Autor Wątek: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie  (Przeczytany 44980 razy)

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #70 dnia: Kwietnia 18, 2017, 23:15:48 pm »
Cytuj
W czwartym secie z powodu problemów zdrowotnych plac gry opuścił dodatkowo Piotr Nowakowski. ? Piotrek grał bardzo dobrze. Nic nie wskazywało na to, by go zmieniać. Ale jest po poważnym zabiegu na kręgosłup. Nie było sensu trzymać na siłę na boisku nie w pełni sprawnego zawodnika ? wyjaśniał Andrzej Kowal, szkoleniowiec rzeszowskiej drużyny.
 
- Grać bez trzech zawodników w najważniejszych meczach sezonu jest dość trudno, więc łataliśmy to spotkanie jak najlepiej mogliśmy. Walczyliśmy o każdą piłkę, ale padliśmy. Ale jastrzębianie nas nie złamali, wytrzymaliśmy ten mecz w głowie ? przekonywał Marcin Możdżonek, środkowy Asseco Resovii.
http://www.przegladsportowy.pl/siatkowka/plusliga,siatkowka-plusliga-jastrzebski-blizej-brazowego-medalu,artykul,777549,1,904.html

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #71 dnia: Kwietnia 18, 2017, 23:24:08 pm »
https://goo.gl/photos/cVz144veEWgzr18d8

Rodzi się pytanie: Czy większym hejtem jest zwalnianie trenera w trakcie sezonu, czy ten występ grupy wyjazdowej?

To tak na marginesie, ze szczególną dedykacją dla jednego z Modów, który był gotów  siepać swoim "ciętym" językiem. wszystkich "hejterów" trenera .
Lepiej czasami "mądrze" milczeć. To taka rada na przyszłość.

PS. Rozumiem, że to była transmisja live, nie zaś autorski "obraz" Pabla?!
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2017, 23:27:02 pm wysłana przez Slawko »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #72 dnia: Kwietnia 18, 2017, 23:25:48 pm »
Skład na rewanż: Lukas na rozegraniu, Dryja na ataku, Tomek i Tibo na przyjęciu, Winters na libero. Takiego ustawienia w akcji nie widział nikt i taktyki również nie przygotują. I gramy o honor.

Ktoś wie kiedy w sobotę ostatni trening i czy jest otwarty? Może warto przyjść i pożegnać się z tą drużyną.

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #73 dnia: Kwietnia 18, 2017, 23:44:12 pm »

PS. Rozumiem, że to była transmisja live, nie zaś autorski "obraz" Pabla?!
No przeciez mnie w Jastrzębiu nie było, więc tym bardziej nie mogło mnie być w tym  pielgrzymkowym autobusie.
A ja myślałem że cały SSPS bez wyjątku jak jeden mąż w ogień za Andrew  ;D. No coz ...... chyba i tam anielska cierpliwość się wyczerpała
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2017, 23:46:56 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 848
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #74 dnia: Kwietnia 18, 2017, 23:53:22 pm »
A ja myślałem że cały SSPS bez wyjątku jak jeden mąż w ogień za Andrew  ;D

W ogień i ... wodę ;)

bos

  • Malkontenci
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 302
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #75 dnia: Kwietnia 19, 2017, 00:21:01 am »
Przykład idiotycznego budowania drużyny, brak umiejętności fachowego zarządzania w końcu przynosi skutki.
Teraz parę lat gry o nic to może fanatycy Kowala spojrzą na ten temat inaczej.
Zapewne zaraz będą się mnożyć usprawiedliwienia tego stanu rzeczy, bo najłatwiej widzieć winę wszędzie tylko nie w swojej osobie.
Nie spodziewałem się, że tak szybko można zejść na sportowe dno.

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 274
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #76 dnia: Kwietnia 19, 2017, 06:56:32 am »
Dopóki w Resovii byli tacy ludzi jak Zahorski czy Mieszko, a do tego trafiło do niej kilku charakternych zawodników pokroju Grozera, Alka, Lotmana czy Bartmana były wyniki i jakoś to wyglądało.  Jednak od kiedy Kowal został samodzielnym "wielkorządcą" pokazuje swój cały talent i kunszt. Ja jestem gotów zrozumieć, że zawodnicy mogą sami po nocach trenować zagrywkę, przyjęcie czy rozegranie. Także to, że sami odpowiadają za organizację gry na linii blok-obrona czy rozegranie kontrataku, bo przecież są profesjonalistami i  nie będą brać pieniędzy za źle wykonywaną pracę  ::)  Ale za to, że mało komu się chce, prawie nikomu nie zależy, a zaangażowanie większości jest jakie jest to już chyba nikt inny oprócz Kowala nie odpowiada?  Zatrzymanie go po przypadkowym awansie do finału rok temu, a następnie blamażu w nim już było łagodnie to nazywając wielkim nieporozumieniem. A ludzi dziwi taki Misiewicz...

bifu

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #77 dnia: Kwietnia 19, 2017, 07:57:56 am »
A ludzi dziwi taki Misiewicz...

Trafiłeś w punkt  ;D "Aptekarz" ma protektora w osobie Antka, zaś "Andrew" jest pod opieką Adama od Górali.
Nie ma żadnej pewności iż zmiana na stanowisku trenera przyniesie pozytywne skutki, ale pozostawienie obecnego stanu rzeczy jest jeszcze bardziej ryzykowne. Nie widać perspektyw na lepsze, postępująca degrengolada. Fart się wyczerpał, niestety samo się już nie wygrywa jak to było dotychczas.
Większość tych "gorzkich żali" nie wylądowałaby na forum, gdyby były jakieś przesłanki, że coś, ktoś działa aby było lepiej. A w korpo - constans.
Słupki się zgadzają, a że cała reszta związana z grą, funkcjonowaniem drużyny ( a może zbieraniny  :-X) leży i kwiczy.
Jak dobrodziej nie pierdyknie w stół i nie utrąci tego ciężko chorego układu - nic się nie zmieni.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #78 dnia: Kwietnia 19, 2017, 08:16:41 am »
Po tym, co wczoraj znowu mieliśmy okazję...przeżyć, trudno o optymizm i dobry nastrój, ale...
...w niedzielę to nie oni grają dla nas tylko my gramy dla siebie. Zamknięcie szansy na występy w przyszłorocznej LM dodatkowo pogłębi naszą zapaść.
Nie ma się co mazać. To trzeba wygrać!

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #79 dnia: Kwietnia 19, 2017, 08:27:54 am »
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2017-04-18/kowal-musimy-wzniesc-sie-na-wyzyny/

Cytuj
W dwóch ostatnich setach Resovia grała bez libero Mateusza Masłowskiego. "Liczyliśmy, że wytrzyma trudy meczu, jednak ból się nasilał. Nie ćwiczyliśmy niestety wariantu gry bez libero" wyjaśnił szkoleniowiec.

Ręce opadają. Rozumiem, mamy jednego zdrowego libero, który w trakcie meczu doznaje kontuzji. No i improwizujemy na maxa. Ale mamy jednego libero, który ledwo stoi i nie szukamy rozwiązań awaryjnych. A potem "liczyliśmy na  szczęście, że się uda i Mateusz wytrzyma" .                       
 KOŃCZ WAŚĆ, WSTYDU OSZCZĘDŹ