Autor Wątek: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!  (Przeczytany 90072 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #370 dnia: Września 21, 2014, 23:51:58 pm »
Ja się nie znam na tym sporcie. Tak w nich nie wierzyłem, tak się pomyliłem. Ale DRUŻYNA jest większą wartością niż zlepek gwiazd.
Mateusz Mika super mecz. Ale nie żałuję iż odszedł. W Rzeszowie nie ma klimatu na dobre rozwijanie jego talentu, choć to Resovii zawdzięcza dużo. Wypożyczenie do Francji to była najlepsza decyzja w jego karierze. Blain z niego zrobił siatkarza.
Niestety te Mistrzostwa to tez pożegnania z kadrą. Odchodzi Wlazły, odejdzie najprawdopodobniej Zagumny, może Igla i Winiarski. Oddają pałeczkę innym, młodszym i schodzą jako Mistrzowie. Mariusz wrócił aby zakończyć swoją przygodę z pompą. Odejść jako Mistrz a nie jakaś popierdułka przez skarpetki.
Brawo Polska!

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #371 dnia: Września 22, 2014, 01:36:02 am »
Nie spodziewałem się że dane mi będzie oglądać jak polska reprezentacja zdobywa mś w jakimś poważnym sporcie drużynowym, niesamowite.
Ale jednak po MP Resovi cieszyłem się bardziej ;D
W końcu.

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #372 dnia: Września 22, 2014, 07:40:58 am »
Nie spodziewałem się że dane mi będzie oglądać jak polska reprezentacja zdobywa mś w jakimś poważnym sporcie drużynowym, niesamowite.
Ale jednak po MP Resovi cieszyłem się bardziej ;D

Ja podobnie, mistrzostwa mistrzostwami, piękna sprawa, wielkie emocje, jestem przeszczęśliwy, ale jednak MP Resovii to był zupełnie inny wymiar.

Trochę się czuję jak dziecko, któremu ktoś zabrał zabawki. Tyle lat mieliśmy Mateusza u siebie, tyle lat czekaliśmy na eksplozję pełni jego talentu, umiejętności i formy, jak już go nawet w klubie na straty spisali to wszystkim niedowiarkom pokazał środkowy palec będąc moim osobistym MVP finałowego meczu mistrzostw świata, niesamowite. Szkoda, że nie będziemy go mieli u siebie w nadchodzącym sezonie. W takiej formie + Alek i mielibyśmy kapitalną parę przyjmujących. Cóż, na pocieszenie Mistrzostwo Świata. :D

Pisar

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 477
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #373 dnia: Września 22, 2014, 07:58:22 am »
Niniejszym przepraszam Trenera Stephane Antigę za to, że nie wierzyłem w niego, za to, że wieszałem na nim psy,że zamiast poświęcić się kadrze odbija piłkę w Skrze.
« Ostatnia zmiana: Września 22, 2014, 08:29:05 am wysłana przez Pisar »

j_w_pan_p

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 162
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #374 dnia: Września 22, 2014, 08:16:54 am »
Paradoksalnie Antiga pokazał, że wyrównana 14 to całkiem niezły pomyśl. W Rzeszowie nie wypalił póki co ale w reprezentacji przyniósł złoto.
Gratulacje dla ekipy. Wielkie przeprosiny dla Antigi  - nie wierzyłem ale....

Paweł

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #375 dnia: Września 22, 2014, 08:58:26 am »
Wierzyłem cały czas... Stefan był moim ulubionym graczem (nie znosiłem tylko jak grał przeciwko Resovi). Teraz udowodnił, że ma to coś... co posiadają tylko nieliczni, co pozwala zwyciężać, co czyni z niego trenera zwycięzcę.
Wielkie brawa dla Mariusza Wlazłego i Fabiana Drzyzgi wielu w nich nie wierzyło nazywało dziurą w drużynie... Warto było ?

edit. Niemczyk w tv. wypowiedział ciekawą zabawną i trafną opinię a mianowicie "Antiga to bardzo inteligentny człowiek, ponieważ głupi trener bierze sobie na asystenta jeszcze głupszego od siebie on wziął mądrzejszego"
« Ostatnia zmiana: Września 22, 2014, 09:20:22 am wysłana przez Paweł »

immpredecibles

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 53
  • W mym sercu zawsze RESOVIA!
    • resovia.rzeszow.pl
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #376 dnia: Września 22, 2014, 09:53:26 am »
Czy jakaś dobra duszyczka przypadkiem nagrywała wczorajszy finał i mogłaby się podzielić?
Polsat żadnych powtórek niestety nie przewiduje, a strasznie chciałabym zobaczyć to jeszcze raz :(

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #377 dnia: Września 22, 2014, 10:02:10 am »
Dzieki
 chlopakom mialem 40 urodziny jakie moglem tylko wymarzyc.
Mieszkanie zamienione na weekend w strefe kibica i znakomite mecze
Naszych walczakow..... Mistrzem Swiata jest Polska , Polska Najlepsza jest......

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #378 dnia: Września 22, 2014, 11:28:38 am »
Wchodzę pod stół i odszczekuję wszystko co pisałem i mówiłem na temat trenera Stefana Antigi. :)

bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #379 dnia: Września 22, 2014, 12:06:58 pm »
WIELKIE, WIELKIE BRAWA dla naszej DRUŻYNY. Dla takich chwil warto żyć


Niestety kończy się pewna epoka w naszej kadrze. Odchodzą 4 filary: Guma, Maniek, Igła i Winiar. Dziękuję Wam za wszystkie lata poświęceń, wyrzeczeń, cudownych chwil,  zwycięstw, ale i porażek, dzięki którym mogłem uczyć się pokory, mogłem uczyć się siatkówki.
Szacun i wszystkiego najlepszego w dalszej klubowej karierze. Powodzenia chłopaki.