Autor Wątek: 10.10.2009: Jadar Radom - ASSECO Resovia Rzeszów  (Przeczytany 8616 razy)

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: 10.10.2009: Jadar Radom - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #30 dnia: Października 11, 2009, 21:25:07 pm »
Jeszcze wracając do środkowych, to w składzie meczowym Kusior... mimo wszystko myślałem że będzie Kreek i ewentualna kombinacja Oivanen-Papke lub Akhrem-Gierczyński/Mika.

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: 10.10.2009: Jadar Radom - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #31 dnia: Października 11, 2009, 21:27:14 pm »
Po pierwszym meczu trudno wyciagać zbyt daleko idące wnioski. Jeżeli chodzi o moje skromne zdanie to mam tylko nadzieję iż w przyszłości bedziemy znacznie częściej grać srodkiem. Wg mnie 9 ataków ze srodka na cały mecz to trochę mało.
Poza tym, przez pryzmat statystyk to:
1)BARDZO DOBRY MECZ Akhrema. Nie dośc że najwięcej przyjmował w drużynie to do tego najwięcej punktów na bardzo wysokiej skutecznośći w ataku (72%).
2) KOSZMARNY mecz "Igły". Tylko 33% pozytywnego przyjęcia przy 12 odebranych piłkach.
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

sliwaone

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 770
  • D1
Odp: 10.10.2009: Jadar Radom - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #32 dnia: Października 11, 2009, 21:56:21 pm »
A jednak komplet wyjazdowy "czarny" Abdullo pełen szacun to Ty pisałeś o dawnej historii
Koszulka Igły też rewelacja. Co do samej gry to brakowało środka . W bloku było OK ale w ataku ze środka delikatnie mowiąc słabo.Wika duża poprawa w stosunku do ub. sezonu.
Brakuje mi tylko drugiej siły : Akrem , Miko , Rafał , Igła co dalej , czy ktoś wystrzeli w tym sezonie mega formą  ??? ??? ???
Mecz ze Skrą dużo zweryfikuje.

hrkm

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: 10.10.2009: Jadar Radom - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #33 dnia: Października 11, 2009, 22:06:59 pm »
pewnie nie odkryję ameryki stwierdzając, że pierwszy mecz o niczym nie świadczy, gładko poszło, ale jeszcze wszystko może się zdarzyć w kolejnych spotkaniach.
fakt faktem że Igła wyróżniał się koszulką xD jakoś wcześniej nie widziałem żeby libero się wyróżniał w taki sposób strojem, ale może mało widziałem w swoim życiu. ciekawi mnie czy będzie można dostać gdzieś taką koszulkę, bo wzór nie najgorszy :)

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: 10.10.2009: Jadar Radom - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #34 dnia: Października 11, 2009, 22:45:42 pm »
Co do wyróżniającej się koszuli to już mieliśmy przy okazji pucharów okazję podziwiać na Podpromiu libero w koszulce Spiderman'a - więc równamy do Włochów... w końcu Ljubo twierdzi że to najlepszy wzór :D Ja się cieszę że nie jest to ta "kelnerska" koszulka w której grał Głodzik i cieszę się że to my wprowadzamy trochę kolorytu do +Ligi.

Ale wracając do poważniejszych spraw, mało gry środkiem to prawda ale pierwsze próby wychodziły średnio a na skrzydłach szło dobrze to o co kombinować... zobaczymy jak to będzie w meczu w którym będziemy musieli kombinować - a obawiam się że niekoniecznie będzie różowo. Mimo tego że piłek było mało mogliśmy zobaczyć krótką wystawioną dołem, przesuniętą z trzeciego metra więc o rozgrywającego nie ma się co bać - potrafi, pytanie tylko czy on będzie się musiał dostosować do umiejętności środkowych, czy środkowi dostosują się do niego.

Statystycznie Redwitz skrzydłowym dał 18, 17 i 16 piłek do ataku czyli każdemu równo, na środek jednemu dał 5 ataków, drugiemu 4 - czyli także równo. Przynajmniej nie jest nas na dzień dzisiejszy tak łatwo rozpisać :)

Przyjęcie Igły... na oko nie wyglądało źle, statystyki słabiutkie, ale oglądając mecz parę razy przeleciało mi przez głowę że Akhrem musi poprawić przyjęcie, ale przynajmniej przy kiepskim on dostawał piłkę i kończył - statystyki mówią że przyjmował jednak dobrze więc albo ja źle patrzyłem albo te statystyki coś nie tak. Nie twierdzę że statystyki są złe bo Igłę lubię i mogę patrzeć przez palce... ale wg. statystyk Antiga nie wystąpił na meczy z Wieluniem, a ja widziałem że grał na 100% :D



Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: 10.10.2009: Jadar Radom - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #35 dnia: Października 11, 2009, 23:20:30 pm »
Izi, w tamtym sezonie, pewna wygrana zdarzyła nam się z Politechniką (dom) i Treflem Sopot (wyjazd),a tutaj takie ładne 3:0. Myślę, że spory wpływ na wynik miała kontuzja kubańskiego rozgrywającego, Maciończyk nie grał źle, ale nie pokazał niczego nadzwyczajnego (czyt. kombinacji). Michał Kaczmarek - słabiutko... Prze cały mecz nie skończył chyba ani jednego ataku, może jeden blok i jedna udana zagrywka, Prygiel - w ataku słabo (zwłaszcza pierwszy set), drugi z Kubańczyków - ugotowany w trzecim secie, stąd efektowne 3:0. Wiele pracy przed Panem Suchem, oj wiele.
Co do Resovii - Akhrem jest najlepszym transferem tego sezonu, imho przyćmi nawet Winiarskiego, tak kozacko atakującego gościa dawno nie widziałem, jeśli mnie pamięć nie myli to dostał podaj jedną czapę z naprawdę sytuacyjnej piłki, którą Redwitz dociągnął mu... z 15 metra. Cieszy powrót Wiki do dobrej formy, zwłaszcza na zagrywce, oby nie wystrzelał się przed Skrą. No i Oivanen- bardzo efektywnie, naprawdę. Małe zastrzeżenie tylko do gry środkiem- ze Skrą proporcje powinno być nieco inne, samymi skrzydłami, nie damy radę. Oczywiście, nie ma się co podpalać, ale widać taką pewność siebie, teraz tylko pielęgnować to i będzie dobrze.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

Loduwa

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: 10.10.2009: Jadar Radom - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #36 dnia: Października 11, 2009, 23:34:17 pm »
Fajnie było znowu zobaczy Resovię w lidze zwłaszcza że widac było że w drużynie naprawde dobra atmosfera.
Ataki Akhrema zrobiły na mnie duże wrażenie.Wogule skrzydłowi zagrali bardzo dobry mecz.No i piękna radość Redwitza.Żeby jeszcze środkowi się dopasowali i będzie super.Wiem że to dopiero pierwszy mecz ale dam się ponieść trochę emocjom:
Dajcie nam Skre Dajcie nam Skre!!!  ;D

semenedar

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: 10.10.2009: Jadar Radom - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #37 dnia: Października 12, 2009, 12:53:35 pm »
Gładkie, bezproblemowe zwycięstwo ze słabszym rywalem.
Czego chcieć więcej?
Wszystkie nowe nabytki zagrały na dobrym poziomie. A niektórzy nawet na bardzo dobrym.
Szkoda tylko, że Mateusz Mika nie zadebiutował.




Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: 10.10.2009: Jadar Radom - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #38 dnia: Października 12, 2009, 12:53:46 pm »
Kazah jeżeli twierdzisz,że Wika grał słabo, to oglądałeś chyba inny mecz, nawet Castellani był zadowolony z jego gry.Może przed telewizorem wyglądało to inaczej, bo z wysokości trybun wyglądało nieźle. Nie mówię ,ż grał idealnie, ale nikt w tym meczu nie grał bez błędu, a on chyba popełnił ich najmniej. Co do przyjcia, to po Igle miał chyba najlepsze, a więc jak można pisać ,że grał słabo ?!

mumcio

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 681
Odp: 10.10.2009: Jadar Radom - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #39 dnia: Października 12, 2009, 16:07:48 pm »
Kazah jeżeli twierdzisz,że Wika grał słabo, to oglądałeś chyba inny mecz, nawet Castellani był zadowolony z jego gry.Może przed telewizorem wyglądało to inaczej, bo z wysokości trybun wyglądało nieźle. Nie mówię ,ż grał idealnie, ale nikt w tym meczu nie grał bez błędu, a on chyba popełnił ich najmniej. Co do przyjcia, to po Igle miał chyba najlepsze, a więc jak można pisać ,że grał słabo ?!

hehe jak tu wierzyć statystykom :D "Co do przyjcia, to po Igle miał chyba najlepsze" zresztą mi się też tak wydawało ... a jednak w statystykach Igła wypadł fatalnie ... Sam mecz był taki jak powinien - mysle że bedzie dobrze widzać cheć do grania