Autor Wątek: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!  (Przeczytany 90072 razy)

pedzelito

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2104
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #320 dnia: Września 16, 2014, 23:10:09 pm »
WLAZŁY SUPERSTAR!!! Wielki szacun!!!

A jutro wszyscy za ruskimi. :)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #321 dnia: Września 16, 2014, 23:27:07 pm »
WLAZŁY SUPERSTAR!!! Wielki szacun!!!

A jutro wszyscy za ruskimi. :)
17 września to będzie dziwne. Trzymać za ruskich.

Wlazły rzeczywiście pokazał klasę. Szkoda Piotrka Nowakowskiego, całkiem zagubiony w tym wszystkim.
I najważniejsze iż Fabian gra i zdobywa doświadczenie. Juz jest bardzo dobrze, niezależnie co się stanie.
« Ostatnia zmiana: Września 16, 2014, 23:30:24 pm wysłana przez A :) »

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #322 dnia: Września 16, 2014, 23:29:52 pm »
Matko jedyna! Już kilkanaście minut po meczu a mnie wciąż trzęsą się recę. Jak my wygraliśmy dzisiaj ten mecz? A raczej jak Brazylia przegrała ten mecz?
Gdybyśmy przegrali tego tiebreaka to Kubiaka przy najbliższej wizycie na Podpromu udusiłbym własnymi rękami. Nie, nie za czerwoną kartę ale za tą nieskończoną przechodzącą piłkę przy meczbolu. Aż nieludzko i niemęsko, cienkim głosem zapiszczałem kiedy zobaczyłem że piłka jest dalej w grze, Dobrze że mieliśmy challange. Ufffff. Niesamowite emocje. To jest właśnie piękno siatkówki. Szacun dla Wlazłego. Szacun dla Mikusia za ten cudny pojedynczy blok na Lukasie. Szacun dla wszystkich (Boże, Piter co się z Tobą dzieje :( :'( :(?).

I na koniec napiszę coś za co być może wielu mnie zlinczuje tutaj ;). Ale co tam 8). Kocham emocje, kocham adrenalinę, kocham siatkarskie nerwy dlatego jutro całym sercem kibicuję Brazyli żeby wygrali za 3 punkty. A w czwartek? No właśnie. A w czwartek albo my albo Ruscy. Mecz na śmierć i życie. I o to w tej zabawie chodzi. Ch...... najwyżej wyląduję na kardiologii albo zejdę na zawał 8) :P.
W czwartek kto żyw do pubu. Niekoniecznie Corner.
Szczegóły niebawem przekaże FLPman
« Ostatnia zmiana: Września 16, 2014, 23:46:52 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #323 dnia: Września 16, 2014, 23:35:24 pm »
Może miasto się złamie i wykupi transmisję na rynku na weekend?  Niech juz dziś załatwiają. To tylko 4 tys PLN plus telebim. Jak dobrze pójdzie to już jutro będziemy wiedzieć a to wystarczająco dużo aby to zrobić a może telebim w Milenium Hall?

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #324 dnia: Września 16, 2014, 23:36:07 pm »
Pablo - jesteś szalony, ale w tym szaleństwie jest metoda :o

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #325 dnia: Września 16, 2014, 23:52:01 pm »
Pablo - jesteś szalony, ale w tym szaleństwie jest metoda :o
Szalony? Ja chcę tylko żeby nasi wywalili za burtę mistrzostw Ruskich. Nie Brazylia ma tego dokonać, tylko My! Poza tym, jeżeli jutro Ruscy wygrają to w czwartek będzie "sparing". A ja jednak chciałbym zobaczyć starcie na pełnej adrenalinie naszego Dzika ze Spirydonowem pod siatką ;)
Natomiast jeżeli Ruscy jednak jutro pukną Brazylię to trzeba liczyć że spotkamy się w finale. Obecne mistrzostwa bez meczu naszych z Ruskimi to jak dobry tłusty rosół bez przypraw.
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #326 dnia: Września 17, 2014, 00:00:24 am »
A ja jednak chciałbym zobaczyć starcie na pełnej adrenalinie naszego Dzika ze Spirydonowem pod siatką ;)
Oby bez czerwonej kartki...

deepforest

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 83
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #327 dnia: Września 17, 2014, 09:01:51 am »
ech raz..., jeszczo raz, jeszczo mnogo, mnogo raz....

Krzych

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 610
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #328 dnia: Września 17, 2014, 13:39:04 pm »
Już południe minęło, a ja jeszcze jestem na wczorajszym meczu... I niech mi ktoś teraz powie że siatka to nie jest najpiękniejsza dyscyplina... Było wszystko czego w takim spotkaniu można sobie wyobrazić, radość po pierwszym secie, niedosyt po drugim, rozczarowanie po trzecim, nadzieja po czwartym i wielka szalona radość po tie breaku.... Chłopaki jesteście wielcy, a oczy sędziego głównego mówiły już na początku że zdarzy się COŚ... i się zdarzyło.

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #329 dnia: Września 17, 2014, 22:01:44 pm »
No Bracia Szlachta! Jutro pałasze, lance, szable, kosy i co tam jeszcze macie i na Ruskich. Jutro Ruskim zgotujmy siatkarski Kłuszyn anno domini 2014.
Tego chciałem! I tylko żadnych melis. Ten mecz trzeba jutro przeżyć bez wspomagaczy i na "trzeźwo" 8)
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)