Autor Wątek: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova  (Przeczytany 35486 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova
« Odpowiedź #110 dnia: Stycznia 20, 2017, 16:35:19 pm »
Lotos , Skra ,Lube ,Lubin, Radom ,Berlin ,Jastrzębie ... to nasz rozkład jazdy do 18.02
Po wczorajszym meczu jestem pewny że świetnie wykorzystaliśmy przerwę na finał PP i o wyniki w tym maratonie można być spokojnym.
Czy była by możliwość, aby w audycji Radia Centrum po 18 lutego był Andrzej Kowal?
Myślę, iż wtedy będzie wiadomo co i jak nam poszło lub nie.
Myślę, iż ta data. 18 lutym powinna być bardzo ważna dla zarządu. Czy w następnym sezonie idziemy z trenerem Kowalem czy rozstajemy się w zgodzie. W języku korporacji to taki kamień milowy.
Zarząd musi zdecydować, co dalej. Większości zawodników, kończą się kontrakty i na przełomie lutego i marca decyduje się, jak wygląda zespół na kolejny sezon i z kim przedłużyć a z kim się rozstać. Bo w bajki, iż decyduje się o tym po sezonie to wierzą tylko naiwni. Jeżeli, zostanie ustalone iż konieczna jest zmiana trenera, to pasuje aby następca Andrzeja mógł mieć wpływ na kształt drużyny. Tak jak to było z Blainem w Skrze.
Na dziś nic na ławce trenerskiej w Resovii się nie zmieni. Cokolwiek zostanie tu napisane.

Resofan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 411
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova
« Odpowiedź #111 dnia: Stycznia 20, 2017, 16:38:18 pm »
Myślę, że przegraliśmy, ponieważ zabrakło nam następujących elementów siatkarskiego rzemiosła: przyjęcia zagrywki, bloku, obrony, asekuracji, zagrywki, rozegrania, ataku, zrozumienia pomiędzy zawodnikami i ogólnego "team spiritu". Gdyby te elementy działały mogliśmy nawiązać wyrównaną walkę, ale jak już napisałem nie było żadnego z nich. Niestety mamy pecha, bo co zakontraktujemy jakiegoś zawodnika, to po przejściu do Resovii nie chce mu się trenować i jego forma pikuje w dól po ok 2 miesiącach. Mało tego - jak zauważył kolega Repres - zawodnikom tym nie chce się dla nas grać. No taki pech. Na podobną dolegliwość cierpiała do niedawna ZAKSA, ale już drugi sezon dopisuje im szczęście w doborze zawodników. Zastanawiam się tylko skąd ono się bierze? 

Myślę, że po sezonie nasz sztab szkoleniowy oraz zarząd aprawi tegoroczne błędy, wymieniając elementy które zawiodły (czyli ok. 10 zawodników) i w sezonie 2017-2018 zaczynamy od nowa to samo. Właściwie to ja się już przyzwyczaiłem......

Alexx12

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 111
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova
« Odpowiedź #112 dnia: Stycznia 20, 2017, 16:47:08 pm »



Myślę, że po sezonie nasz sztab szkoleniowy oraz zarząd aprawi tegoroczne błędy, wymieniając elementy które zawiodły (czyli ok. 10 zawodników) i w sezonie 2017-2018 zaczynamy od nowa to samo. Właściwie to ja się już przyzwyczaiłem......

dlaczego mamy wymieniać  ok 10 zawodników, jeśli robimy to co sezon i nie przynosi to poprawy? Proponuję wymienić wszystkich zawodników, może wtedy "coś" zmieni się w naszej grze

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova
« Odpowiedź #113 dnia: Stycznia 20, 2017, 16:49:15 pm »

Myślę, że po sezonie nasz sztab szkoleniowy oraz zarząd aprawi tegoroczne błędy, wymieniając elementy które zawiodły (czyli ok. 10 zawodników) i w sezonie 2017-2018 zaczynamy od nowa to samo. Właściwie to ja się już przyzwyczaiłem......

