięcej do powiedzenia.

Wronka

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 316
Odp: Puchar Polski 2017
« Odpowiedź #63 dnia: Stycznia 12, 2017, 11:14:25 am »
Dlaczego tak niewielu z Was dostrzega li tylko Pietruczuka i Hebdę. A przez gardło /klawiaturę  nie przejdzie Wam  wspomnieć o  Michale Masnym, czy Damianie Schulzu.To dzięki tym zawodnikom i świetnie dyrygującym drużyną z ławki trenerskiej, trenerze Anastasim , Lotos okazał się być drużyną lepszą od nas.
Trzeba też dodać B E Z N A D Z I E J N Ą grę Fabiana i najsłabszy mecz w tym sezonie w wykonaniu trenera Kowala. Obaj Panowie przypominali swoją postawę z poprzedniego sezonu. Trzymanie tak słabo rozgrywającego Drzyzgi, uważam za (wiel)błąd trenerski. "Miszczostwem" było "rozegranie" w końcówce trzeciego seta na lewe, mając na prawym "nieobstawionego"  Jochena, który nie skończył żadnego ataku, nie ze swojej winy ( nie dostał żadnej piłki) . Za to Drzyzga powinien, wylądować w kwadracie, a  po meczu karnie 4 kółka wokół Podpromia przebiec. Niestety nasz trener uznał, że Fabian ma grać. Z żałosnym skutkiem.
Wiem, ta porażka boli, mnie też. Cóż, trzeba się nam pogodzić, że drużyna teoretycznie słabsza nas ograła.  Miała dwóch świetnych zawodników, którzy zrekompensowali słabości swoich kolegów. U nas słabości kolegi rozgrywającego nie potrafił zniwelować, ani trener, ani koledzy z boiska. Ot i całe sedno sprawy.
Ja zauważyłem świetną grę Schulza i wirtuozerię (niekiedy) i mądrą grę Masnego, którego chętnie zamieniłbym za naszych rozgrywających...  ;D

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Puchar Polski 2017
« Odpowiedź #64 dnia: Stycznia 12, 2017, 11:25:33 am »
Bardziej od końcowego wyniku interesowała mnie nasza gra, po przeczytaniu paru postów coś nie co już wiem.
Nie byłem na meczu (śledziłem na plus lidze live) ale ponoć nawet gwizdów nie było po końcowym gwizdku (tak pisał Filip na twiterze).
Kto zdobywa PP nie wygrywa Mistrza więc luz  ;) :D

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Puchar Polski 2017
« Odpowiedź #65 dnia: Stycznia 12, 2017, 11:52:47 am »
Jak zwykle zostało powiedziane już wszystko ja tylko dodam że tak po ludzku te porażki Resovii z teoretycznie słabszymi przeciwnikami są tak po prostu męczące, strasznie zniechęcają. Ale trzeba iść dalej  ;)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Puchar Polski 2017
« Odpowiedź #66 dnia: Stycznia 12, 2017, 12:04:38 pm »
Jak zwykle zostało powiedziane już wszystko ja tylko dodam że tak po ludzku te porażki Resovii z teoretycznie słabszymi przeciwnikami są tak po prostu męczące, strasznie zniechęcają. Ale trzeba iść dalej  ;)

Ale póki co wygrywamy z "silniejszym" :D Z optymizmem można czekać na czwartek  ;D

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Puchar Polski 2017
« Odpowiedź #67 dnia: Stycznia 12, 2017, 12:05:22 pm »
Absurdalny zarzut pojawił się na TT wśród "dziennikarzy". Odpuściliśmy Puchar Polski  :o Ale tak to jest jak nie widzi się meczu a ma się o nim najwięcej do powiedzenia.

Tak, w pięciu setach  :o :o :o ::) ::) ::).
A nawet, to co, boją się, że oglądalność będzie nie taka, jak zakładali. To ich problem

Lewy21

  • Gość
Odp: Puchar Polski 2017
« Odpowiedź #68 dnia: Stycznia 12, 2017, 12:42:35 pm »
Można sobie po przegranym meczu...strzelić w łeb? Można. Tylko po co?
Poza tym, że kogoś ubędzie niczego to nie zmieni.

Tutaj nie chodzi tylko o wczorajszy mecz. Resovia poza pojedynczymi meczami, od półtora roku gra poniżej swoich możliwości, jacy by zawodnicy do nas nie przyszli to grają poniżej tego co prezentowali przed przyjściem do Rzeszowa.

Skutki takiego stanu rzeczy zaczynają być widoczne na trybunach.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Puchar Polski 2017
« Odpowiedź #69 dnia: Stycznia 12, 2017, 12:48:28 pm »
A nawet, to co, boją się, że oglądalność będzie nie taka, jak zakładali. To ich problem

Nie Sławek, to nasz problem. Nikogo innego. A zarzut o odpuszczenie... absurdalny.

Jeżeli ktoś ma jeszcze watpliwościany czy:
-Resovia chciała wczorajszy mecz odpuścić
-Puchar Polski był ważnym dla nas trofeum
-lepiej, że przegraliśmy bo będzie więcej czasu na przygotowanie do Lube
to polecam krótki wpis P.Zięby z dialogu z Marcinem Lwem z TT:
"...ten zawód może wynagrodzić tylko F4 LM i Finał MP, każdy inny wynik bedzie wielką porażką"

Chyba jednak "coś się stało"...
Ale dobrze jest wiedzieć, że nie tylko ja jestem srogo zawiedziony wczorajszym meczem...
A czy teraz w LM I MP będzie łatwiej? Nie sądzę...
« Ostatnia zmiana: Stycznia 12, 2017, 12:53:17 pm wysłana przez wog »