Autor Wątek: Espadon Szczecin - Asseco Resovia 29.12.2017r.  (Przeczytany 17785 razy)

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Espadon Szczecin - Asseco Resovia 29.12.2017r.
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 31, 2017, 00:28:35 am »
Majer, ale po co w to brniesz? Naprawdę chcesz niuansować na upadki i wzloty CZTEROMIESIĘCZNĄ pracę trenera?
Nie zapytam Cię który to był ten "słaby okres" w tych CZTERECH MIESIĄCACH,
nie zapytam Cię jak w analogicznym okresie w latach ubiegłych prezentowała się drużyna,
nie zapytam Cię kiedy Serniotti się pogubił,
nie zapytam Cię dlaczego nie odpowiedziałeś na pytanie Whya ile razy poprzedni/obecny trener mówił, że nie wie dlaczego drużyna gra słabo i przegrywa (co Serniottiemu zarzucasz),
nie zapytam Cię bez czyjego zaangażowania (trenera czy zawodników, a jak zawodników to dlaczego trener za brak zaangażowania zawodników zapłacił) w kiepskim stylu przegraliśmy z Warszawą...
itd. itd.
Nie zapytam Cię o to wszystko bo... oprócz tego, że nie chce mi się już nawet o tym pisać to... myślę, że te wszystkie "zarzuty" są zwyczajnie bardzo nieuczciwe wobec Serniottiego (mówiąc bardzo oględnie).
Ale jak masz ochotę dalej w to brnąć tak jak klub brnie... Twoja sprawa. Brnij.

Ja Ci tylko zaproponowałem żebyś się cieszył z tego, że Kowal jest trenerem, a nie z tego, że "ten zły Serniotti" już nie jest.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Espadon Szczecin - Asseco Resovia 29.12.2017r.
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 31, 2017, 01:19:09 am »
W końcu udało się oglądnąć powtórkę, brawo, pewne 3 pkt z solidnym przeciwnikiem, tylko ta końcówka pierwszego... Podobnie jak z Warszawą, spokojnie prowadzimy i nagle po przewadze, i to bez jakiegoś specjalnego udziału przeciwnika.
Śliwka i Depowski na duży + w ataku, ale nad przyjęciem trzeba bardzo pracować. No i jakiś postęp w serwisie, zwłaszcza Śliwka po zmianie sposobu wykonywania mocnej, oby to było to.
W końcu.

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Espadon Szczecin - Asseco Resovia 29.12.2017r.
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 31, 2017, 09:24:47 am »
Majer, Majer :) ja nie będę z Tobą polemizować ani sprzeczać się. Chcę złożyć Ci (absolutnie bez sarkazmu ) noworoczne życzenia. Przede wszystkim zdrowia i wszelkiej pomyślności, oraz ..... aby to o czym wróble od wczoraj ćwierkają na mieście...... okazało się najzwyklejszą plotką niskich lotów.  Bo w przeciwnym razie jeśli jesteś konsekwentny w swoich postanowieniach dluuuugooo na Podpromiu nie zawitasz. Tak, tak Majer .... chcemy skorzystać z okna transferowego które trwa do 5 stycznia i pewna "ikona" polskiej siatkówki już sie nagrała w Turcji  ::).
Repres powinien być i pewnie będzie szczęśliwy.  W końcu zawsze konsekwentnie pisał i marzył ze "ikona" powinna grać u nas na przyjęciu a nie na ataku. No to chyba sie Repres doczekał.
A ja napiszę..... jeśli  to prawda ..... że ...... Nie nic na razie nie napiszę.  Za dużo tego jak dla mnie.
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Espadon Szczecin - Asseco Resovia 29.12.2017r.
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 31, 2017, 10:03:34 am »
Miało być bez sarkazmu, a tu pada słowo "ikona".
Bez przesady. Bardzo dobry zawodnik to jeszcze nie ikona. Ikoną to jest np.  Alek.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Timur

