Autor Wątek: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!  (Przeczytany 90057 razy)

mattia

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 55
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #380 dnia: Września 22, 2014, 12:07:33 pm »
trener Kowal i nasz kapitan dziś wieczorem o mistrzostwach i nie tylko w Radiu Rzeszów
Cytuj
W Dyskusyjnym Klubie Radiowym dyskusja o mistrzostwach świata w piłce siatkowej i wspaniałym zwycięstwie Polaków. Po 40 latach, siatkarze ponownie zdobyli mistrzostwo i są najlepszą drużyną na świecie. Droga do zwycięstwa była jednak wyjątkowo trudna, zwłaszcza w ostatniej fazie turnieju kiedy Polacy musieli zmierzyć się z najgroźniejszymi rywalami ? Rosją i Brazylią. Sukces siatkarzy jest ogromny a radość kibiców nie ma granic, tym bardziej że siatkówka w Polsce to niezwykle popularna dyscyplina sportu. Warto zwrócić także uwagę, że aż 5 reprezentantów, którzy zdobyli mistrzostwo świata, to zawodnicy Asseco Resovii. Co zdecydowało o sukcesie polskiej drużyny? Jaki poziom sportowy reprezentowali rywale Polaków? Czy mistrzostwa świata, to także sukces organizacyjny Polski? Dyskusyjny Klub Radiowy w Polskim Radiu Rzeszów o godz.22.05. Gośćmi audycji będą: trener Andrzej Kowal i kapitan Asseco Resovii Oleig Achrem a także dziennikarze Rafał Myśliwiec i Bartłomiej Wisz.

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #381 dnia: Września 22, 2014, 12:21:12 pm »
Wchodzę pod stół i odszczekuję wszystko co pisałem i mówiłem na temat trenera Stefana Antigi. :)
Proszę o nagranie tego zdarzenia na YT  ;D ;D

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #382 dnia: Września 22, 2014, 12:36:19 pm »
Czy jakaś dobra duszyczka przypadkiem nagrywała wczorajszy finał i mogłaby się podzielić?
Polsat żadnych powtórek niestety nie przewiduje, a strasznie chciałabym zobaczyć to jeszcze raz :(

Właśnie jakieś 20 min temu skończyłem oglądać powtórkę meczu na Polsat Sport Extra :)

dzablon222

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 144
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #383 dnia: Września 22, 2014, 12:49:55 pm »
Właśnie jakieś 20 min temu skończyłem oglądać powtórkę meczu na Polsat Sport Extra :)
http://www.ipla.tv/Polska-brazylia/vod-6022576#/page_container

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #384 dnia: Września 22, 2014, 13:39:06 pm »
To co, teraz zmiana trenera i za dwa lata powtórka dubletu sprzed 40 lat?

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #385 dnia: Września 22, 2014, 13:45:56 pm »
To co, teraz zmiana trenera i za dwa lata powtórka dubletu sprzed 40 lat?
Najpierw trzeba awansować na IO. Z PŚ awansują 2 drużyny. Reszta też nie będzie łatwa.  :o
Po wtopie w ME 2015 i PŚ 2015 taka zmiana może nastąpić  ;D

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #386 dnia: Września 22, 2014, 14:21:11 pm »
Parafrazując fragment naszego Hymnu: "Dał nam Antiga (hmm.. też Francuz ;)) przykład jak zwyciężać mamy....
A zatem? Andrzeju Kowal pora w końcu zdobyć Ligę Mistrzów. Domyślam się, że wiele osób lekko uśmiecha się teraz pod nosem czytając te słowa. A ja zapytam: A DLACZEGO NIE? Czy czegoś nam brakuje aby w końcu jak prawdziwi mężczyźni przed sezonem zacząć mówić że idziemy na wygranie Ligi Mistrzów. Nie o zakwalifikowaniu się do FF, ale o wygraniu Ligi Mistrzów. Czy pięciu Mistrzów Świata (co prawda nie wszyscy odgrywali pierwsze skrzypce - ale jednak) nie predysponuje nas do tego żeby grać o najwyższy cel, czyli LM? Do tego plus Ivović. Plus Heniek. Plus Mikołaj. Plus Holmes. Plus Lukas. Czego nam brakuje? Powiecie/napiszecie : NIEMOŻLWIE. Taaaaak!? No to przypomnijcie sobie jeden z drugim swoje prognozy na wynik naszej Reprezentacji w Mistrzostwach Świata.  Ja nawet nie śmiałem śnić że będziemy w ścisłym finale już nie mówiąc o Złocie. NIEMOŻLIWE? Wszystko jest możliwe. Nawet qwa to że Schetyna zostaje szefem MSZ, a Grabarczyk ministrem sprawiedliwości (Represie wyrazy głębokiego współczucia, ubolewania i najszczersze kondolencje ;)).
Przepraszam za ten off-top. Wracam do meritum. Więc Trenerze jak? Idziemy na Ligę Mistrzów czy nie? Czego nam brakuje? Albo mamy duże "cojones" albo ....... orzeszki.
« Ostatnia zmiana: Września 22, 2014, 14:27:33 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #387 dnia: Września 22, 2014, 14:31:10 pm »
A jak mówiłem w pracy przed MŚ, że będziemy Mistrzem to koledzy mnie "obśmiewali". Statystyka historyczna nie kłamie.
Pablo ma rację. Idziemy w świat wygrać LM. Tak też było w latach 70-ch z ówczesną Resovią. Byliśmy mocni w Europie. Przy okazji o dwóch kolejnych MP nie wspomnę  8)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #388 dnia: Września 22, 2014, 14:44:20 pm »
Hej Panowie, spokojnie z tą LM. Najważniejsze przecież są play-offy PL  8) .

Swoją drogą: Stefan przed trzecia rundą nie wywiesił białej flagi. Przygotował tak drużynę, że wyszła na boisko, walczyła i zwyciężała.
Czy stać naszą Resovię na taką postawę, walkę i zwycięstwa. Stać, mamy również zbilansowaną 14-kę, a nawet 15-kę. Mamy 5-u mistrzów świata.Różnica jest jednak taka-reprezentacja Polski ma trenera, który nie boi się wyzwań, nie jest asekurantem, nie szuka tanich usprawiedliwień. Potrafił stworzyć KOLEKTYW-DRUŻYNĘ.
A czy trenera Resovii stać, aby z zawodników, których ma na zbliżający się sezon stworzyć KOLEKTYW-DRUŻYNĘ?...........
« Ostatnia zmiana: Września 22, 2014, 14:46:47 pm wysłana przez Slawko »

poyjla

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 362
  • Rzeszowianka
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #389 dnia: Września 22, 2014, 16:04:27 pm »
Reprezentacja ma swojego Mentaliste (psychologa) [od 0:14 https://www.youtube.com/watch?v=g1rc1S_ym68#t=14 ] :) Moze Resovia tez kogos takiego potrzebuje?
:: Bez Kibiców nie ma sportu ::