Autor Wątek: Wypowiedzi, wywiady, komentarze  (Przeczytany 1427874 razy)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2540 dnia: Listopada 11, 2016, 16:12:24 pm »
Moim zdaniem Igła robił sobie jaja z klubu.  Lepiej mu  jaja wychodziły czasem. Wyszło jak wyszło,  ale IMHO nic czego bym się nie spodziewał nie powiedział. Nic nadzwyczaj obrazoburczego.
Sławka i Woga oburzenie odbieram jako podstawę, że ze świętości zartować nie można.  Ja uważam, że można. Zatem tę. Waszą postawę odbieram jako zadęcie. 

Wysłane z mojego Soviafonu ;)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2541 dnia: Listopada 11, 2016, 16:14:33 pm »
Tak Leon, jestem za tym, żeby przed powieszeniem koszulek zasłużonych zawodników pod dachem Podpromia "przetestować" każdego z osobna pod kątem ich stosunku do barw klubowych. Ich kultura, obycie... i to czy lubią ogórki czy przepiórki nie ma w tym aspekcie żadnego znaczenia. Ale stosunek do barw klubowych ma KLUCZOWE znaczenie. A Ignaczak zdaje się ten stosunek ma rzekłbym łagodnie...luźny.

Zapewne za dwadzieścia lat nikt nie będzie pamiętał co Igła powiedział w przerwie meczu z Jastrzębiem w 2016, ale wolałbym żeby przez następne 20 lat nie wypływały kolejne "żarty" na temat Resovi zawodnika, którego koszulka wisi pod dachem Podpromia...

...oj to ze "złotych" może się okazać, że zasłużą nieliczni...  ::)
Ja weryfikacji nie zamierzam przeprowadzać. Nie bawią mnie takie sądy ludowe. Nie obchodzi mnie, "co powiedziała jedna baba drugiej babie". Bawi mnie kibicowanie.
Zatem miłego selekcjonowania życzę...
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2016, 16:19:47 pm wysłana przez leon »

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2542 dnia: Listopada 11, 2016, 16:21:12 pm »
Abdull i przede wszystkim Resoviakzwawy jak Was qźwa naprawdę lubię i szanuję tak ..... O czym Wy qźwa do mnie rozmawiacie ::)? What are you talkin about? Jaki "stajl"?
Można mieć "stajl" lub "style", albo po prostu i po polsku STYL. Ignaczak ma ...... no właśnie. Co ma Ignaczak? Nie usprawiedliwiajcie Ignaczaka, jego wypowiedzi czy zachowania specyficznym "stajlem". "Stajl" niech se ma jaki chce, ale .......... SZACUNEK. Ja nie mam żadnych wątpliwości że od długiego czasu siedzi w nim jakaś zadra (?), kompleksy (?), rozgoryczenie (?), etc. Do kogo? Też nie wiem. Do Kowala? Do Prezesa Górskiego? Do Klubu? Do wszystkich po trochu?
Ja trzy i pół roku temu zmieniłem jedno korpo na inne korpo. I wiecie co? Oczywiście bywało różnie. Były wyzwania, był stres, była gonitwa i "użeranie" się z klientem korporacyjnym, były nieuniknione zmiany wewnątrz organizacji ale była też zajebista i świetna atmosfera pracy w lokalnym oddziale. Był nas niemały zespól i przekrój różnych charakterów, ale często spotykaliśmy się poza pracą przy piwie, przy wódeczce, przy brydżu, z żonami, bez żon. NIGDY PRZENIGDY nie powiem złego słowa na mojego byłego Szefa, na moich byłych Kolegów, na współpracowników, etc. Dlaczego? No już to napisałem wyżej. Czy gdyby Ignaczak miał świetne relacje w Klubie i/lub z większością zawodników to prywatnie mówił by to co mówił.
Wrócę jeszcze raz do tego o  czym pisałem wczoraj. Mianowicie skonfrontujmy go z Lotmanem czy Alkiem. Wyobrażacie sobie Lotmana czy Alka w roli komentatora telewizyjnego i że jeden i drugi gdzieś tam po cichu trzyma kciuki za takim JW i po cichu mówi sobie (nawet w żartach?) niech ta Resovia dostanie dzisiaj wp..... ? Wszyscy dobrze o tym wiemy że nie ma takiej opcji   
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
A teraz obiecana dedykacja dla Marcina vel Resoviakzwawy ;) 8). Marcin, ja kompletnie  nie wiem co masz na myśli pisząc o zadęciu na punkcie Polski, szczególnie że mamy dzisiaj 11 listopada. Nie wiem ale mam nadzieję że przy najbliższej okazji wtajemniczysz mnie w tą definicję i co "autor miał na myśli". Tymczasem z dedykacją od ....... chyba też "zadętego" na punkcie Polski Pablo :P 8)

https://www.youtube.com/watch?v=O9d_2jH-iQQ

https://www.youtube.com/watch?v=salpkH7aK9U

https://www.youtube.com/watch?v=2MN47trnSvM

Jest tego znacznie więcej, Wybór jest bardzo subiektywny, bo wybrałem utwory i teksty które najbardziej mnie się podobają
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2543 dnia: Listopada 11, 2016, 16:25:49 pm »
...oj to ze "złotych" może się okazać, że zasłużą nieliczni...  ::)

