Autor Wątek: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova  (Przeczytany 35470 razy)

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova
« Odpowiedź #120 dnia: Stycznia 20, 2017, 19:53:23 pm »
https://youtu.be/O8DxLEfQ2nA

Najlepszym komentarzem, będzie brak komentarza.

Jeszcze, wrzuć jak zawodnicy Włoscy słuchają trenera i można by zrobić gifa jakie obie ekipy podchodzą do trenera  :)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova
« Odpowiedź #121 dnia: Stycznia 20, 2017, 19:55:29 pm »
https://youtu.be/O8DxLEfQ2nA

Najlepszym komentarzem, będzie brak komentarza.

Jeszcze, wrzuć jak zawodnicy Włoscy słuchają trenera i można by zrobić gifa jakie obie ekipy podchodzą do trenera  :)

Jak znam Sławko to szło mu o zachowanie konkrentego zawodnika. Tego co to mu się ostatnio przytyło ......
I czasem jednak dobrze obejrzeć mecz w TV.

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova
« Odpowiedź #122 dnia: Stycznia 20, 2017, 20:06:23 pm »
Jak znam Sławko to szło mu o zachowanie konkrentego zawodnika. Tego co to mu się ostatnio przytyło ......
I czasem jednak dobrze obejrzeć mecz w TV.

Wiem, wiem o którego szło od początku. Ale oglądałem powtórkę, i po prostu niebo a ziemia sposób zaangażowania zawodników w to co mówi trener. Na jednej przerwie to wyglądało jakby zdradzał im jakiś sekret tak bardzo byli zaangażowani w to co mówi. Ale to wiąże się z autorytetem i fachową wiedzą oraz zaufaniem :)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova
« Odpowiedź #123 dnia: Stycznia 20, 2017, 20:30:09 pm »
Jak znam Sławko to szło mu o zachowanie konkrentego zawodnika. Tego co to mu się ostatnio przytyło ......
I czasem jednak dobrze obejrzeć mecz w TV.

Tak, tak chodziło mi o Fabiana. Powiem szczerze, jak patrzę na postawę i zaangażowanie zawodnika naszej drużyny z numerem 11, to zastanawiam, co ten chłopak rozumie pod pojęciem zawodowstwo, szacunek do przełożonego etc. Jeżeli chcemy co osiągnąć w tym sezonie, to należałoby dać Fabianowi, już teraz, czas na przemyślenie swojej postawy, a wziąć młodego Kozuba. Nie może być tak, że zawodnik, który jedzie na tym , że jest "synalkiem swojego tatusia" i myśli, że mu wszystko wolno, będzie ciągnął drużynę w dół, a wszyscy, z trenerem na czele będą zakładnikami jego źle rozumianej wielkości.   

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova
« Odpowiedź #124 dnia: Stycznia 20, 2017, 20:41:58 pm »
No wstydzilibyście się. W jego imieniny?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 20, 2017, 23:20:56 pm wysłana przez A :) »

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova
« Odpowiedź #125 dnia: Stycznia 20, 2017, 20:43:51 pm »
No wstydzili byście się. W jego imieniny?

Darek, Ty tak poważnie pytasz?

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova
« Odpowiedź #126 dnia: Stycznia 20, 2017, 21:18:36 pm »
Smuta w narodzie to trzeba czasem rozweselić towarzystwo.  Miałem tą przyjemność /nieprzyjemność, iż mecz śledziłem w TV. Jakoś mniej mnie to dotknęło. W TV, aż tak źle to nie wyglądało (a może to możliwość zmiany kanału). Ale twardo mecz oglądałem. Ponieważ mecz się szybko skończył, ogladnąłem go jeszcze raz próbując zrozumieć co i dlaczego się stało.

W transmisji pada zdanie wypowiedziane przez komentatorów "kto zagrywa ten wygrywa" i to było kluczem do zwycięstwa. I w tym znaczeniu należy przyznać rację zarówno trenerowi jak i uczestnikom dyskusji na forum. Zresztą rozpisuje się na ten temat Repres.

Dodatkowo na siatce.org jest wywiad z Tibo. Rzuciło mi się jego stwierdzenie, iż czuje iż jest za dużo zawodników na pozycji. Coś w tym jest. Uważam, iż zostawienie Freda to jest błąd zarządu. Niepotrzebnie poszli na rękę Andrzejowi. On jak ma za dużo graczy to się gubi a i zespół czuje się nie komfortowo z tym. Wiem, iż Fred to dobry gracz, ale mamy o jednego gracza za dużo. Z którymś z przyjmujących trzeba się pożegnać. Jak nie Fred to Tomek powinien trafić na wypożyczenie.

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 274
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova
« Odpowiedź #127 dnia: Stycznia 20, 2017, 21:45:45 pm »
Fajnie, że niektórzy potrafią sobie w prosty sposób wytłumaczyć problemy tego klubu czy tej drużyny, ale chyba po to są takie fora.
To, że z rzeczywistością nie ma to nic wspólnego to akurat najmniej ważne....
Ja myślę, że kolejny raz przegraliśmy przez spikera ;)

mb64

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova
« Odpowiedź #128 dnia: Stycznia 20, 2017, 21:56:48 pm »
Do A) wstydzilibyścię się - to raczej poprawna forma - i czy naprawdę uważasz że wypożyczenie jednego zawodnika przyjmującego i wygrywamy wszystko- myślisz że Tibo tak myśli ? A więc Kowal zostaje -wypożyczamy Zimę i mamy MP i F4!

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova
« Odpowiedź #129 dnia: Stycznia 20, 2017, 22:28:48 pm »
Właśnie przed chwilą wpadł mi w ucho stary dobry numer Elektrycznych Gitar pt. Co ty robisz tu.
I wiecie co...spodobał mi się bardzo tekst refrenu:

Już każdy powiedział to co wiedział
trzy razy wysłuchał dobrze mnie
wszyscy zgadzają się ze sobą
a będzie nadal tak jak jest

Nic dodać...nic ująć.