Autor Wątek: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa  (Przeczytany 54391 razy)

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 28, 2016, 17:37:41 pm »
Wspaniała wiadomość!!!
Czekałem na Tą chwilę w milczeniu, nie chcąc zapeszyć, ale teraz już można.
Myślę, że to będzie wspaniałe święto siatkówki klubowej.
Jadę na 2 dni do Krakowa, już hotel zarezerwowany w pobliżu Tauron Arena.
Klub myśli o nas, to znaczy wiernych kibicach Resovii, też o tych co posiadają karnety.
Myślę, że to będą wydzielone, najlepsze sektory, zarezerwowane specjalnie przez jakiś czas, dostępne tylko dla "karnetowiczów", potem ewentualnie ogólnie dostepne.
Zaczynam odliczanie wsteczne.

maćko

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 577
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 28, 2016, 18:04:25 pm »
Nie wyobrażam sobie sytuacji aby Klub nas (karnetowiczów) olał!

I posiadaczy karty kibica również  ;)

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 28, 2016, 18:13:12 pm »
Pewnie za wczesnie na to ale czy karnetowicze moga sie spodziewadz jakis przywilejow przy rezerwacji biletów. ?
Ja sobie nie wyobrażam aby mogło być inaczej. Osobiście nie liczę i nawet nie oczekuję jakiś preferencyjnych cen dla "karnetowiczów". Ale oczekuję (i mam nadzieję że tak będzie) że "karnetowicze" będą premiowani pierwszeństwem przy zakupie biletów. Nie wierzę, że Klub o to nie zadba. Nie wierzę że Klub nie zadba o to aby Ci "najwierniejsi z wiernych" którzy regularnie od lat chodzą na mecze, którzy w mniejszym czy większym stopniu angażują się w doping aranżowany przez KK nie zostaną w jakiś preferencyjny sposób potraktowani przez Klub. Przecież to w interesie Klubu jest aby tam w Krakowie był taki resoviacki kocioł jakiego żadej Final Four o tej pory nie widział.
_____________________________________________________________________________________________________
Gorący apel i prośba do KK/SSPS. Jak tylko będziecie wiedzieć jaki sektor zostanie Wam przydzielony NIEZWŁOCZNIE podzielcie się tą informacją, żeby pozostali wiedzieli gdzie i na jakie sektory przy rezerwowaniu biletów polować. Jesteśmy wszyscy mądrzejsi po wspaniałych berlińskim doświadczeniu, gdzie wszyscy kibice Resovii byli skoncentrowani w sąsiadujących ze sobą sektorach i tym samym były bardzo dobre warunki do prowadzenia WSPÓLNEGO z KK dopingu. Chyba nikt z osób które były w Berlinie nie ma wątpliwości że w Krakowie musimy na podobny sposób się zorganizować. Czyli czekamy na odpowiednie info z KK, a następnie polujemy na sektory bezpośrednio sąsiadujące z KK, itd.
_____________________________________________________________________________________________________
A teraz ....... Słyszycie to? Słyszycie? Nie :o. No to na chwilę zamknijcie oczy i uruchomcie wyobraźnie. Widzicie tą biało czerwoną halę? Widzicie ten pasiasty ocean kibiców? Czujecie te emocje? Ten stan wyczekiwania, kiedy każdy z nas głośno i w duchu mówi sobie "Niech już się zacznie". Słyszycie i czujecie tę wrzawę, ten tumult i to gromkie R-E-S-O-V-I-A, R-E-S-O-V-I-A, R-E-S-O-V-I-A już w momencie kiedy nasi wybiegają na rozgrzewkę. Tak było w Berlinie, ale tam było nas "tylko" ok. 1200 głów. A tutaj będzie szansa na 10 tys. głów (taką mam nadzieję). Czujecie te wibracje i trzęsącą się w posadach aż do fundamentów krakowską Tauron Arenę?
I w końcu zbliżamy się do momentu prezentacji, i teraz ....... Czy już to słyszycie? Conajmniej 10 tysięcy gardeł śpiewa w krakowskiej Arenie hymn Resovii. "Resovia stary Polski Klub ........ ".  Qwa, na samą myśl..... echhh.... Kończę, bo z wrażenia i emocji na to wyobrażenie zaczynają mnie się ręce trząść i mega ciary mam na plecach.
To będzie FF jaki jeszcze europejska klubowa siatkówka nie widziała.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 28, 2016, 18:22:55 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 28, 2016, 18:22:38 pm »
Ja proponuje żeby moderator w odpowiednim dziale otworzył temat w którym będziemy dzielić się wskazówkami na temat sektorów zajmowanych przez kibiców, organizacji wyjazdu, miejsc noclegowych itd.
I sam od razu zwracam się z prośbą. Jak ktoś ma jakieś fajne miejsce noclegowe niedaleko hali to bardzo bym prosił o opublikowanie.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 28, 2016, 19:31:34 pm »
Pytanie kto odpowiada za dystrybucje biletów? Jeśli jest to klub, to na pewno dostaniemy możliwość wcześniejszego zakupu. Jednak jeśli idzie to przez CEV, lub coś z nim związane to nie zdziwię się jak będzie wolna amerykanka.

Ciekawe czy klub ma już rozplanowane treningi w krk? Moim zdaniem co najmniej jeden trening w tygodniu powinniśmy tam robić. Wszystko powinno zostać podporządkowane sukcesowi w FF.
W końcu.

