Autor Wątek: Resovia -GKS Katowice 29 stycznia 2020  (Przeczytany 24584 razy)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Resovia -GKS Katowice 29 stycznia 2020
« Odpowiedź #90 dnia: Stycznia 31, 2020, 12:06:09 pm »
Ludzie! Dopóki będzie Igła, będą trenerzy, którym Igła będzie mógł wchodzić na głowę!
a dopóki będą tacy trenerzy, to nikt dobry do nas nie przyjdzie!

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Resovia -GKS Katowice 29 stycznia 2020
« Odpowiedź #91 dnia: Stycznia 31, 2020, 13:07:45 pm »
Ja bym dał Igle jeszcze szanse, igła jest nasz, prawdziwy Resoviak i na pewno mu zależy........

Bardzo bym prosił, aby nie nadużywać tego określenia. To, że ktoś  spędził w Asseco Resovii 10 lat nie znaczy,  że jest Resoviakiem.  A dzisiejsze barwy koszulek AR są  tego najlepszym przykładem. Pytam, gdzie są pasiaki? Takich "kwiatków" znalazłoby się więcej.  Pan prezes jeżeli jest przywiązany, to do  Asseco, oczywiście nie za darmo.......


Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 274
Odp: Resovia -GKS Katowice 29 stycznia 2020
« Odpowiedź #92 dnia: Stycznia 31, 2020, 14:27:44 pm »
Może być "nieprawdziwym" Resoviakiem byle miał pojęcie o tym co robi. Cwaniak w stosunku do wszystkich, na kolanach przed Góralem. Nie tędy droga.

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: Resovia -GKS Katowice 29 stycznia 2020
« Odpowiedź #93 dnia: Stycznia 31, 2020, 15:09:52 pm »
Bardzo bym prosił, aby nie nadużywać tego określenia. To, że ktoś  spędził w Asseco Resovii 10 lat nie znaczy,  że jest Resoviakiem.  A dzisiejsze barwy koszulek AR są  tego najlepszym przykładem. Pytam, gdzie są pasiaki? Takich "kwiatków" znalazłoby się więcej.  Pan prezes jeżeli jest przywiązany, to do  Asseco, oczywiście nie za darmo.......
W takim razie kogo z zawodników którzy byli w naszym klubie w ostatnich latach można nazwać Resoviakiem? Nie ma takiego? Tylko historyczni zawodnicy zasługują na takie miano. Właśnie Igła jak dla mnie jest Resoviakiem z krwi i kości za te 10 lat które spędził w naszym klubie, za oddanie, poświęcenie i charakter. Nie ma dla mnie znaczenia że był tzw. "najemnikiem" i nie mają dla mnie znaczenia decyzje w roli prezesa. Oczywiście że razi mnie w oczy brak pasiaków i kilka innych decyzji prezesa nie podoba mi się. Ale jeśli będziemy podważać jego resoviackość to możemy w ten sposób podważać każdego. Również Alka Achrema. Ktoś może powiedzieć, że nie jest już Resoviakiem, bo złamał obietnice, że nie zagra w innym polskim klubie. Poprzedni prezes - Bartosz Górski wspominał że kibicuje Resovii od dziecka. Również był odsądzany od czci i wiary. A teraz pojawiają się głosy- "Bartek Górski wróć". Kolejny wróg Resovii - Asseco jeszcze w tej wrogości trwa przy klubie. Ale wg. obecnych plotek być może to się niedługo zmieni.

Kuba

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 183
Odp: Resovia -GKS Katowice 29 stycznia 2020
« Odpowiedź #94 dnia: Stycznia 31, 2020, 17:43:10 pm »
Prawdziwy Resoviak to Perłowski i po części Grzyb. Kolejny Resoviak w Bydgoszczy (Filip).

