Autor Wątek: Forumowy wyjazd na Final Four do Berlina .  (Przeczytany 41624 razy)

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Forumowy wyjazd na Final Four do Berlina .
« Odpowiedź #160 dnia: Marca 30, 2015, 15:19:53 pm »
[size=12pt
P.S. Głosu jeszcze nie odzyskałem.[/size]
Ja dzisiaj mówię gorzej niż w sobotę rano...

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: Forumowy wyjazd na Final Four do Berlina .
« Odpowiedź #161 dnia: Marca 30, 2015, 15:26:13 pm »
Ja mam pytanie, czy ktoś nie widział mojego głosu, bo został gdzieś na hali w Berlinie, a może przez przypadek zabrał go do plecaka :)

Wyjazd na to historyczne wydarzenie okazał się sukcesem - MAMY SREBROOOOO!!!!

Dziękuje Pawłowi i Wojtkowi za ogarnięcie bałaganu, wszystkim za dyscyplinę, bo przy tylu osobach, to ważne, dziękuję ekipie z autokaru Developresek za wszystko, a naszemu tyłowi za to, że jeszcze mnie głowa boli, ale już tak tylko 1/3 :) Dawno tak fajnie się nie bawiłem i tak bardzo nie uśmiałem.

Wielka PIONA!!!!

P.S.
Specjalne i szczególne podziękowania dla Che, który mną się opiekował, dla Weroniczki za to, że mnie karmiła i dbała o mnie i dla Asi, za to, że nad tym wszystkim czuwała.
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

siaq182

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 102
Odp: Forumowy wyjazd na Final Four do Berlina .
« Odpowiedź #162 dnia: Marca 30, 2015, 15:37:16 pm »
Everybody clap your hands ;)

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Forumowy wyjazd na Final Four do Berlina .
« Odpowiedź #163 dnia: Marca 30, 2015, 15:52:55 pm »
Everybody clap your hands ;)
O nie nie...Piszemy tylko o milych wspomnieniach ;)
Pozdrowienia i podziekowania dla Wszystkich wyjazdowiczow , Pawel i Wojtek BRAWO. !! Dowody wdziecznosci przy najblizszej okazji w Cornerze.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Forumowy wyjazd na Final Four do Berlina .
« Odpowiedź #164 dnia: Marca 30, 2015, 16:05:52 pm »
O nie nie...Piszemy tylko o milych wspomnieniach ;)
Pozdrowienia i podziekowania dla Wszystkich wyjazdowiczow , Pawel i Wojtek BRAWO. !! Dowody wdziecznosci przy najblizszej okazji w Cornerze.
Wróci ta przyspiewka szybciej niż się spodziewacie. Podróże kształcą :)

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Forumowy wyjazd na Final Four do Berlina .
« Odpowiedź #165 dnia: Marca 30, 2015, 17:23:27 pm »
Dziękuję za wspaniały wyjazd i organizację Pawłowi, Wojtkowi
Dziękuję Spiderowi za to, że zorganizował przejście po Berlinie i panią Kasię, która nam bardzo pomogła
Dziękuję wszystkim kibicom za stworzenie niebywałej, niezapomnianej atmosfery w hali i podczas podróży
Było to niezapomniane przeżycie
I oby więcej takich

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Forumowy wyjazd na Final Four do Berlina .
« Odpowiedź #166 dnia: Marca 30, 2015, 17:46:38 pm »
Wielkie dzięki za nasz wspólny wyjazd, najpierw naszemu Pawłowi, kierownikowi wyjazdu, potem naszemu dyrygentowi Wojtkowi, Spiderowi za organizację wycieczki po Berlinie, naszej przewodniczce Kasi i Wam wszystkim. Czułem się wspaniale n tym wyjeździe. Nie wszyscy wiedzą, ale mieliśmy również zabezpieczenie medyczne, o które zadbał nasz pan doktor Chelepperro. Pawle  drogi, dzięki Ci za to.
Dziękuję również SSPS-owi za wspólne zdjęcia i wspaniały doping. Gdyby przyjrzeć się strukturze naszego kibicowania, to wydawać by się mogło, że mamy dwie wspaniałe grupy (SSPS i "forumowiczów"). Jest to tylko pozorny podział. Faktycznie, to jesteśmy jednością, która tworzy niesamowitą atmosferę. Jesteśmy w stanie zdominować 9-o tysięczną halę. W Berlinie czułem się jak na Podpromiu, a śpiew "Resovio, gramy u siebie"  nie był na wyrost.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Forumowy wyjazd na Final Four do Berlina .
« Odpowiedź #167 dnia: Marca 30, 2015, 18:32:14 pm »
Ja również serdecznie dziękuję za te dwa niezapomniane dni.

Paweł, Wojtek, Spider dla Was szczególne podziękowania za to, że mogłem przeżyć te wspaniałe chwile. Nie jestem najmłodszy ( stary też nie ), rzadko się wzruszam, ale tak jak napisał Paweł DLA TAKICH CHWIL WARTO ŻYĆ!!!
I choć musi chyba jeszcze parę dni minąć żeby dotarło do mnie co tak naprawdę się wydarzyło - JESTEŚMY DRUGĄ DRUŻYNĄ W EUROPIE !!!!! to już teraz wiem, że te ostatnie dwa dni zapamiętam na długo. Zapamiętam oczywiście ogromny sukces sportowy, ale i kapitalną atmosferę, którą stworzyliśmy na hali i super zabawę w towarzystwie ludzi z "Developreskiego" autobusu.

W przyszłości, jak będziecie panowie organizowali jakiś wyjazd i będziecie mieli problem z wypełnieniem autokaru ;) to ja już dzisiaj się zapisuję na listę ( Paweł tak na wszelki wypadek chyba zaraz cii stówkę przeleję tytułem zaliczki  ;)   ;D )

Wojtek

I tak na koniec
Tu dum, tu dum tu dum du du du du dum ATAKEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  ;D ;D ;D ;D

siaq182

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 102
Odp: Forumowy wyjazd na Final Four do Berlina .
« Odpowiedź #168 dnia: Marca 30, 2015, 18:37:30 pm »

I tak na koniec
Tu dum, tu dum tu dum du du du du dum ATAKEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  ;D ;D ;D ;D

<3 :D oj, długo jeszcze to będzie słyszane...

Paweł

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Forumowy wyjazd na Final Four do Berlina .
« Odpowiedź #169 dnia: Marca 30, 2015, 18:56:25 pm »
Czasem w życiu są takie przykre sytuacje, kiedy zwykliśmy mawiać, że straciliśmy parę lat z życia.
Ja powiem inaczej - po tym weekendzie mam wrażenie, że pożyję parę latek dłużej... :D
Dzięki jeszcze raz za wszystkie wyrazy życzliwości jakie od Was do mnie spływają : smsy, e-maile i posty.
Zdjęcia już docierają, zachęcam wszystkich będzie fajna pamiątka.
Ciągle szumi mi w uszach i mieszają mi się różne zasłyszane dźwięki.
Jutro pora wracać do szarej rzeczywistości ........ aleeee zaczynamy już powolutku operację wyjazd na finały ;)