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 28, 2016, 19:56:23 pm »
Mamy to!!!

Pozwoliłem sobie otworzyć nowy, jakże potrzebny wątek - F4 Kraków - bilety, transport, hotele, doping, oprawa (bez tematów stricte sportowych).

Czeka nas wydarzenie bez precedensu nie tylko w historii Resovii ale w ogóle sportu rzeszowskiego. Zróbmy wszystko, by pokazać co znaczą kibice z Rzeszowa i szerzej z Podkarpacia.

Podsumuję pojawiające się już głosy.

- sprzedaż biletów dla karnetowicżów - pierwszeństwo zakupu, miejsca obok Klubu Kibica

- oprawa muzyczna - bez pomocy showmenów  znanych z meczów reprezentacji.

Co do pierwszego, to sprawa wydaje się oczywista ale dodam, że na mecze wybiorą się na pewno kibice Resovii spoza KK czy karnetowiczów. Dobrze by było, by oni także mogli kupić bilety ,,w kupie''.

Co do drugiego - pełna zgoda. Jesteśmy w stanie w Krakowie zrobić resoviacki doping i resoviacką oprawę.

Dorzucę jeszcze dwie kwestie, wynikające z moich doświadczeń meczów w Krakowie w czasie Ligi Światowej w ub. roku.

- niestety pojawili się w hali kibice z wuwuzelami. Koszmar. Powinien być oficjalny zakaz wnoszenia podobnych wynalazków na nasz F4.

- kwestia transportu miejskiego - należy na władzach Krakowa wymóc, by tramwaje przed meczami a szczególnie po jeździły znacznie częściej - na LM wyglądało to fatalnie, na tramwaj powrotny czekało się godzinę, tłok był niemiłosierny.

Jak przypilnujemy tych i innych kwestii to będzie wydarzenie jakiego nie było!
Na razie tyle z mojej strony.

Wszyscy jesteśmy Resovią:)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 29, 2016, 21:43:35 pm wysłana przez fanzwawy »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 28, 2016, 19:57:52 pm »
Możecie mi wierzyć, że SSPS dołoży wszelkich starań, żeby Gorąca Grupa Dopingowa była znaaaaaaaacznie bardziej liczna niż w Berlinie. Będziemy rozmawiać z zarządem Asseco Resovii na temat "rozlokowania" rzeszowskich kibiców. Wszystkich, którzy przez całe sezony wspierają Resovię.
To będzie nasze wspólne, wielkie święto i wszyscy dołóżmy wszelkich starań, żeby było to ukoronowanie naszego oddania siatkarskiej Resovii.
Będzie i lepiej, i piękniej niż w Berlinie.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 28, 2016, 20:02:47 pm »
Szykuje się niezwykłe wydarzenie. Ale żeby mieć pełną satysfakcję warto przypilnować kilku istotnych rzeczy.

Wobec tego pozwoliłem sobie otworzyć jakże potrzebny nowy wątek (z wieloma ważnymi kwestiami) , tu proponuję zostawić sprawy czysto siatkarsko-sportowe. 

Kibice - F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa

Podsumowałem tam głosy, które już się w tych sprawach pojawiły oraz poruszam nowe kwestie. Zapraszam

Wszyscy jesteśmy Resovią:)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 28, 2016, 20:15:30 pm wysłana przez fanzwawy »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 28, 2016, 21:30:52 pm »
Teoretycznie skład F4 powinien wyglądać tak:
Resovia, Zenit, Biełgorod i Lube (ewentualnie Modena).
Ja jednak będę kibicował i Skrze, i Lotosowi. I wcale nie z tego powodu, że chciałbym uniknąć Zenita. Nie ma dobrych i złych "układów". Jest tylko dobra i zła forma. Mam nadzieję, że w 1/6 spotkają się 2 polskie kluby i wtedy niech wygra lepszy. Mało prawdopodobne? I co z tego? To jest sport. A i Skrę, i Lotos stać na zwycięstwa.
Resovia będzie czekać.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 28, 2016, 21:40:28 pm »
Teoretycznie skład F4 powinien wyglądać tak:
Resovia, Zenit, Biełgorod i Lube (ewentualnie Modena).
Ja jednak będę kibicował i Skrze, i Lotosowi. I wcale nie z tego powodu, że chciałbym uniknąć Zenita. Nie ma dobrych i złych "układów". Jest tylko dobra i zła forma. Mam nadzieję, że w 1/6 spotkają się 2 polskie kluby i wtedy niech wygra lepszy. Mało prawdopodobne? I co z tego? To jest sport. A i Skrę, i Lotos stać na zwycięstwa.
Resovia będzie czekać.
Gdybym już dzisiaj miał się bawić w typera to stawiałbym na nasz pólfinał z "makaronami". Czyli Lube albo Modena. Ale to jest sport, to jest siatkówka która już nie jedno widziała. Więc? Czemu nie? Nie miałbym nic przeciwko temu aby w półfinale znowu skopać tyłki "trutniom" ;) I nie wiem dlaczego, ale przed oczami mam teraz obraz naszej niezapomnianej "Mróweczki" Paula Lotmana z Berlina ;D. Czy ktoś może przypomnieć i załączyć ten "kultowy" obrazek z Paulem w głównej roli?
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)