Autor Wątek: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!  (Przeczytany 90058 razy)

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #170 dnia: Sierpnia 12, 2014, 13:26:06 pm »
Cytuj
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji rozszerzyła listę ważnych wydarzeń sportowych, które muszą być pokazywane w otwartych kanałach telewizyjnych...znalazły się na niej m.in. mecze z udziałem reprezentacji Polski w mistrzostwach świata i Europy w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn, w tym mecze eliminacyjne, spotkania Ligi Światowej mężczyzn rozgrywane w Polsce.

Niestety przepis ten wejdzie dopiero za 12 miesięcy. W takim razie co ze szczypiorniakiem? Uchwalą taki przepis po ME2016 jak je polsat zakoduje? Nie można było wpisać na tą listę wszystkich dyscyplin drużynowych Polskiej reprezentacji od razu?  >:(

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #171 dnia: Sierpnia 12, 2014, 15:10:04 pm »
Niestety przepis ten wejdzie dopiero za 12 miesięcy. W takim razie co ze szczypiorniakiem? Uchwalą taki przepis po ME2016 jak je polsat zakoduje? Nie można było wpisać na tą listę wszystkich dyscyplin drużynowych Polskiej reprezentacji od razu?  >:(
Piłka ręczna jest także uwzględniona:
Cytuj
Po konsultacjach społecznych Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zdecydowała się rozszerzyć listę ważnych wydarzeń sportowych. Znajdą się więc na niej dodatkowo: mecze z udziałem reprezentacji Polski w mistrzostwach świata i Europy w piłce siatkowej kobiet  i mężczyzn, w tym mecze eliminacyjne, zawody Ligi Światowej w piłce siatkowej mężczyzn rozgrywane w Polsce, półfinały i finały mistrzostw świata i Europy w piłce ręcznej mężczyzn, a także wszelkie inne mecze w ramach tych imprez z udziałem reprezentacji Polski, w tym mecze eliminacyjne.

Na liście znalazły się też mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym, zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich oraz zawody Pucharu Świata w biegach narciarskich kobiet i mistrzostwa świata w lekkoatletyce.

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #172 dnia: Sierpnia 17, 2014, 09:47:55 am »
Panie Boże miej w swej opiece naszą reprezentację :(. Nie, nie. Absolutnie nie piszę tego w kontekście kontuzji Wlazłego, i tego czy wróci czy nie. Piszę o tym m.in. w kontekście ......... A w jeszcze większej opiece miej Panie Boże Resovię w nadchodzącym sezonie. Chociaż nie! Tutaj może nie będzie tak źle, bo mamy jeszcze Lukasa. Tak, tak. Piszę o naszym rozgrywającym :'(. Ktoś napisze: "zaraz, zaraz no ale przecież w reprze mamy Zagumnego". No to odpowiem pytaniem: "a czy Zagumny jest w stanie fizycznie wytrzymać tak morderczy turniej jak MŚ?". Jestem przekonany że nie wytrzyma. Jesteśmy szanowni Państwo w "ciemnej dvpie" :(  I kontuzja Wlazłego w zasadzie niczego tutaj nie zmienia. Już repres1 jakiś czas temu bardzo boleśnie i trafnie zauważył, że Wlazły w Skrze i Wlazły w reprze to dwaj różni zawodnicy. Powód? Bardzo prosty: ROZGRYWAJĄCY! Jedynym elementem jakiego będzie ewentualnie szkoda to zagrywka Wlazłego (o ile byłby w stanie utrzymać taki poziom na MŚ). A reszta? A reszta przy takim rozegraniu to "ch..., dvpa i kamienia kvpa >:( :'(" . Jednego jestem pewien jeżeli chodzi o MŚ. Drzyzga NIE UDŹWIGNIE TYCH MISTRZOSTW :'( :'(

I jeszcze drugi olbrzymi mankament naszej obecnej reprezentacji. Obiecuję że będzie bardzo krótko, bo o czym tu qwa pisać. LIBERO >:(. Dla naszego libero słowo "OBRONA" wydaje się być czystą abstrakcją i chyba słowem obcojęzycznym :(. Widzieliście jak się chłopak wczoraj podniecił że nareszcie 2 razy z rzędu piłka Go wczoraj uderzyła i o dziwo została w grze ::)?
Niewiarygodne jest to że nasz Andrzej chciał Zatorskiego w Resovii. Panie Bożę, dziękuję Ci za Twą opatrzność.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 17, 2014, 09:50:53 am wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #173 dnia: Sierpnia 17, 2014, 12:30:05 pm »
Polska na MŚ bez Kurka  :o
Podobno przegrał rywalizację sportową z ... Miką i Buszkiem  8)
Kontuzja Wlazłego mniej groźna, od czwartku wraca do treningów.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #174 dnia: Sierpnia 17, 2014, 12:55:01 pm »
Polska na MŚ bez Kurka  :o
Podobno przegrał rywalizację sportową z ... Miką i Buszkiem  8)
Kontuzja Wlazłego mniej groźna, od czwartku wraca do treningów.

