Autor Wątek: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova  (Przeczytany 35500 razy)

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 274
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova
« Odpowiedź #70 dnia: Stycznia 19, 2017, 23:49:09 pm »
Dlaczego treningi są zamknięte?
Bo jakby więcej ludzi widziało to co się na nich dzieje to "Towarzystwo Wzajemnej Adoracji" zostałoby roz... już ze dwa lata temu.
Podejście do swoich obowiązków tak sztabu, jak i zawodników jest identyczne, grunt, że  kasa na koncie się zgadza, a to, że trenera każdy ma w czterech literach i można do niego pyszczyć to sprawa drugorzędna. Pominę już autorytet jakim Kowal jest dla swoich podwładnych, co chyba było nie raz widać.
Inna sprawa, że jak widać zarząd też udaje , że wszystko jest OK.
Dlaczego odszedł Mieszko Gogol?
Pozostawię to pytanie bez odpowiedzi, a miał propozycję zastąpienie Ogonowskiego. Czyżby "Geniusz Podkarpacia" w dalszej perspektywie obawiał się o swój ciepły stołeczek? Zresztą wszelkie zmiany w treningach, które proponował Mieszko Endrju zawsze torpedował, mimo, że jego identyczne od pięciu lat i nudne dla zawodników jak flaki w oleju treningi wywołują u wszystkich odruchy wymiotne. No i taktyki na żadnego przeciwnika nie ma już kto przygotować...
Mimo to karawana jedzie dalej.
Pora tylko przestać nazywać szambo perfumerią.


fame1666

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 71
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova
« Odpowiedź #71 dnia: Stycznia 20, 2017, 00:00:03 am »
Straszny wstyd. Polska liga z jednej z najlepszych stała się ligą ogórków, dostarczycieli punktów  :(

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova
« Odpowiedź #72 dnia: Stycznia 20, 2017, 00:03:53 am »
Straszny wstyd. Polska liga z jednej z najlepszych stała się ligą ogórków, dostarczycieli punktów  :(
Zaksa gładko wygrała z ruskimi w Moskwie, a Kowal zawsze obrywał w cymbał od włochów, nic nowego
W końcu.

bos

  • Malkontenci
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 302
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova
« Odpowiedź #73 dnia: Stycznia 20, 2017, 00:11:44 am »
Nie ma co się denerwować. Myślę, że koniec Resovii, jeżeli nic się nie zmieni jest bardzo blisko. Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie dawał logo swojej firmy i kasy na takie badziewie.
Kibice też nie są idiotami. Tim napisał to co ja już piszę od jakiegoś czasu. Głupota  momentami sięga zenitu, ale to nie moje pieniądze i na siatkówce świat się nie kończy.   

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova
« Odpowiedź #74 dnia: Stycznia 20, 2017, 00:28:10 am »
Teraz już wiem dlaczego treningi są zamknięte. Następny krok zamknięcie meczów.

Wronka

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 316
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova
« Odpowiedź #75 dnia: Stycznia 20, 2017, 07:41:36 am »
 8)
Moim zdaniem tak właśnie wyglądało spotkanie Titanica z górą lodową... Najpierw pomalutku nabierał wody a potem, jak już łyknął porządnie to się wszystko rozp.....ło i szybciutko poszedł na dno - orkiestra grała do końca, tylko teraz pytanie:
Czy kapitan okrętu pójdzie z nim na dno?

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova
« Odpowiedź #76 dnia: Stycznia 20, 2017, 08:22:09 am »
Nie ma usprawiedliwienia po takim meczu.Włosi obnażyli wszystkie nasze słabe punkty.Brak przyjęcia,rozegrania,ataku,bloku,zagrywki.Walili w nas jak w kaczy kuper.Myślę niestety ,że formuła AK została wyczerpana.Zrobił bardzo dużo pozytywnego  dla Resovii ,ale może należy pomyśleć o doktoracie ?Pewnie ten sezon dogra,ale co dalej z Resovią będzie ?My kibice jesteśmy w jakimś procencie pracodawcami zawodników i nic dziwnego ,że wymagamy.Od nas też się wymaga sumiennej i rzetelnej roboty.

fame1666

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 71
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova
« Odpowiedź #77 dnia: Stycznia 20, 2017, 08:36:58 am »
Ja śmiem twierdzić że nawet jak przegramy znowu wszystko w tym sezonie to Kowal i tak zostanie. Kocham Resovię ale to jest jeden z najgorzej zarządzanych klubów w Europie. Niczego się zarząd nie nauczył po wcześniejszych wtopach. Nie ma ostatnio sezonu w którym Resovia nie zaliczyłaby wielkiej wpadki.

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova
« Odpowiedź #78 dnia: Stycznia 20, 2017, 08:47:11 am »
Niestety trudno nie winic trenera. Skoro z roku na rok mamy średnio 5-7 nowych zawodnikow, to ciężko zrzucić winę na nich skoro co roku mamy inny skład a te same problemy. Wiem ze AK zodobył MP i medale LM ale.. chyba nie będzie to duże ryzyko jeśli postawi się tezę ze Andrea Anastasi, DeGiorgi i tym podobni trenerzy tego pokroju, z tym składem, zdziałali by dużo więcej. A już na pewno nie zafundowali takiej... porażki.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 20, 2017, 08:51:46 am wysłana przez tomi92 »

Wronka

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 316
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova
« Odpowiedź #79 dnia: Stycznia 20, 2017, 08:51:09 am »
Był już jakiś komentarz ze strony AK?