Autor Wątek: Resovia - Politechnika Warszawa  (Przeczytany 28013 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #110 dnia: Października 21, 2018, 17:35:38 pm »
(1)Przykład Wojtka jest wyjątkiem potwierdzającym regułę. (2)Zresztą też przez niezrozumiałe decyzje trenera zawodnik w formie przedreptał kawał sezonu w klaskaczu.
(3)No i najważniejsze- jeśli jest tak dobrze, czemu jest tak źle?
ad 1. Nie chce mi się przypominać ostatnich lat, ale jesli nie pamietasz zagrywek Achrema, Kurka, Bartmana, Schoepsa, Tichacka, Penczewa i pewnie jeszcze kilku dałoby się wymienić, to dalsze rozwijanie tematu jest bezcelowe. Zawodników ze słabą zagrywką mieliśmy w ubiegłym sezonie.
ad. 2. Byli wtedy lepsi od Wojtka: Nowakowski i Kosok. Trener reprezentacji też był tego zdania.
ad 3. A'propos czego to zdanie? Tak ogólnie czy a'propos naszej tegorocznej zagrywki?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Wronka

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 316
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #111 dnia: Października 21, 2018, 18:25:39 pm »
Pamiętam większość zagrywek. Szczególnie irytujący brak regularności. Czy Kosik był lepszy? Nie mnie oceniać. Nowakowski stanowi dziś o sile zespołu. Co było u nas? Ad3. Nie, nie tego sezonu.

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 848
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #112 dnia: Października 21, 2018, 19:01:38 pm »
Po trzecie. Nie zapominajcie o przekornej naturze Polaka. To właśnie zohydzanie tej koszulki przyniesie skutek odwrotny od oczekiwanego. Przez Was.

Skoro natura Polaka taka przekorna, to ktoś się niepotrzebnie wykosztował na antykowalową koszulkę, bo przecież sama koszulka także powinna przynieść skutek odwrotny do zamierzonego. ;)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #113 dnia: Października 21, 2018, 19:04:48 pm »
Koniecznie chciałeś coś napisać? Do tego tak, żeby wyszło tak... filozoficzne.

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 848
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #114 dnia: Października 21, 2018, 19:12:46 pm »
Koniecznie chciałeś coś napisać? Do tego tak, żeby wyszło tak... filozoficzne.

Bo Twoje wpisy są tak rzeczowe i inspirujące, że ciężko się oprzeć...

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #115 dnia: Października 21, 2018, 19:16:42 pm »
Ad3. Nie, nie tego sezonu.
Więc a'propos zagrywek w ubiegłych sezonach czy ogólnie było źle w ubiegłych sezonach? I w których sezonach było źle?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #116 dnia: Października 21, 2018, 19:20:37 pm »
Bo Twoje wpisy są tak rzeczowe i inspirujące, że ciężko się oprzeć...

Jakoś tak wybiórczo jest Ci się łatwiej oprzeć. No chyba, że jak pisze ktoś z SSPS to z definicji robi to rzeczowo.
Ale miło mi, że pobudzam do pisania.

Wronka

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 316
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #117 dnia: Października 21, 2018, 20:02:35 pm »
Więc a'propos zagrywek w ubiegłych sezonach czy ogólnie było źle w ubiegłych sezonach? I w których sezonach było źle?
ostatni nie porwał. Szczególnie akcja z trenerem Serniottim. A i w poprzednich idea wyrównanych szóstek broniła się nie szczególnie aczkolwiek zaciekle...

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 848
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #118 dnia: Października 21, 2018, 20:11:45 pm »
Jakoś tak wybiórczo jest Ci się łatwiej oprzeć. No chyba, że jak pisze ktoś z SSPS to z definicji robi to rzeczowo.
Ale miło mi, że pobudzam do pisania.

Dobrze, przerwę tę naszą wymianę "ciętych ripost" wpisem mniej filozoficznym.

Nie podoba mi się ta koszulka i jej przekaz. Nie wiem, czy jest chamska, niesmaczna, krzywdząca, czy tylko niesprawiedliwa, choć bliżej mi do tych mniej spektakularnych określeń. Ale - jeśli ktoś chce się uzewnętrznić taką koszulką, jego sprawa. Przecież mu nie zabronię. Mogę go skrytykować, ale zabraniać nie mam zamiaru. W końcu każdy ma prawo do swoich piętnastu minut sławy (w oczach jednych) czy niesławy (w oczach innych).
I kończąc... nie zgadzam się z tym, że krytykowanie (czy "zohydzanie") tej koszulki jest niewskazane, a już na pewno nie ze względu na przekorną naturę Polaków. Jeśli komuś coś się bardzo nie podoba, to krytykuje. Choćby w myśl zasady "niech się wstydzi ten, kto robi, a nie ten, kto widzi".


Wronka

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 316
Odp: Resovia - Politechnika Warszawa
« Odpowiedź #119 dnia: Października 21, 2018, 20:23:27 pm »
Koszulka paskudna. Cięte riposty to chyba przesada. Ot tak sobie wymieniamy opinie w oczekiwaniu na poniedziałkowe starcie  ;D