Autor Wątek: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów  (Przeczytany 55848 razy)

piokol

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 151
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #50 dnia: Marca 25, 2018, 22:33:51 pm »
Panowie na M i R gdzie jesteście!!!! Pocieszacie Andrzejka! ;D

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #51 dnia: Marca 25, 2018, 22:33:59 pm »

Hasajcie sobie hasajcie. Wróci forumowy rzecznik klubu co się felietonistą zwie, to zaraz Wam wyłoży, że AK osiągnął lepszy wynik od RS biorąc pod uwagę wpływ pełni księżyca na złe samopoczucie zawodników, których (pełni księżyca) od grudnia było zdecydowanie więcej jak do grudnia.  ;) ;D .
Rzecznik czuwa, rzecznik radzi, rzecznik nigdy klubu nie zdradzi.

 ;D ;D ;D
Prezes-Ignaczak

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #52 dnia: Marca 25, 2018, 22:34:10 pm »
Zawalił dyrektor sportowy a na tym stanowisku już go nie mam.

A przepraszam kto teraz pełni obowiązki dyrektora sportowego i buduje skład na kolejny sezon?

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #53 dnia: Marca 25, 2018, 22:42:36 pm »

Hasajcie sobie hasajcie. Wróci forumowy rzecznik klubu co się felietonistą zwie, to zaraz Wam wyłoży, że AK osiągnął lepszy wynik od RS biorąc pod uwagę wpływ pełni księżyca na złe samopoczucie zawodników, których (pełni księżyca) od grudnia było zdecydowanie więcej jak do grudnia.  ;) ;D .
Rzecznik czuwa, rzecznik radzi, rzecznik nigdy klubu nie zdradzi.

Slawko- wierzę, że to gorycz przez Ciebie przemawia. Tutaj nie ma co zaklinać rzeczywistości, bo na ten moment AR jeszcze nie przegrała play-offów, to jednak sytuacja jest delikatnie ujmując: mało pachnąca.

Był mem po Zaksie, będzie I po dzisiejszej wtopie...
« Ostatnia zmiana: Marca 25, 2018, 22:50:55 pm wysłana przez Dude »
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #54 dnia: Marca 25, 2018, 22:46:18 pm »
Odpindolcie się od Andrzejka. To przecież wina RS, bo wolał Elvisa zamiast Alka. Takie plotki przecież zaczęły chodzić.

A ten co je rozsiewa, to niech sobie nie myśli, że zrobi z  nas za idiotów. Jeżeliby faktycznie był taki kazus, to byśmy o niej słyszeli początkiem sezonu, a nie sytuacji gdy .... Sami wiecie co.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #55 dnia: Marca 25, 2018, 22:46:35 pm »
A przepraszam kto teraz pełni obowiązki dyrektora sportowego i buduje skład na kolejny sezon?
J..... .

bos

  • Malkontenci
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 302
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #56 dnia: Marca 25, 2018, 22:55:41 pm »
Panowie wszyscy jesteśmy w błędzie., zaraz pojawi się forumowy guru Repres ze swoim giermkiem Majerem i zaczną swoje wywody na temat swojej nieomylności.
Wynik jeż super. I tak to nic nie zmieni bo odpowiedzialni ludzie na pewno na przyszły sezon zostaną, ale zmniejszy się znacznie publiczność co lubi taki chłam oglądać.
Jeżeli nieudacznicy biorą się za coś to tak się kończy.
Dla Represa i Majera mam informację, że nie zamierzam z Wami polemizować bo i tak zawsze macie rację. Czasami mniej a celniej jest bardziej znaczące niż stała obecność,
która jak nic nie wnosi to bywa męcząca. No chyba, że ta Wasza wszechobecność na forum ma za zadanie leczyć jakieś kompleksy. Bez odbioru.   

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #57 dnia: Marca 25, 2018, 22:56:54 pm »
Slawko- wierzę, że to gorycz przez Ciebie przemawia. Tutaj nie ma co zaklinać rzeczywistości, bo na ten moment AR jeszcze nie przegrała play-offów, to jednak sytuacja jest delikatnie ujmując: mało pachnąca.

Mylisz się Dude to nie gorycz. To ironia. Powiem szczerze, to korporacyjne towarzystwo z forumowym rzecznikiem klubu włącznie doprowadziło do tego, że mi dynda i powiewa, które miejsce AR zajmie. Na pewno nie zawiodę się, bo  forumowy rzecznik klubu będzie czynił karkołomne wygibasy, aby udowodnić, że 6>7 . A ja będę miał przednią zabawę. Bo klauna w "dobrym" cyrku zawsze fajnie pooglądać......

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 274
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #58 dnia: Marca 25, 2018, 22:59:47 pm »
Mylisz się Dude to nie gorycz. To ironia. Powiem szczerze, to korporacyjne towarzystwo z forumowym rzecznikiem klubu włącznie doprowadziło do tego, że mi dynda i powiewa, które miejsce AR zajmie. Na pewno nie zawiodę się, bo  forumowy rzecznik klubu będzie czynił karkołomne wygibasy, aby udowodnić, że 6>7 . A ja będę miał przednią zabawę. Bo klauna w "dobrym" cyrku zawsze fajnie pooglądać......
Wydaje mi się, że jednak sarkazm ;)

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #59 dnia: Marca 25, 2018, 23:04:50 pm »
(...) to nie gorycz. To ironia.

To co innego🤝. Ironia, czy sarkazm to jednak zdrowsze odczucia.
Patrząc na wywiad z Olkiem- zawodnicy sami chyba nie wiedzą co się z nimi dzieje ::)
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!