Autor Wątek: Transfery 2011/2012  (Przeczytany 634335 razy)

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Transfery 2011/2012
« Odpowiedź #4040 dnia: Września 29, 2011, 13:49:21 pm »
Ja się pokuszę. Są to moje subiektywne odczucia, poza tym czas na oceny przyjdzie po sezonie, po trzech meczach można tylko mieć jako taki ogląd sytuacji wszystko wyjdzie w praniu.

Gontariu - dla mnie niewiadoma, na plus zgranie z Tichackiem i to by było na tyle
Tichacek - strzał w dziesiątkę, doświadczony, solidny i przede wszystkim rozgrywający przez duże R- obok Zagumnego najlepszy sypacz w naszej lidze, dokładny, uruchamiający środek, świetna zagrywka, sporo pozytywów, będzie z niego pożytek
Dobrowolski - szczerze mówiąc to widziałabym Tomka Kowalskiego jako tego drugiego,ale Dobrowolski to solidna firma, bardzo dobrze wspominam go z gry w Skrze, w razie zmiany wniesie doświadczenie, opanowanie i spokój, może też zaskoczyć jakimś fajnym rozegraniem
Nowakowski - strzał w dziesiątkę, Cichy Pit ma niebotyczny zasięg w ataku, potrafi czytać grę, jak siądzie mu zagrywka to też potrafi w tym elemencie być niebezpieczny, minusem są na pewno braki w technice, złe dogrania jak mogliśmy na ME zaobserwować, w gorących sytuacjach łatwo go pod siatką zagotować, czasem takie babole przejdą mu koło nosa, niemniej jednak więcej plusów
Lotman - absolutne zaskoczenie i to pozytywne, gość wdziera się do szóstki, oceni się go po meczach z przeciwnikami z górnej półki, z Francuzami już tak dobrze nie grał, pożyjemy, zobaczymy, zapowiadał się na taką zapchajdziurę a tu 'rewelację' greckiej ligi zepchnął z wyjściowego składu
Bojić - stawiam go na równi z Lotmanem, stać go na wiele więcej, narazie tego nie pokazał, chęci i zapał ma i o szóstkę walczyć będzie

Dużo zależy od Kowala. Jak będzie odpowiednio rotował składem i korzystał z wszystkich zawodników, kierując się ich formą to będzie dobrze. Najważniejsze żeby z tych indywidualności stworzyć drużynę- Serbia pokazała jak to się robi na ME. Po Turnieju Strzelczyka widać że siatkarze mają dobry kontakt z trenerem i niech tak pozostanie. Nie potrzebny nam Igła czy Grozer jako trener numer 2. Trener jest jeden i jest nim Andrzej Kowal.

Miejsce w pierwszej czwórce powinno być, jeśli powstanie drużyna i będzie atmosfera widzę Resovie w finale.

sovik

  • Gość
Odp: Transfery 2011/2012
« Odpowiedź #4041 dnia: Września 29, 2011, 18:00:47 pm »
Do Gontariu na plus zaliczyłbym lewą rękę i świetnie warunki fizyczne ;) i może jeszcze bardzo przyzwoity sezon poprzedni.
Piotrek Nowakowski ma też niezły blok. Tomek Kowalski jako drugi to ciekawy pomysł ale i spore ryzyko. Z resztą się zgadzam  ;D

Czerwony

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: Transfery 2011/2012
« Odpowiedź #4042 dnia: Września 29, 2011, 20:51:46 pm »
Ja jeszcze dodam, że Serbia to niezbyt dobry przykład. Miliković, Miliković i jeszcze raz Miliković. Chyba jednak można było odczuć kto rządzi w Serbskiej reprezentacji... :P
I stane w obronie Gontariu. Dla mnie na drugiego atakującego strzał w 10! Wiem, że on będzie mógł wejść i napsuć krwi przeciwnikowi, tak jak to było w Niemczech! Poza tym"mańkut" i to bardzo czasami może nam pomóc. Całkowicie inny styl gry!

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Września 30, 2011, 19:58:40 pm wysłana przez Czerwony »

Toms

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 609
Odp: Transfery 2011/2012
« Odpowiedź #4043 dnia: Października 01, 2011, 08:55:16 am »
Niepokoi mnie wypowiedź Pawła w ostatnim "RE"... nie zrozumiał dlaczego przegrali dwa sety z Tours...
"przyczyniły się do tego zmiany" (?) :-\ Kontynuator myśli taktycznej Liubo (?)

1120arrfan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 58
Odp: Transfery 2011/2012
« Odpowiedź #4044 dnia: Października 01, 2011, 09:41:26 am »
Niepokoi mnie wypowiedź Pawła w ostatnim "RE"... nie zrozumiał dlaczego przegrali dwa sety z Tours...
"przyczyniły się do tego zmiany" (?) :-\ Kontynuator myśli taktycznej Liubo (?)

Mam nadzieję, że Ljubo wszystkich nie zabetonował...
volleyball.xaa.pl Nowo powstałe forum dla kibiców siatkówki.

cecco

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Transfery 2011/2012
« Odpowiedź #4045 dnia: Listopada 27, 2011, 21:03:06 pm »
Z całym szacunkiem dla Pana Kowala : ) Jeśli w następnych spotkaniach w podstawowej 6-stce nie zobacze Marko Bojica w miejsce Paula Lotmana, strace na jego temat wszelką opinie. Tym bardizej nie wiem czy wiecie ale Marko do Resovi przychodził z obietnicą zarządu Asseco że będzie grał w 6-stce!

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Transfery 2011/2012
« Odpowiedź #4046 dnia: Listopada 27, 2011, 21:10:55 pm »
Tym bardizej nie wiem czy wiecie ale Marko do Resovi przychodził z obietnicą zarządu Asseco że będzie grał w 6-stce!
Nikt nigdy takiej obietnicy nie złoży, nawet jakby przyszedł najlepszy siatkarz świata..

Nigdy zarząd nie wchodził w kompetencje trenera i wątpię, aby tym razem coś takiego zrobili. To Kowal jest trener i on decyduje kto gra, a kto nie. Ktoś Ci niezły kit wcisnął z tą deklaracja.

cecco

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Transfery 2011/2012
« Odpowiedź #4047 dnia: Listopada 27, 2011, 21:13:44 pm »
No to są potwierdzone dane ... Moja siostra dziennikarka :D dowiedziała się z pewnego źródła... bardzo pewnego . Uwierz mi : )

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Transfery 2011/2012
« Odpowiedź #4048 dnia: Listopada 27, 2011, 22:42:46 pm »
Pani z kiosku 5 km od hali jej o tym powiedziała? Niczym Pudelek - 'pewne źródło, znajomy znajomego znajomej siatkarza powiedział nam w  wielkiej tajemnicy....'. Nikt normalny takich obietnic nie składa. Kurek po świetnych ME 2009 siedział na ławie kosztem Antigii  w FF więc o czym my tu gadamy?

cecco

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Transfery 2011/2012
« Odpowiedź #4049 dnia: Listopada 28, 2011, 09:54:12 am »
Ja wiem swoje. Nawet abstra...ąc od tego co powiedziałem wydaje mi sie że Marko lepiej spisuje się w tym sezonie od Paula. Tak wiec ciągle uważam że powinnien występować w 6stce :)