Autor Wątek: Wypowiedzi, wywiady, komentarze  (Przeczytany 1427875 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1090 dnia: Października 31, 2014, 13:51:15 pm »
Myślę, że to dość słaby wniosek. Wniosek, który niczego dobrego (nomen omen) nie wnosi i niczego na lepsze nie zmienia. Raczej betonuje obecny, mało satysfakcjonujący dla mnie układ. Oni zachowują się jak profesjonalne Botoksy, z "czarującym" służbowym uśmiechem...
Ale cóż, jeśli ktoś woli mieć do czynienia z profesjonalnym telewizorem zamiast z żywymi ludźmi, rozumiem jego wybory.
Piłkarski Real Madryt ma rzesze swoich kibiców. Jeśli ktoś kocha osoby, z którymi nie można normalnie porozmawiać, to jego gust. Ja wolałbym kibicować Huraganowi Zapłocie Małe. Miałbym do czynienia z żywymi ludźmi, a nie z Botoksami. A że mecze byłyby o trochę mniejsze puchary... I co z tego?
Mam dość sztuczności, którą niektórzy nazywają "profesjonalizmem".
Od dłuższego czasu nie czytam wywiadów z siatkarzami, bo nie chce mi się czytać tego samego "profesjonalnego" bełkotu. 100 zdań bebłania i co najwyżej jedno do zapamiętania.
Mecze na Podpromiu przestają być dla mnie atrakcją. Jedyną ich zaletą, w porównaniu do meczów oglądanych w tv staje się to, ze mogę sobie pokrzyczeć i nie bulwersować tym sąsiadów.
Największą atrakcją stają się mecze wyjazdowe. I nie chodzi mi wydarzenia na parkiecie. Te wyglądają podobnie, czyli różnica pomiędzy "na żywo" a telewizorem właściwie nie występuje.
Kiedy będzie fajniej? Fajniej to już było.
Podobno powolutku reaktywuje się w Rzeszowie koszykówka. Dziś to jakaś fafnasta liga, ale  u mnie staje się to bardzo poważną konkurencją dla siatkówki. Może tam będzie coś autentycznego, zamiast "profesjonalnego" botoksu?
Wrona z Kłosem mają rację. Kasia też ją miała.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1091 dnia: Października 31, 2014, 14:24:12 pm »
Wolty to Ty masz we krwi :P

Myślę, że to dość słaby wniosek. Wniosek, który niczego dobrego (nomen omen) nie wnosi i niczego na lepsze nie zmienia. Raczej betonuje obecny, mało satysfakcjonujący dla mnie układ. Oni zachowują się jak profesjonalne Botoksy, z "czarującym" służbowym uśmiechem...

...mają rację. Kasia też ją miała.

Że zacytuję naszego krajana spod Jarosławia: znaj proporcjum mocium panie. Albo inne powiedzenie: co wolno wojewodzie...
Inaczej brzmi wypowiedź z ust sir Alexa Fergussona, inaczej z Twoich, a już całkiem inaczej z ust z których ona padła. Kto jak kto, ale Ty najlepiej wiesz jak kolosalna różnica jest powiedzieć: ktoś jest głupi a ktoś głupio postępuje.
Wiem na potrzeby dalszej dyskusji powyższego nie będziesz wiedział...

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 956
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1093 dnia: Października 31, 2014, 16:29:35 pm »
Mogli Grzegorzowi Kosokowi zaproponować, on by pewnie przyjął :D

A gdzie indziej przeczytałem jeszcze - "Z tych radnych są takie śmieszki, że Winiarski z Wlazłym mogą niedługo mieszkać na ulicy swojego imienia. Tylko jest problem, bo mieszkają na tej samej." ;)
« Ostatnia zmiana: Października 31, 2014, 16:40:06 pm wysłana przez FLPman »

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1094 dnia: Listopada 02, 2014, 00:25:21 am »
A gdzie indziej przeczytałem jeszcze - "Z tych radnych są takie śmieszki, że Winiarski z Wlazłym mogą niedługo mieszkać na ulicy swojego imienia. Tylko jest problem, bo mieszkają na tej samej." ;)
ulica MW i problemu nie ma :P

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1095 dnia: Listopada 02, 2014, 10:50:28 am »
Tak i przy okazji Marcin Wika się załapie  ;D

A Świder znów w mediach sobie nie pomaga...
Cytuj
Mimo ostatniej poprawy szykuje się jakiś nowy zawodnik?

- Poczekamy, zobaczymy. Bo takie komentarze, jakie pojawiały się niedawno na forach internetowych, że już przed meczem z Jastrzębskim Węglem dołączy do nas pewien siatkarz, nie pomagają tego typu sprawom. To przekreśliło nasze szanse na osiągnięcie porozumienia w rozmowach z tym graczem.
« Ostatnia zmiana: Listopada 02, 2014, 13:26:26 pm wysłana przez FLPman »

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 956
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1096 dnia: Listopada 02, 2014, 13:44:26 pm »
Świdra szanowałam jako zawodnika, bardzo, ale jako trener... Nie, ten gość powinien się zastanowić, czy droga, którą obrał jest odpowiednia...
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1097 dnia: Listopada 03, 2014, 13:25:40 pm »
Tak i przy okazji Marcin Wika się załapie  ;D

A Świder znów w mediach sobie nie pomaga...

 co ten mój imiennik znowu wygaduje ? masz link do tego wywiadu ?
to jednak było coś na rzeczy z Paulem...?

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1098 dnia: Listopada 03, 2014, 13:33:27 pm »

Gregor

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 140
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1099 dnia: Listopada 03, 2014, 17:18:28 pm »
Podobna wypowiedź z siatka.org:
Cytuj
Myślicie o kupnie zawodnika na pozycję przyjmującego?

- Tak, rozważamy taką możliwość. Komentarze po meczu z drużyną z Rzeszowa nie pomogły, oddaliły nas od podpisania kontraktu. Wszyscy wiemy, o kogo chodzi. Często komentarze kibiców przeszkadzają nam w finalizowaniu kontraktów.
;D