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 591
Odp: Espadon Szczecin - Asseco Resovia 29.12.2017r.
« Odpowiedź #34 dnia: Grudnia 31, 2017, 10:35:12 am »
O Matko, ja wielki karmnik wyszykował w tym roku... Koniec z dokarmianiem wróbli!!!
"Środkiem nie wygrywa się meczu - LT"

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Espadon Szczecin - Asseco Resovia 29.12.2017r.
« Odpowiedź #35 dnia: Grudnia 31, 2017, 10:35:55 am »
Miało być bez sarkazmu, a tu pada słowo "ikona".
Bez przesady. Bardzo dobry zawodnik to jeszcze nie ikona. Ikoną to jest np.  Alek.
Bez sarkazmu miałyby być noworoczne życzenia dla Majera. Repres, o wiele rzeczy mogę Cię podejrzewać ale na pewno nie o wtórny analfabetyzm czy niezdolność do czytania ze zrozumieniem :P ;).
Reszta oczywiście jest już sarkazmem z mojej strony z tą różnicą że pisząc o "ikonie" piszę w kontekście polskiej siatkówki i polskiej reprezentacji, a nie Resovii. Przecież to nie ja wymyśliłem w kontekście Kurka określenie "ikona polskiej siatkówki" ::) tylko niektorzy polsatowscy eksperci którzy od czasu do czasu bezrefleksyjnie powtarzają takie dyrdymały.

Bartosz Kurek bardzo dobrym zawodnikiem jest :o? Hmm .... niech Ci będzie.  Mam inne zdanie i nie mam najmniejszego zamiaru przekonywać Cię do mojej opinii.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 31, 2017, 10:40:07 am wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Espadon Szczecin - Asseco Resovia 29.12.2017r.
« Odpowiedź #36 dnia: Grudnia 31, 2017, 10:42:49 am »
No to kiedy mamy to otwarcie nowej internetowej strony Klubu? Będzie otwarcie z ..... pompą, a raczej z .....  ::)
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 848
Odp: Espadon Szczecin - Asseco Resovia 29.12.2017r.
« Odpowiedź #37 dnia: Grudnia 31, 2017, 13:07:14 pm »
chcemy skorzystać z okna transferowego które trwa do 5 stycznia i pewna "ikona" polskiej siatkówki już sie nagrała w Turcji  :)

To ja sobie (i pewnie nie tylko) życzę, żeby się jeszcze komu innemu Grecja nie znudziła... :P

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Espadon Szczecin - Asseco Resovia 29.12.2017r.
« Odpowiedź #38 dnia: Grudnia 31, 2017, 13:49:04 pm »
To ja sobie (i pewnie nie tylko) życzę, żeby się jeszcze komu innemu Grecja nie znudziła... :P
A mnie kolejny powrót, tym razem z Grecji, tez by już nie zdziwił.  Generalnie NIC mnie już nie zdziwi w tym cyrku.
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Espadon Szczecin - Asseco Resovia 29.12.2017r.
« Odpowiedź #39 dnia: Grudnia 31, 2017, 16:04:05 pm »
Jeśli ktoś chce brnąć w dyrdymały to brnie i nic na to nie poradzę, ja tylko zwróciłem uwagę na sposób cytowania, a tu taki bogaty wpis, ale nie wnoszący niczego ciekawego, ot takie paplanie , Majer nie zapytam cię o to, o tamto, to nie pytaj, ot wszystko w temacie. Pablo dzięki za życzenia, ja je oczywiście odwzajemniam. Co zaś się tyczy owego zawodnika, to ja jestem człowiekiem który wybacza różne błędy, bo przecież i mnie się zdarzy je popełnić, więc konsekwencja tu nie ma zastosowania. Jestem konsekwentny jeśli chodzi o kibicowanie i tu się nic nie zmienia, to Resovia jest dla mnie numer 1, czy ta na zielonej murawie, czy w hali Podpromie. Jeśli dobrodziej Adam zechce z nazwy zespołu wykreślić Resovię, to wtedy przemyślę co z tym zrobię.