Autor Wątek: PIerwszy Mecz Ligii z Kedizerzynem i ostaatnie tez....  (Przeczytany 23369 razy)

ja1710

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 380
Odp: PIerwszy Mecz Ligii z Kedizerzynem i ostaatnie tez....
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 15, 2008, 21:07:49 pm »
faktycznie Karel pokazał dzisiaj że cos potrafi, ale bardzo duzo błędów naszych i fatalna zagrywka dały zwycięstwo Zaksie, szkoda, żal ale pozostała nadzieja na jutro RESOVIO DO BOJU!!!!a to co wyrabiał sędzia powinno być materiałem szkoleniowym dla sędziów jak nie powinno się sędziować!!!!!!
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2008, 21:16:45 pm wysłana przez ja1710 »

poyjla

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 362
  • Rzeszowianka
Odp: PIerwszy Mecz Ligii z Kedizerzynem i ostaatnie tez....
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 15, 2008, 21:21:05 pm »
Jutro bedzie 5 miejsce ;) spokojnie kwestia jednego meczu :D a tak to bedzie dreszczyk :D
Ustawienie z Kaczmarem - Trener prfzeszedl sam siebie, swoja droga widzialabym Kaczmara na ataku, jesli poprawi szybkosc ;)
Kedzierzyn zagral koncertowo zagrywka, pomijajac Szczygla. Nasza gra prawdopodobnie ukladana byla pod Zygadle, a tu zmiana - Pilarz i niespodzianka.
:: Bez Kibiców nie ma sportu ::

Vahan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 184
Odp: PIerwszy Mecz Ligii z Kedizerzynem i ostaatnie tez....
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 15, 2008, 21:34:28 pm »
A prace pana Sedziego pozostawie bez komentarza...

ja1710

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 380
Odp: PIerwszy Mecz Ligii z Kedizerzynem i ostaatnie tez....
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 15, 2008, 21:38:23 pm »
myślę że jutro będzie inny skład sędziowski  >:(

Vahan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 184
Odp: PIerwszy Mecz Ligii z Kedizerzynem i ostaatnie tez....
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 15, 2008, 21:39:28 pm »
Po takim meczu na pewno

Krzych

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 610
Odp: PIerwszy Mecz Ligii z Kedizerzynem i ostaatnie tez....
« Odpowiedź #35 dnia: Kwietnia 15, 2008, 21:56:40 pm »
myślę że jutro będzie inny skład sędziowski  >:(
Na każdy mecz jest nowy skład - niezależnie od "dyspozycji" sędziego. Dzisiejszy faktycznie był jak nasza zagrywka  ;) . Jutro jest nowy dzień, nowy mecz i Resovia wygrywa. 5 miejsce musi być nasze.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2008, 22:44:38 pm wysłana przez Krzych »

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: PIerwszy Mecz Ligii z Kedizerzynem i ostaatnie tez....
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 15, 2008, 22:15:33 pm »
Ustawienie z Kaczmarem - Trener prfzeszedl sam siebie, swoja droga widzialabym Kaczmara na ataku, jesli poprawi szybkosc ;)
Sam raz Kaczmar zagrał lepiej w przyjęciu od Łuki, który miał zawroty głowy. Jutro wszystko będzie zależeć od stanu zdrowia Łuki, jeśli zagra i nie będzie miał problemów to może być dobrze :)

Vahan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 184
Odp: PIerwszy Mecz Ligii z Kedizerzynem i ostaatnie tez....
« Odpowiedź #37 dnia: Kwietnia 15, 2008, 22:23:40 pm »
Pozostaje nam jeszcze to gorsze rozwiazanie gdyby nie zagral... Ale w takiej sytuacji powinnismy rowniez wygrac

Madziulka

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: PIerwszy Mecz Ligii z Kedizerzynem i ostaatnie tez....
« Odpowiedź #38 dnia: Kwietnia 16, 2008, 15:40:58 pm »
wczoraj był ładny popis ... I Kowala i sędziów... także beż komentarza... Dlaczego u nas w trakcie meczu nie ma żadnych zmian?? co, trener ustalił jakąś szóstkę nie do zdarcia?? nie no... sorry... zawodnicy już mają dość, a Papke I Hernandez meczu sami nie wygrają... a tak przy okazji ... siatkarze z resovii mają słodziutkie dzieciaki

Krzych

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 610
Odp: PIerwszy Mecz Ligii z Kedizerzynem i ostaatnie tez....
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 16, 2008, 16:09:44 pm »
Dlaczego u nas w trakcie meczu nie ma żadnych zmian?? co, trener ustalił jakąś szóstkę nie do zdarcia?? nie no... sorry... zawodnicy już mają dość, a Papke I Hernandez meczu sami nie wygrają...
Co do możliwości zmian to podaj propozycje kto za kogo miałby wejść? W rezerwie byli: Kusior, Mitrovic (kontuzjowany), Kozłowski, Józefacki, Kaczmarek. Środek był dobry, atak też, a brak przyjmujących o czym wszystkim wiadomo... widać to było gdy Łuka wypadł z gry, a na jego miejsce wszedł Kaczmarek.