Ja myślę że po tym sezonie to biorąc pod uwagę że większości zawodnikom kończy się kontrakt to w tej atmosferze i z tymi "osiągnięciami" wraz z tym trenerem nie będą mieli ochoty zostać w Resovii. I wcale nie będę się im dziwił żaden z nich Alkiem Akremem nie jest  :)

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova
« Odpowiedź #114 dnia: Stycznia 20, 2017, 17:18:00 pm »
Rześki ma jeszcze kontrakt ;D

Alexx12

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 111
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova
« Odpowiedź #115 dnia: Stycznia 20, 2017, 17:20:03 pm »
Rześki ma jeszcze kontrakt ;D
Bartek Lemański, Mateusz Masłowski i Olek Śliwka  też mają

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova
« Odpowiedź #116 dnia: Stycznia 20, 2017, 19:13:03 pm »
Mam wrażenie, że Drużyna i Trener stali się ofiarami koncepcji "szerokiego i wyrównanego składu".
Z jednej strony, wszystko ładnie wygląda w teorii, bo mamy zabezpieczenie na wypadek kontuzji, jest wewnętrzna rywalizacja, itd.
Ale ciągła niepewność zawodników o grę, stanie w kwadracie albo trybunach chyba ich po prostu ... kastruje  :'(
Jak ciągle "przegrywa" się rywalizację o miejsce na parkiecie albo jak ciągle nie ma się pewności gry, to nawet najlepszemu zawodnikowi można podciąć skrzydła i zamienić w siatkarskie zombi, niby coś podbija, niby coś potrafi, ale werwy i ikry brak!!!
Kiedy Resovia z Andrzejem odnosiła sukcesy? Wtedy gdy przejął schedę po Ljubo i koncepcja składu była standardowa !!! 

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova
« Odpowiedź #117 dnia: Stycznia 20, 2017, 19:33:54 pm »
No 2014 i najlepszy sezon z Asseco to faktycznie zasługa Ljubo...
W końcu.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova
« Odpowiedź #118 dnia: Stycznia 20, 2017, 19:41:37 pm »
https://youtu.be/O8DxLEfQ2nA

Najlepszym komentarzem, będzie brak komentarza.

sliwaone

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 770
  • D1
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova
« Odpowiedź #119 dnia: Stycznia 20, 2017, 19:42:26 pm »
Dziś mnie jeszcze trzyma wk....nie i nie mogę jasno myśleć .
Cytuj
Ale ciągła niepewność zawodników o grę, stanie w kwadracie albo trybunach chyba ich po prostu ... kastruje
Dzidek cenna uwaga , wystarczyło wczoraj popatrzeć na Marco przy zmianie wkr...ny mruczał pod nosem , potem Rossard głupi uśmieszek , Perrin jak popełni błąd to nawet nie patrzy czy ktoś podchodzi z tabliczką tylko od razu idzie do linii.
Niestety popełniasz błąd - schodzisz (nie dotyczy Fabię) więc jak możesz być mocny i pewny w grze .
Stoisz osrany żeby nie popełnić błędu , żeby sobie pograć , nie ryzykujesz bo jak zepsujesz - siadasz na ławie.
Niestety to "Kowalowizja" szerokiego składu o której dyskutowaliśmy już kilkakrotnie na tym forum . Uparł się na takie rozwiązanie i brnie , nie słucha , nie wyciąga wniosków. Skutek od ub. sezonu idziemy w dół , poprawy nie widać . Słusznie ktoś zauważył że za te pieniądze można by kupić 6 wartościowych zawodników.
Co do kibiców i zarządu też dużo zostało powiedziane , pierwsze ostrzeżenie dostali już na początku sezonu - wolne karnety , teraz dostają na LM - bilety w wolnej sprzedaży , puste miejsca .
Po meczu stwierdziłem że chyba trzeba osiągnąć dno w tym sezonie żeby nastąpiło wietrzenie.