Serio? Być może słyszałem KRYTYKĘ "złotych" pod adresem Resovii ale nigdy nie słyszałem żeby któryś z nich jak to Marcin określił "robił sobie jaja z klubu". Ty słyszałeś?
Słyszałeś kiedyś Ronaldo "robiącego sobie jaja" z Manchesteru United, Jordana z Chicago Bulls, Lewandowskiego z Borussi, Boruca z Legii itd.itd.?

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2544 dnia: Listopada 11, 2016, 16:28:36 pm »
-------------------------------------------
Cóż, cieszę się, że rakiem, powoli, ale jednak...wycofujecie się z tej zbyt przesadnej reakcji. :)
Echhhhh.........Dobrze mówią że przyroda nie znosi próżni. Poleciało teraz i to bardzo ...... Represem :o.
No cóż ...... umarł król, niech żyje król ::) :P. Poldek, brawo TY :P.
Leonie, nie idź tą droga ;) 8)!

Ps: a mógłyś dokładnie z imienia albo forumowego nicka wymienić kto - Twoim zdaniem - wycofuje się z tej zbyt przesadnej reakcji? Bo chyba czegoś nie zauważyłem, albo przeoczyłem?
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2016, 16:38:34 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2545 dnia: Listopada 11, 2016, 16:31:14 pm »
Drogi Kolego Leonie. Ja się tylko ustosunkowałem do intelektualnej miałkości  redaktora Ignaczaka, wyłaniającej się z tej "rozmowy". To tak a'propos wrzucania wszystkich do jednego worka.
Wrzucę jeszcze jedno, do postawy redaktora Ignaczaka. Otóż relacjonując mecze Resovii z Czarnymi i Jastrzębskiego z Resovią powiedział w kontekście drużyny z Rzeszowa słowo "nasi". Powiem szczerze uwierzyłem, w to "nasi". Myślę kurde, dobrze że Pablo zawalczył o koszulkę Igły na Podpromiu, bo to prawdziwy Resoviak. A tu taki zonk. Powiedzcie mi moi drodzy, czy ja jestem naiwniakiem, tylko dlatego, że uwierzyłem bądź co bądź, człowiekowi, któremu  chcieliśmy postawić na Podpromiu swego rodzaju pomnik. 
A może jednak redaktor Ignaczak to człowiek, któremu bliżej do rzeszy celebrytów, aniżeli do piedestału stawianego przez Resoviacką Brać ?!

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2546 dnia: Listopada 11, 2016, 16:34:21 pm »
Cóż, cieszę się, że rakiem, powoli, ale jednak...wycofujecie się z tej zbyt przesadnej reakcji. :)

Łoloboga....
Ja się wycofuję z.... polemiki.

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2547 dnia: Listopada 11, 2016, 16:37:47 pm »
Łoloboga....
Ja się wycofuję z.... polemiki.
Wog, leżę  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
100/100 ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2548 dnia: Listopada 11, 2016, 16:52:40 pm »
To o zadęciu.

Sytuacja nr 1.
Młody Stuhr na jakiejś tam gali robi sobie polew ze Smoleńska (wszyscy wiedzą o co chodzi). Śrdowiska PiSowskie popadają w oburzenie. Środowiska "oświecone" mają niezły ubaw. Mówią, że PiSowcy to ciemniacy.

Sytuacja nr 2.
Wkrótce pojawia się mem o nim. Sytuacja się odwraca. PiSowcy mają ubaw. Srodowiska "oświecone" wylewają z siebie oburzenie.

Co się okazało, jedni i drudzy są zadęci na swoim punkcie. Jedni i drudzy nie potrafią się śmiać z siebie. To jest właśnie zadęcie.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Napisałem Ci Pablo, żebyś odróżnił dumę i szacunek od zadęcia. Pominąłeś chyba mój wpis. Tak wnoszę po tym co napisałeś i po piosenkach, które umieściłeś.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2549 dnia: Listopada 11, 2016, 20:00:44 pm »
Brawo Igła, brawo! Sam się Krzysiu wysypał. Niektórzy strasznie żałowali, że odchodzi, bo Igła to przecież charakter drużyny, trzymał team spirit... itp itd. Myślicie, że taka osoba, z takim podejściem to dobre czy złe dla zespołu? Śmiem twierdzić, że żaden z siatkarzy grających w naszym klubie nie żałuje, że Igły już nie ma. Przykre...