Moim zdaniem Antidze nie po drodze z Kurkiem. Tu nie chodzi o sprawy sportowe. Antidze nie podoba się gwiazdorzenie Bartka (moje prywatne zdanie). MŚ zagramy bez Kurasia?   To dopiero byłby jazgot. Wyobrażam sobie lament ekspertów Polsatu. Pewnie i sam Solaris próbowałby interweniować. Coś jest jednak na rzeczy, skoro nasza "gwiazda" wczoraj nie powąchał parkietu. Jeżeli przyczyną ewentualnej absencji Kurka miałyby być tylko sprawy pozasportowe, to jestem na tak. Biję brawo Stefanowi. Nie ma miejsca na strzelanie fochów, pokazywanie kolegom, że ja jestem lepszy. Nie ma świętych krów: Bartman nie załapał się za swój charakter, Bociek wyleciał za imprezy. To Francuz nie może sobie pozwolić na niekonsekwencję. Jeżeli zaś Bartek jest "tylko" w słabszej formie, to mimo wszystko odpuściłbym Możdżonka  i wziął na mundial przyjmującego Maceraty. Nie wiadomo, czy by nie uratował nam któregoś meczu.

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #175 dnia: Sierpnia 17, 2014, 14:05:45 pm »
Ani Wlazłego ani Kurka? Misja o nazwie "Antiga trenerem" zakończona?

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #176 dnia: Sierpnia 17, 2014, 14:09:24 pm »
MŚ z Kurkiem, czy bez??? A jakie qrna ma to znaczenie? Z tym rozgrywającym i z tym libero na tych MŚ to i tak osiągniemy co najwyżej tylko ............ kvpe kamieni :(. Pojmijcie to wreszcie!

Kurek? Jaka jest jest jego prawdziwa wartość siatkarska pokazały 2 ostatnie sezony. Moskwa i Macerata. Jest sens dalej argumentować i dyskutować ten temat? W mojej ocenie nie ma żadnej. "Gwiazda" polskich ligowych parkietów, ale kiedy przyszło do zmiany otoczenia i ligi, to........ no cóż "nie taki orzeł cudowny jak go malowali". Kurek to przyjmujący których na świecie bez liku i na jednym wdechu mogę wymienić nazwiska lepszych od niego. A teraz czekam aż repres1 obsmaruje mnie za  moją "polaczkowatość" i że sram w polskie gniazdo siatkarskie deprecjonując siatkarskie umiejętności Kurka. Ja ich nie deprecjonuję ja jeno mówię/piszę że dla wielu osób przez ostatnie sezony Kurek urósł do rangi światowego formatu siatkarza. No ten światowy format to pokazał najpierw w Moskwie i teraz Maceracie.
Winiarskiemu czy nielubianemu przeze mnie Świderskiemu to on może torbę nosić. O ile Ci pierwsi by mu na to pozwolili.

A teraz już wiecie czemu Wlazly siedzi sobie cały czas w Bełchatowie? Dlaczego nie miał odwago a przede wszystkim AMBICJI spróbować się w rosyjskiej czy włoskiej lidze? Ale Wlazły zyskał u mnie ogromny SZACUNEK za wywiad z przed kilku tygodni, gdzie m.in. wypowiadał się o obecnych relacjach z Antigą. Bardzo mądra i dojrzała wypowiedź, która już wtedy dawała wiele do myślenia kiedy dawał do zrozumienia że nie wszyscy zawodnicy (czyt. byli koledzy Antigi z parkietu) przestawili się na nowe relacje ze Stefanem. Kto wie, może "gwiazda" Kurek jest tym który ma z tym problem.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 17, 2014, 14:11:50 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #177 dnia: Sierpnia 17, 2014, 14:24:01 pm »
Ja bardzo bym chciał, aby misja "Antiga trenerem" przyniosła sukces, a  , Mikuś i Rafał swoją grą zatkali usta wszystkim wielbicielom  Bartosza.
Nie ma ludzi niezastąpionych, tym bardziej Kurka bez formy.

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #178 dnia: Sierpnia 17, 2014, 14:40:02 pm »
Ja bardzo bym chciał, aby misja "Antiga trenerem" przyniosła sukces (...)

Każdy by chciał.  :) No może poza czubkami, którzy radość czerpią z porażek polskich drużyn i zawodników.
Oczywiście nadzieja umiera ostatnia, ale wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują na porażkę nie tylko "medialną", ale i sportową.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #179 dnia: Sierpnia 17, 2014, 17:18:53 pm »
Kurek? Jaka jest jest jego prawdziwa wartość siatkarska pokazały 2 ostatnie sezony. Moskwa i Macerata. Jest sens dalej argumentować i dyskutować ten temat?

Jest jest, bardzo ciekawi mnie zwłaszcza argumentacja i dyskusja na temat jego gry w Maceracie, gdzie przez 3/4 sezonu do momentu nieszczęsnej kontuzji pleców był podstawowym zawodnikiem i liderem obok Zajcewa oraz chyba najskuteczniejszym skrzydłowym całej Serie A.
Fanem Kurka nie jestem, ale hejting jego gry we Włoszech jest śmieszny.

W końcu.