Autor Wątek: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!  (Przeczytany 90084 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #280 dnia: Września 11, 2014, 07:10:38 am »
Ale Lotman ładnie się pokazał. Jak kiedyś w meczach ze Skrą.

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #281 dnia: Września 11, 2014, 07:49:41 am »
Już wiem jaką drużynę klubową przypomina mi nasza kadra. Jesteśmy jak Delecta Bydgoszcz z sezonu 2012/13. Oby jednak z medalowym skutkiem :-).
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #282 dnia: Września 11, 2014, 07:56:38 am »
Od początku mistrzostw widziałem, że nie mamy prawego skrzydła. Mariusz Wlazły miał być naszym "wybawicielem", a jest naszym wielkim kłopotem. Młot, który nie umie grać na wysokiej piłce jest tylko "młotem". Sama zagrywka to nie wszystko
 Myślę, że teraz wyleją żale wszyscy orędownicy Kurka. Cóż, będzie dla mnie jasne, że nie mają pojęcia o siatkówce. U nas lewe skrzydło daje radę, przede wszystkim dzięki Winiarowi.
Boli to, że Amerykanie popełnili zdecydowanie więcej błędów, a mimo to spokojnie wygrali "za 3" .

Ale Lotman ładnie się pokazał. Jak kiedyś w meczach ze Skrą.

Wcale mnie to nie cieszy.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #283 dnia: Września 11, 2014, 08:33:37 am »
Od początku mistrzostw widziałem, że nie mamy prawego skrzydła. Mariusz Wlazły miał być naszym "wybawicielem", a jest naszym wielkim kłopotem. Młot, który nie umie grać na wysokiej piłce jest tylko "młotem". Sama zagrywka to nie wszystko
 Myślę, że teraz wyleją żale wszyscy orędownicy Kurka. Cóż, będzie dla mnie jasne, że nie mają pojęcia o siatkówce. U nas lewe skrzydło daje radę, przede wszystkim dzięki Winiarowi.
Boli to, że Amerykanie popełnili zdecydowanie więcej błędów, a mimo to spokojnie wygrali "za 3" .

Wcale mnie to nie cieszy.

Winiar daje radę, ale Kurek na wysokich jest jednak lepszy.

Ja napiszę więcej. My nie mamy sztabu trenerskiego. Mika był do zmiany wcześniej. Mariuszek do zmiany, nie zmieniony. Oby nie było jak w Londynie.

Paweł

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #284 dnia: Września 11, 2014, 08:56:03 am »
Wszystko prawda co piszecie ale jeszcze jedno,  niech się Nowakowski ogarnie z tą zagrywką (wydawało się, że wszystko idzie w dobrym kierunku) bo jakby tak nie pieprzył to może byśmy chociaż jeden punkt ugrali. Chociaż przez cały czas byliśmy po kreską i cały czas goniliśmy to jednak było na styku i nie brakło wiele. Ciągle mam wrażenie, że Zagumny daje Wlazłemu złe piłki i tu też leży problem. Wczoraj Wlazły nie był też taki beznadziejny, posłał co najmniej 5 zagrywek ok. 115 km/h, które większość przyjmujących posłałoby w buraki, ale nie Amerykanie oni wczoraj dali radę.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #285 dnia: Września 11, 2014, 10:09:34 am »
A mi się jeszcze jedno przypomniało. Pietrek Nowakowski zagrywa na ...... No tak Lotmana. Czy taka była pożal się Boże taktyka sztabu?

edikp

  • Malkontenci
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 353
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #286 dnia: Września 11, 2014, 10:41:51 am »
Niech się Nowakowki obudzi i zaczenie grać i walczyć a tak snuje się po tym boisku. Dobrze że jest Kubiak co ma agresję i wolę walki.

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #287 dnia: Września 11, 2014, 12:30:44 pm »
Chętnie widziałbym dzisiaj w 12stce Wronę zamiast Nowakowskiego. Może krótka przerwa wyjdzie mu na dobre.

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #288 dnia: Września 11, 2014, 13:06:48 pm »
Czy kogoś na tym forum zdziwiła nasza wczorajsza porażka ? Bo mnie nie. Wrona i Igła do 12stki. Jeden Kubiak nie wystarczy żeby nas poderwać do walki.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #289 dnia: Września 11, 2014, 13:32:12 pm »
Był ktoś w Łodzi wczoraj i może potwierdzić/zaprzeczyć? Boi media głównego ścieku oczywiście milczą. http://www.fakt.pl/polityka/donald-tusk-wygwizdany-podczas-meczu-siatkowki,artykuly,487745.html