Autor Wątek: Stocznia Szczecin-Asseco Resovia 28.10.2018  (Przeczytany 39657 razy)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Stocznia Szczecin-Asseco Resovia 28.10.2018
« Odpowiedź #180 dnia: Października 30, 2018, 11:29:29 am »
Górski swoimi czynami i zaniedbaniami mocno zachwiał pozycję i stracił wiarygodność (jakie to czyny były już niejednokrotnie na tym forum klepane). Dlatego w roli Prezesa go nie widzę jak i przewaga osób którzy wypowiadają się w komentarzach na innych portalach. Może powinien go ewentualnie Pan Góral pozostawić w klubie ale w innym charakterze, jednak z tego co się orientuje sprawa jest przesądzona.

Dajmy spokój z kolejnymi zwolnieniami. Najważniejsza zmiana się dokonała . Dokonywanie innych mogłoby doprowadzić do niepotrzebnych  zawirowań. Póki co klub organizacyjnie i finansowo  zarządzany jest na dobym poziomie.
Aha, Witek też bardzo bym Cię prosił, abyś do tak zasłużonego człowieka i Resoviaka, jakim jest Janek Such miał większy szacunek.

mistrz2014

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Stocznia Szczecin-Asseco Resovia 28.10.2018
« Odpowiedź #181 dnia: Października 30, 2018, 11:56:52 am »
Ja uważam że Pan Prezes wywiązuje się ze swojej roli i dobrze się wywiązuje.
Ideałów nie ma wszyscy jesteśmy ludźmi i popełniamy błędy na których się uczymy prędzej czy później.
Jest menadżerem który, trzyma klub od strony finansowej, marketnigowej i trzeba przyznać, że jest w tym Dobry.

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Stocznia Szczecin-Asseco Resovia 28.10.2018
« Odpowiedź #182 dnia: Października 30, 2018, 12:00:55 pm »
Dajmy spokój z kolejnymi zwolnieniami. Najważniejsza zmiana się dokonała . Dokonywanie innych mogłoby doprowadzić do niepotrzebnych  zawirowań. Póki co klub organizacyjnie i finansowo  zarządzany jest na dobym poziomie.
Aha, Witek też bardzo bym Cię prosił, abyś do tak zasłużonego człowieka i Resoviaka, jakim jest Janek Such miał większy szacunek.

Jasne, może źle mnie zrozumiano albo źle się wypowiedziałem, miałem tylko na myśli to, że nie chciałbym żeby został trenerem Resovii. Poza tą moją opinią nie było na celu jakiekolwiek znieważenie Pana Sucha.
Prezes-Ignaczak

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Odp: Stocznia Szczecin-Asseco Resovia 28.10.2018
« Odpowiedź #183 dnia: Października 30, 2018, 13:29:07 pm »
W klubie jest potrzebny dyrektor sportowy z prawdziwego zdarzenia,  z którym trener będzie uzgadniał transfery i będzie przez niego rozliczany

_Misiek_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 73
Odp: Stocznia Szczecin-Asseco Resovia 28.10.2018
« Odpowiedź #184 dnia: Października 30, 2018, 15:37:45 pm »
Trochę szkoda mi Kowala teraz, ale z drugiej strony sam jest sobie winien. Było zostać na dyrektorskim stołku.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Stocznia Szczecin-Asseco Resovia 28.10.2018
« Odpowiedź #185 dnia: Października 30, 2018, 16:52:13 pm »
W klubie jest potrzebny dyrektor sportowy z prawdziwego zdarzenia,  z którym trener będzie uzgadniał transfery i będzie przez niego rozliczany
Stanowisko dyrektora sportowego w kontekście Polskiej Siatkówki jest całkowicie zbyteczne. To tylko przechowalnia zasłużonych działaczy. Nic więcej. Poza szumnymi zapowiedziami co taki człowiek mógłby robić nie wynika z tego nic. Czy w Polsce jest aż taki nadmiar zawodników iż trener czy właściciel nie wie kogo kupić? Czy rynek transferowy jest tak obfity, iż potrzeba specjalnego doradcy aby zatrudnić zawodnika? Przecież nawet przeciętny ekspert kanapowy po sezonie z siatkówką może powiedzieć kto jest dobry a kto nie.
W naszych warunkach doskonale funkcje dyrektora sportowego spełnia duet trener + właściciel. Jeden wie kogo chce a drugi ile na to da kasy. Gdzieś się muszą spotkać. Pośrednika im nie potrzeba.
Jeden z argumentów to iż dyrektor mógłby sprawdzać co robi trener. Czy aby na pewno? Właściciel określa cele zespołu. I albo trener to osiągnie albo trenera się zmienia. I z punktu widzenia właściciela jest bez znaczenia czy trener prowadzi wspaniałe treningi czy nie. On rozlicza z wyników. Jak będzie miał słabe wyniki to wymieni trenera. Tak jak było z trenerem Kowalem. Nikogo nie interesuje jakie treningi miała Resovia. Decydującym czynnikiem były słabe wyniki w lidze.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Stocznia Szczecin-Asseco Resovia 28.10.2018
« Odpowiedź #186 dnia: Października 30, 2018, 19:35:46 pm »
Drogi Leszku, czy mógłbyś troszkę sprecyzować co miałeś na myli pisząc te słowa ? cyt. "....  Fakt, że Ty, Majer, strzeliłeś "Kurkowego" focha nie zmieni mojej oceny.", czyżbyś nie zauważył mnie w Krakowie ?, to fakt, ciężko znaleźć kogoś w takiej liczbie kibiców, ale dla ułatwienia powiem że stałem z KK w górnych rzędach. Jeśli masz na myśli moją nieobecność w sektorze KK podczas meczów ówczesnego sezonu, tu masz rację nie kibicowałem Kurkowi, zresztą jak 2/3 hali, to znaczy że oni też nie są kibicami Resovii ?. Ja już tak mam, że jeśli ktoś nie utożsamia się z klubem, powiem więcej ma za nic kibiców tegoż klubu, (następnie przychodzi do tego klubu, jakby nigdy nic ....) to ja takiemu zawodnikowi nie kibicuję, możesz mnie nazwać jak chcesz, ale trudno przeżyję to , ja tak mam od niemowlęcia  ;).

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Stocznia Szczecin-Asseco Resovia 28.10.2018
« Odpowiedź #187 dnia: Października 30, 2018, 19:50:06 pm »
Dajmy spokój z kolejnymi zwolnieniami. Najważniejsza zmiana się dokonała .
Jestem innego dania, najważniejsza zmiana dopiero przed nami, zmiana mentalności zawodników (niektórych).

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Stocznia Szczecin-Asseco Resovia 28.10.2018
« Odpowiedź #188 dnia: Października 30, 2018, 20:12:37 pm »
Jestem innego dania, najważniejsza zmiana dopiero przed nami, zmiana mentalności zawodników (niektórych).

Oto jestem spokojny. Trener Cretu  zawodnikom w tym pomoże  :) .

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Stocznia Szczecin-Asseco Resovia 28.10.2018
« Odpowiedź #189 dnia: Października 30, 2018, 20:50:26 pm »
Drogi Pawle, jeśli kibicowanie klubowi ma być uzależnione od obecności/nieobecności w tym klubie pana X (obojętne kim ten pan w klubie jest), to do bani z taką wiernością wobec klubu. Bacz następnym razem (bo warto), że "dłużej klasztora niż przeora".
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.