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Resovia -GKS Katowice 29 stycznia 2020
« Odpowiedź #95 dnia: Stycznia 31, 2020, 17:46:29 pm »
W takim razie kogo z zawodników którzy byli w naszym klubie w ostatnich latach można nazwać Resoviakiem? Nie ma takiego? Tylko historyczni zawodnicy zasługują na takie miano. Właśnie Igła jak dla mnie jest Resoviakiem z krwi i kości za te 10 lat które spędził w naszym klubie, za oddanie, poświęcenie i charakter. Nie ma dla mnie znaczenia że był tzw. "najemnikiem" i nie mają dla mnie znaczenia decyzje w roli prezesa. Oczywiście że razi mnie w oczy brak pasiaków i kilka innych decyzji prezesa nie podoba mi się. Ale jeśli będziemy podważać jego resoviackość to możemy w ten sposób podważać każdego. Również Alka Achrema. Ktoś może powiedzieć, że nie jest już Resoviakiem, bo złamał obietnice, że nie zagra w innym polskim klubie. Poprzedni prezes - Bartosz Górski wspominał że kibicuje Resovii od dziecka. Również był odsądzany od czci i wiary. A teraz pojawiają się głosy- "Bartek Górski wróć". Kolejny wróg Resovii - Asseco jeszcze w tej wrogości trwa przy klubie. Ale wg. obecnych plotek być może to się niedługo zmieni.

Rok temu z ogromną nadzieją powitałem osobę Krzysztofa Ignaczaka w roli prezesa. Minęło 12 miesięcy. Nadzieja zmieniła się w ogromne rozczarowanie. Nie zasługuje na miano Resoviaka osoba , która stworzyła  dziwaczne stroje okraszone jakimiś pasami. Do tego próba zabicia resoviackiej tradycji kibicowania przez wpychanie mikrofonów, konferansjera i klaskaczy. Tak nie postępuje rzekomy Resoviak z krwi i kości. Dorzucić trzeba jeszcze luźny stosunek do sponsorów i kibiców. To tylko niektóre "osiągnięcia" rzekomego Resoviaka z krwi i kości, W ostatnią niedzielę  pan prezes  dopełnił dzieła zniszczenia swojego wizerunku. Reszty "osiągnięć" prezesa Ignaczaka przez szacunek do Asseco Resovii opisywać nie wypada.
Co do Alka pełna zgoda.
Bardzo cenię Jochena Schopsa, który był zawsze do dyspozycji kibiców. Człowiek wielkiej kultury, inteligencji, nie tylko boiskowej. Dla mnie kandydat idealny na Prezesa przez duże "P" ze wszystkich grających zawodników w nowożytnej historii Asseco Resovii. Może kiedyś....
Bartek Górski, jest nadal Resoviakiem, pomimo że "prezesuje' w Zawierciu. I Bartkowi wierzę, że Resovię ma w sercu.
Do tego  dochodzą nasze 2 wielkie resoviackie "Dinozaury", czyli Panowie: Janek Such i Marek Karbarz. Nasze Legendy o biało-czerwonych sercach.

alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 372
Odp: Resovia -GKS Katowice 29 stycznia 2020
« Odpowiedź #96 dnia: Stycznia 31, 2020, 18:13:04 pm »
Prawdziwi Resoviacy to Alek Akhrem, Johan Schebs super człowiek, chociaż Niemiec. Ignaczak to cwaniak i celebryta. Jako zawodnik dał dużo Resovi ale nie był kluczową postacią zespołu. Jak się przyłożył to grał świetnie ,jak nie to grał kiepsko. Również w reprezentacji przeważnie był drugi.

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 473
Odp: Resovia -GKS Katowice 29 stycznia 2020
« Odpowiedź #97 dnia: Stycznia 31, 2020, 19:09:49 pm »
Johan Schebs super człowiek, chociaż Niemiec.

To jest quer..... hit, który przejdzie do historii tego forum i nie tylko 🤣🤣🤣🤣🤣🤣😁

P.s. Dziękuję Pani Alfredo za poprawienie humoru po bardzo męczącym tygodniu. A ten Niemiec co u nas grał to Jochen Schops.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2020, 19:14:08 pm wysłana przez Kiko1905 »

alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 372
Odp: Resovia -GKS Katowice 29 stycznia 2020
« Odpowiedź #98 dnia: Stycznia 31, 2020, 23:34:16 pm »
Przepraszam Jochena Schopsa nie wiedziałam jak się pisze, nie znam niemieckiego.

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 473
Odp: Resovia -GKS Katowice 29 stycznia 2020
« Odpowiedź #99 dnia: Lutego 01, 2020, 00:27:59 am »
Przepraszam Jochena Schopsa nie wiedziałam jak się pisze, nie znam niemieckiego.

Dla mnie języczkiem u wagi w Pani wypowiedzi jest " chociaż jest Niemcem".
« Ostatnia zmiana: Lutego 01, 2020, 10:55:06 am wysłana przez Kiko1905 »