Autor Wątek: 10.10.2009: Jadar Radom - ASSECO Resovia Rzeszów  (Przeczytany 8615 razy)

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
10.10.2009: Jadar Radom - ASSECO Resovia Rzeszów
« dnia: Października 05, 2009, 19:05:06 pm »
Już w najbliższy weekend rusza nowy sezon rozgrywek Plusligi mężczyzn.
Resovia swój pierwszy mecz rozegra z Radomskim Jadarem, który w swoim składzie ma m.in. byłego reprezentanta Polski Roberta Prygla.
Jak myślicie, czy Ljubo w inaugurującym meczu w nowym sezonie wystawi Pawła Papkego czy Mikkiego Oivanena ??
« Ostatnia zmiana: Maja 16, 2010, 20:20:31 pm wysłana przez Piotras »

crash

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 433
Odp: 10.10.2009: Jadar Radom - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #1 dnia: Października 05, 2009, 19:49:35 pm »
Moim zdaniem na ataku zagra Ilić albo Igła....hmmmm Tak to będzie najlepsze rozwiązanie.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: 10.10.2009: Jadar Radom - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #2 dnia: Października 05, 2009, 19:51:29 pm »
Mój typ: zagra Miki. Papkin jest przewidziany dopiero na grudzień, gdy będziemy mieć prawdziwy maraton: LM i +L. Miki na LM, Papkin na +L. Miki jest lekkiej konstrukcji i może mu nie starczyć sił na granie sobota-środa. Papkin to szczwany lis. Nawet gdyby miał zakaz skakania i tak jest w stanie natłuc punktów w meczu ligowym.
Chociaż... koncepcja z Iliciem na ataku jest niegłupia. Wtedy Miki mógłby wejść na rozegranie. Wiele musi się zmienić, żeby wszystko zostało po staremu.
« Ostatnia zmiana: Października 05, 2009, 19:56:47 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

sovik

  • Gość
Odp: 10.10.2009: Jadar Radom - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #3 dnia: Października 06, 2009, 11:07:18 am »
mam nadzieję, że dobrym prognostykiem meczu z Jadarem będzie pierwszy set z prezentacji drużyny a nie kolejne ;). Obstawiłem, że Sovia wygra do zera... A na ataku pewnie wystąpi Miki, rozegranie Rafał... Ale to wie na pewno jeno trenejro.

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: 10.10.2009: Jadar Radom - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #4 dnia: Października 06, 2009, 18:53:35 pm »
Moim zdaniem rozegranie jest pewne. Tylko Rafał. Po to był przecież ściągany.

grzyb

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 62
Odp: 10.10.2009: Jadar Radom - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #5 dnia: Października 08, 2009, 00:20:02 am »
Dziś byłem na treningu Resovii i chyba z Perłą nie jest za dobrze dalej nie atakuje w ogóle a w drugiej części trening nie brał w ogóle udziału tylko siedział z zawiniętym barkiem z okładem z lodu. Wie ktoś może coś na temat zdrowia Perły?

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: 10.10.2009: Jadar Radom - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #6 dnia: Października 08, 2009, 02:08:14 am »
Dziś byłem na treningu Resovii i chyba z Perłą nie jest za dobrze dalej nie atakuje w ogóle a w drugiej części trening nie brał w ogóle udziału tylko siedział z zawiniętym barkiem z okładem z lodu. Wie ktoś może coś na temat zdrowia Perły?
hmm Perła chyba ma spokojnie wchodzić z atakiem aby nie uszkodzić barku, także nie dziwi mnie to że dalej nie atakuje, są inne ćwiczenia od tego aby spokojnie wzmacniać bark niż atak na siatce. Lepiej niech spokojnie wraca do zdrowia niż aby potem szybko coś mu się znowu stało.

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: 10.10.2009: Jadar Radom - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #7 dnia: Października 09, 2009, 14:52:31 pm »
Racja
Perła będzie potrzebny w dalszej części sezonu bo Bartek może nie wytrzymać pełnego obciążenia.

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: 10.10.2009: Jadar Radom - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #8 dnia: Października 09, 2009, 15:04:29 pm »
Racja
Perła będzie potrzebny w dalszej części sezonu bo Bartek może nie wytrzymać pełnego obciążenia.

Niby czemu miałby nie wytrzymać, młody jest siłę ma... równie dobrze można napisać o każdym zawodniku że może nie wytrzymać pełnego obciążenia.

Perłowski kroczy od poważnej kontuzji do następnej równie poważnej, spieszenie się z wprowadzaniem go do gry byłoby głupotą... bo następna poważna kontuzja może oznaczać koniec kariery. Niech lepiej zagra kilka meczy mniej ale niech będzie pewność że wszystko z barkiem jest OK.

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: 10.10.2009: Jadar Radom - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #9 dnia: Października 09, 2009, 15:43:43 pm »
Mnie nie chodzi o przygotowanie fizyczne tylko o formę Bartka, bo przecież wszyscy pamiętamy jego skoki formy w ubiegłym sezonie.